Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá anyukámat,...

Hogy vegyem rá anyukámat, hogy a barátommal aludhassak?

Figyelt kérdés

Már egy éve ismerjük egymást és fél éve együtt vagyunk. Az egész azzal bonyolódik, hogy távkapcsolat. Ezen kívül én 16 vagyok ő meg 27. Most fog majd 4-ére jönni, 4 napot szokott itt tölteni. Anyának nem nagyon szimpi, de nagyon kedves ember mi meg minden percet együtt szeretnénk töltenénk.


16/L



2023. máj. 1. 08:50
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/158 A kérdező kommentje:
Szóval. Bécsben él és jelenleg a liferandonál dolgozik. Van német és angol nyelvvizsgája. Több iskolát is elvégzett. Havi bevétele kb 1500€. Gondolom tudjátok, h itt nem 300€ a havi fizetés. Amikor itt van akkor apartmanban van. 110E forintot/300€t nem rám költ hanem az oda vissza útra plusz a szállás.
2023. máj. 1. 11:33
 62/158 anonim ***** válasza:
86%

Ezzel az agykapacitással még 16 sincs a Kérdező, csak kénytelen ennyit írni, mert törlik. A pasi meg simán lehet 28-30, nem fotózta ide a személyi igazolványát. Lehet, hogy anyjához korban közelebb van, mint a Kérdezőhöz.

Mindenképpen beteg a történet és teljesen felesleges ide bármit is írni, mert láthatóan falra hányt borsó, nagyon szeretné a Kérdező lerúgni a bugyit.

2023. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/158 anonim ***** válasza:
90%
Szóval mi az édesanyád baja vele? Erre miért nem válaszolsz?
2023. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/158 anonim ***** válasza:
88%
És mi van a szexuális életével? És miről szoktatok beszélgetni?
2023. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/158 A kérdező kommentje:
Miért is kéne a személyie. Én már láttam másra meg nem tartozik. És miért nem vagyok agyilag 16? Mert válaszoltam pár kérdésre?
2023. máj. 1. 11:41
 66/158 anonim ***** válasza:
89%

Azért azzal a "férfival" is vannak bajok aki egy 16 éves kislánnyal jönne össze.


Amúgy miért kellene egy felnőtt férfinél aludnod? Semmi keresnivalód egy nálad 11 évvel idősebb degenerált lúzer oldalán.

2023. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/158 anonim ***** válasza:
91%

Havi bevétele kb 1500€. Gondolom tudjátok, h itt nem 300€ a havi fizetés.

De gondolom vágod, hogy ez nem a zsebpénze.


Ha 500.000-et keresnék sem fizetnék ki 100.000 forintot azért, hogy veled találkozzak, hanem keresnék egy olyan kapcsolatot, ami a közelben van, vagy oda-vissza tudunk egymáshoz menni. Mert tudod a felnőtt embereknek meg kell venniük a kaját, meg fent kell tartani a házukat, meg olyanokért is fizetniük kell, hogy follyon a falból a víz stb.


Itt valami gondok vannak a fejekben, ha valakinek 27 évesen ez a jó, hogy a fizetése ötödét egy kis tinire költi.

2023. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/158 A kérdező kommentje:
63: lényegtelen mennyire tanult vagy sem meg ilyenek. Anyának nincs vele semmi baja a korán kívül
2023. máj. 1. 11:50
 69/158 anonim ***** válasza:
83%

Egy éve ismered. Ez idő alatt háromszor találkoztatok. (Nem, attól, hogy több napra megy, még nem hatványozódik.)

A három találkozás egyrészt nem havi egy, még akkor sem, ha egy év helyett csak a féléves "kapcsolatra" bontjuk le, másrészt meg egy kapcsolatban a havi egy tali is vicc lenne.

Ez a férfi egy vadidegen. Három találkozásból azt sem tudnád megállapítani, ha titokban baltás gyilkos lenne.


Tudom, hogy most minden választ támadásnak és szemétkedésnek veszel, mert nem ismerünk se téged, se a pasit, de hidd el, nincs így. Még ha nem lenne a korkülönbség, még ha te is felnőtt lennél, egy ilyen kapcsolat, ennyi találkozással... ez nem párkapcsolat. Ez semmi. Egy távkapcsolathoz is kevés.

Erre csak rátesz egy lapáttal a korod és a korkülönbség. Fiatal vagy, tapasztalatlan, és veszélyes kalandba kezdtél. Anyukád így is borzasztóan nagyvonalú azzal, hogy négy napokra elenged ezzel a férfivel, mikor ott van. Háláld meg azzal, hogy felelősségteljesen viselkedsz, pl. mindig tudja, mikor merre vagytok, hogy neadjisten baj esetén tudjon róla.

Ha még egy év múlva is együtt lesztek, anyukád véleménye is változhat. Egy rendes kapcsolatban sem várnád el, hogy ottalhasson a pasid a harmadik randi után, igaz?

2023. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/158 anonim ***** válasza:
26%

3-szor találkoztak 1 év alatt?

na ez akkor idegen

2023. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!