Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá anyukámat,...

Hogy vegyem rá anyukámat, hogy a barátommal aludhassak?

Figyelt kérdés

Már egy éve ismerjük egymást és fél éve együtt vagyunk. Az egész azzal bonyolódik, hogy távkapcsolat. Ezen kívül én 16 vagyok ő meg 27. Most fog majd 4-ére jönni, 4 napot szokott itt tölteni. Anyának nem nagyon szimpi, de nagyon kedves ember mi meg minden percet együtt szeretnénk töltenénk.


16/L



2023. máj. 1. 08:50
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/158 anonim ***** válasza:
24%
16 éves, rohadt rég nem érdekli a pedofilokat. azok az ovisokra gerjednek.
2023. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/158 anonim ***** válasza:
22%
Lepontozhatsz, de ez van. a pedofiloknak nem kellenek félhülye kamaszok...
2023. máj. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/158 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező:


Emlékszem kb. 15 volt a húgom, amikor egy 21-22 év körüli srác előadta neki, hogy szereti, stb. A húgom teljesen meg volt őrülve, mindenkit az ellenségének tekintett aki szóvá tette, hogy a sráccal valami nem oké. Én 16 voltam, és én is láttam, hogy ez nem normális.


Ott is ment az etetés, étterem, talik, stb. a húgom meg volt őrülve és nem tudott normálisan gondolkodni, szerelmes volt.


A lényeg, hogy a srác természetesen jól át*aszta és kihasználta a húgomat. Az elején ő is előadta, hogy nem akar s*xelni, stb. aztán persze a vége az lett, hogy jól kihasználta. Amikor kellett neki elővette, amikor meg nem, akkor nem. Aztán dobta.


Természetesen kívülről teljesen egyértelmű volt a dolog, de a húgom szemszögéből normális volt a "kapcsolat."


Nyilván erre azt mondod a "pasid" más. (Am megsúgom: ő nem a pasid, egy távkapcsolat se ilyen, amit te leírtál.)


Kérdező, nem bántásból, de gyerek vagy. Ez a faszi teljesen biztos, hogy valamit titkol előled, hazudik, mentális problémája van, családja van, párja van, vagy sok hozzád hasonlót szédít stb.


Már csak abból amit leírtál, az jön le, hogy Téged sajnos meg lehet egy olyannal vezetni, hogy screenshootolta a beosztását.


Ne haragudj, de ez semmit se jelent, ha akarod én is küldök Neked egy képernyőfotót bármiről, kb. 5 perc alatt összerakom a gépen.


Nem bántani akar itt senki, de elképesztően naív vagy. Ez nem lenne akkora gond, ha lenne egy normális anyád, de úgy látom nála még nagyobb bajok vannak, ha ezt hagyja.


Kérdező, garantált, hogy hatalmasat fogsz sérülni. Neked ebből azonnal ki kell lépned.

2023. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/158 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagyok rá büszke, de anno én is hülyítettem a hozzád hasonló kis libákat, amikor 20-21 voltam... nyilván nem akartem semmit, de ők elhitték... De ez a 27 éves faszi hihetetlen gáz, biztosan gond van vele, csak Te nem látod..
2023. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/158 anonim ***** válasza:
92%
Én 28 éves nő vagyok. Lakik az utcánkban egy srác, aki megtetszett. Láttam én, hogy fiatal, de gondoltam olyan huszonpár éves lehet. Szemezgettünk, beszélgettünk, érezni lehetett a szexuális feszültséget. Majd nemrég kiderült hogy amúgy csak 16 éves. Egyből rosszul lettem magamtól és kioffoltam. Soha nem tudnék már rá úgy nézni ahogy előtte. És ez így a normális.
2023. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/158 anonim ***** válasza:
73%

Korosztályommal ellentétben én nem dohányzok, alkoholizálok és bulizgatok. Próbálom az életemet építeni és az álmaim felé haladni.


Ja te öregekkel szexelsz:-D Mennyivel jobb vagy mint az a 16 éves aki iszik vagy cigizik:-D

2023. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/158 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem rossz indulatú a pasas, hogy átverje, vagy elrabolja, de akkor sem lehet század. Valami pszichés gond kell lennie a fejében. És kérdező, mondhatsz akármit, de majd később fogsz rádöbenni.


Egyébként nem véletlenül nem szívleli a csávót anyukád sem, ahogy az emberek bő 90%-a sem mondaná rá, hogy ez így rendben van.

2023. máj. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/158 A kérdező kommentje:

Nincs apám? Ezt ki mondta? A szüleimmel és az öcsémmel élek együtt. Nem mondok el mindent?Legyen!

1 évvel ezelőtt kezdtünk el írogatni. Egy héten keresztül csak egy kicsit épphogy irogattunk. Akkor, ha valaki feltette a volna a kérdést hogy összejönnék e vele, akkor azt mondtam volna, hogy 15 éves vagyok ő 26 11 év korkülönbség van köztünk. Meg amúgy is mit akarhatnánk egymástól és ő is ugyanezt mondta volna, de nem így lett. Egy hét elteltével minden nap egy kicsit többet írtunk egymásnak aztán nagyjából egy hónap után elkezdtünk csak simán hívásozni majd videóhívás ozni. Egyre jobban megszerettük egymást. Teljesen novemberig nem volt lehetséges a találkozás, mert az otthoni bevételéből nem volt rá elég pénze. Novemberben költözött Bécsbe és, akkor találkoztunk először. Akkor még nem történt köztünk semmi csak személyesen is megismertük egymást. Utána teljesen márciusig nem tudott jönni mert amikor elkezdett dolgozni Bécsben, akkor az első pár hónapban nem válthatott ki szabadnapot viszont amikor már márciusban tudott jönni utána már jött áprilisban is és most majd májusban is fog jönni. Márciusban már történtek dolgok viszont addig ameddig anyáék nem ismerték egymást addig még elutasított. Anyukámnak nem igazán van vele mint ember baja, neki csak az nem tetszik, hogy mi együtt vagyunk. Apukám tud a csókról, de ő azt mondta, ha én boldog vagyok vele, akkor nem fog közénk állni. A párom anyukája is tud rólam és örül nekünk. A barátom nem hülye. Van nyelvvizsgája németből, angolból és több iskolát is ki járt. Hogy hova fog majd költözni? Nem, nem hozzánk ide ebbe a lakásba, hanem ebbe a faluba ahol mi is élünk. Nagyon jól tudom azt hogy nincs senkije és nem ver át. Pontosan tudom azt hogy mettől meddig, mikor dolgozik, mert átküldi a beosztását és tudom, hogy ezt nem ő készíti el magának csak hogy engem átverjen, mert kettő műszakban dolgozik és amikor a két műszak közt szünete van, akkoris mindig hívásozunk és mindig látom a liferandos munkaruhájában a többi liferandos munkatársa közt. Azthiszem ez minden amit leszerettem volna írni.

2023. máj. 1. 16:01
 89/158 A kérdező kommentje:
Ja és mégvmi. Az éttermet meg a többit nem ő találta ki hanem én. De az is csak egy kis sushizó volt mert amikor elmentúnk innsbruckba éhesek lettünk.
2023. máj. 1. 16:07
 90/158 A kérdező kommentje:

Még az eszembe jutott, h volt vki aki azt írta, h ha nem amiatt akarok vele aludni, akkor miért? Félek a sötétben?

Erre a válasz: Első sorban azért szeretnék vele aludni, mert nagyon szeretem és minél több időt szeretnék vele tölteni. Én annak is nagyon örülnék, ha itt nálunk anyáék felügyelete alatt együtt aludhatnánk.

2023. máj. 1. 16:15
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!