Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim mindig a gyerekvalla...

A szüleim mindig a gyerekvallalas témával piszkalnak,abba fogják vajon hagyni ezt valaha?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok és még kanyarba sem gondolkodom ilyesmin, nem szeretem a gyerekeket, nincs még párom sem, albérletben élek, minimálbérből. Mikor hazamegyek mindig ez a téma, keressek már valakit, még van 5 évem aztán ha nem lesz gyerek ok is másképp fognak hozzam állni ,de ne is egy legyen hanem inkább 2, mert tanuljak abból hogy nekem nem lett testvérem és milyen rossz volt, nehogy egyedül maradjak öreg koromra, nem azért neveltek, stb. És hiába kértem ne legyen téma ez mindig erről beszélnek már. Teljesen levisznek az életről, megjobban bezarkozom inkább minthogy ennek a kenyszernek eleget tegyek.
2022. nov. 20. 13:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
95%
Ilyenkor kell felállni az asztaltól, és otthagyni őket. Idővel megértik.
2022. nov. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
93%

Egyszeru! Felallsz es hazamesz! Es egy darabig nem mesz naluk

Ha megkerdezik miert vagy elmondod vagy nem

2022. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tehetem meg, vagyis próbáltam, csak még jobban besértődtek, minden héten elvarjak hogy menjek készülnek stb nem is lenne semmi gond jól erezném magam ha ez a téma nem jönne fel dehat esélytelen
2022. nov. 20. 13:42
 4/62 anonim ***** válasza:
92%
Próbálj meg nem odafigyelni, meg ha lehet járjál kicsit ritkábban hozzájuk.
2022. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
92%

"Sajnos nem tehetem meg, vagyis próbáltam, csak még jobban besértődtek, minden héten elvarjak hogy menjek készülnek "


Ha téged EZZEL lehet zsarolni, akkor miért panaszkodsz?

Ha TÉNYLEG zavarna a dolog, akkor simán bevállalnál pár nagyobb sértödést, amíg leállnak a témával.

Másrészt ha egy 30!!!!! éves nö MINDEN HÉTEN hazajár a szüleihez, mert ELVÁRJÁK, akkor igencsak gyerek még lelkileg

2022. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
95%
Pedig akkor is az lenne a megoldás, hogy nem mész. Amikor ezzel a témával “zaklatnak”, mondd, hogy akkot te most haza mész. És ha nem hagyják ezt a témát, akkor nem fogsz menni. Ha meg megsértődnek, akkor kihagysz egy-két alkalmat a rokonlátogatásból. Megsértődnek? Majd megbékélnek, ha azt akarják, hogy menj! Vagy, amikor ezzzel traktálnak, kérdezz vissza, hogy “Akkor most fogjak egy palit az utcáról és csináltassak gyereket, hogy egyedül neveljem albérletben minimálbérből???”
2022. nov. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos nem tehetem meg, vagyis próbáltam, csak még jobban besértődtek"

. Szóval az rendben van, hogy inkább Te sértődsz meg?

2022. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
85%
Még kb 10 évig, aztán túl öreg leszel hozzá.
2022. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
95%
"minden héten elvarjak hogy menjek készülnek " - na ez a gond, ezért sincs még párod. Mintha szántszándékkal magukhoz kötnének, nehogy máshoz kötődj. Érdemes lenne pszichológus segítségét kérned a leváláshoz.
2022. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
100%
Sértődés ide, vagy oda, de semmi közük hozzá. Járj kevesebbet haza, ereszd el a füled mellett az ilyesfaja beszólásokat.
2022. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!