Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim mindig a gyerekvalla...

A szüleim mindig a gyerekvallalas témával piszkalnak,abba fogják vajon hagyni ezt valaha?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok és még kanyarba sem gondolkodom ilyesmin, nem szeretem a gyerekeket, nincs még párom sem, albérletben élek, minimálbérből. Mikor hazamegyek mindig ez a téma, keressek már valakit, még van 5 évem aztán ha nem lesz gyerek ok is másképp fognak hozzam állni ,de ne is egy legyen hanem inkább 2, mert tanuljak abból hogy nekem nem lett testvérem és milyen rossz volt, nehogy egyedül maradjak öreg koromra, nem azért neveltek, stb. És hiába kértem ne legyen téma ez mindig erről beszélnek már. Teljesen levisznek az életről, megjobban bezarkozom inkább minthogy ennek a kenyszernek eleget tegyek.
2022. nov. 20. 13:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
90%
És azzal pontosan neked mi a baj, hogy megsértődnek? Pillanatnyilag ők sértenek meg téged. Nekik szabad? Nagyobb önbecsélülés kell neked. Egy pszichológus csodákat tesz! Rá se fogsz ismerni magadra! Sőt, könnyen lehet, hogy ez a személyiségfejlődés fogja elhozni neked a párt is.
2022. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
96%
19, több gyereket kellett volna csinálniuk, hátha valamelyik lett volna olyan kis nyomi, hogy apuci-anyuci bábjává váljon.
2022. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad érzelmi zsarolni.
2022. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
90%
Sztem kérd Te is számon a szuleidet h miert nem vesznek neked lakást meg autót. Ha ez nem tetszik nekik akkor mondd h neked is ilyen érzés mikor ők b.sztatnak téged.
2022. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
1%

Azt gondolom, a "gyerekmentesek" számára azért olyan kardinális ez a kérdés (mármint az, hogy fogadjuk el, hogy nekik van igazuk a témában), mert a lelkük mélyén ők is érzik, hogy ez nem így van, és önigazolást keresnek. Azt várják, hogy a társadalom mondja ki, teljesen természetes a viselkedésük. Kicsit olyan ez, mint az LMBTQ mozgalom.

Ha nem így lenne, akkor egyszerűen csak nem foglalkoznának vele, ha a szülők vagy bárki ezzel "nyaggatja" őket. Nem tulajdonítanának ekkora jelentőséget neki. Nem írogatnának ki számtalan kérdést erről.

2022. nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
100%
25, ezt gondold végig még egyszer. Engem spec. kétgyerekes anyaként is idegesít ha valakit nem hagynak ezzel békén. Szokták szeretni mikor én állok melléjük és magyarázom el a tudálékosnak, hogy mihez van köze és mihez nem lesz soha.
2022. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
13%
Kevés az az eset, amikor valakit tényleg "nem hagynak békén" ezzel a témával. Általában csak időnként megemlítik. Ugye nem várja el senki, hogy a másik ember teljes mértékben az ő kedve szerint viselkedjen, és szóba se hozzon semmit, amiről neki nincs kedve beszélni? Ennyire senki sem lehet énközpontú!
2022. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
100%
Majd csak beletörődnek.
2022. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
100%

#25: "Kicsit olyan ez, mint az LMBTQ mozgalom"

. Nem, k*rvára nem olyan, mint amilyennek leírod: akiben van empátia, akár heteroszexuális, akár az LMBT közösség tagja, az kiáll a jogaikért.

2022. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
10%
Egyáltalán nem a jogaikról volt szó. A párhuzam arra vonatkozott, hogy valami olyan jellemzi őket, ami nem széleskörűen elfogadott, sőt.
2022. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!