Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá anyukámat,...

Hogy vegyem rá anyukámat, hogy a barátommal aludhassak?

Figyelt kérdés

Már egy éve ismerjük egymást és fél éve együtt vagyunk. Az egész azzal bonyolódik, hogy távkapcsolat. Ezen kívül én 16 vagyok ő meg 27. Most fog majd 4-ére jönni, 4 napot szokott itt tölteni. Anyának nem nagyon szimpi, de nagyon kedves ember mi meg minden percet együtt szeretnénk töltenénk.


16/L



2023. máj. 1. 08:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/158 anonim ***** válasza:
86%
20 évesen se jöttem volna össze egy 30-as palival, nemhogy 16 évesen egy 30-hoz közelivel. Anyád inkább nevelt volna, hogy ne jussatok ide. Én sem engedném be a házamba, az tuti, baj van a fejével, nem is kicsi.
2023. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/158 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, ahogy elnezem a rengeteg választ, meg téged, ez a vicc jut eszembe :


Figyelem, őrült!

-Figyelem, figyelem! - szólal meg az autórádió. - Felhívjuk az M7-esen autózók figyelmét, legyenek óvatosak, mert egy őrült a forgalommal szemben robog.

Egy autós hallgatja a közleményt, majd felcsattan:

-Hogyhogy egy? Mind!

2023. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/158 A kérdező kommentje:
De vannak barátai ennek a kislánynak.🙄 Mivel már ez a 4 évem itt ezért már beilleszkedtem.
2023. máj. 1. 10:51
 44/158 anonim ***** válasza:
86%

Valami akkor sincs vele rendben, de ezt te tudod kérdező.

Lehet, csak később mutatja ki a foga fehérjét...

2023. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/158 anonim ***** válasza:
85%

Életedet építeni? Az még korai, most csak tanulnod kell. Mik az álmaid?

Nem lehetne, hogy válaszolsz a korábban feltett érdekes kérdéseimre?

2023. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/158 anonim ***** válasza:
93%
Évekkel ezelőtt a legjobb barátnőm ugyanígy volt mint most te. 14 évesen ismerkedett meg egy 25 éves pasassal. Barátnőm szerint imádják egymást, a pasasnak ő a mindene, távkapcsolatban élnek amíg a munkaszerződése nem jár le, és nem jön vissza Budapestre. Olyan pár havonta találkoztak, ahogy nálad is, ilyenkor étterem, mozi stb volt. Az apja őrjöngött, mi is mondtuk a barátnőmnek, hogy ez így tuti nem normális. Mit akar egy majdnem 30 éves férfi egy gyereklánnyal? De nem hallgatott senkire. Én konkrétan megkaptam a barátnőmtől, hogy féltékeny vagyok rá, mert nekem kell a pasas, meg, hogy nekem 14-15 évesen nincs ilyen komoly kapcsolatom. Barátnőm szülei tiltották, 16 évesen el is szökött, hogy a barátja után menjen. Nyugatinál kapták el a rendőrök, kiderült jóval később, hogy a pasas telefonált a rendőröknek, hogy hol találják meg. Persze a barátnőmnek akkor azt hazudta, hogy késett, ezért nem tudtak találkozni, a szülei gyorsabbak voltak. Szüleivel összeveszett, barátaival összeveszett, még velem a legjobb barátnőjével is. 2 évig azt se tudtam mi van vele, mert mindenkivel megszakíotta a kapcsolatot. Végül véletlenül találkoztunk, és akkor elmondta, hogy újra megszökött,elment a pasashoz, és ott derült ki, hogy volt egy menyasszonya. Pedig 1000/-ra mondta, hogy senkije sincs. Szóval bármit mondhat, simán át tud verni,és át is vagy verve, csak még nem tudod
2023. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/158 A kérdező kommentje:
38: Igen, magyar. És igen online kezdtünk el beszélgetni. (NEM társkeresőn.) Tudom senkit nem érdekel, de egyikünk se gondolta, hogy össze fogunk jönni. Egyikünk se gondolta volna, hogy ennyire más korosztálybelit fog megszeretni. És ez se érdekel senkit, de csak egy kicsit gondolkodjatok már el rajta, ha csak ki akar használni, akkor miért jött össze velem? Úgy értem, hogy fél év után jöttünk össze és 1 éve ismerjük egymást. Ezen kívül nem talált volna egy hozzá közelebbi lányt csak a szex miatt? Havonta jön hozzám. Ez neki havonta kb 300€ min.
2023. máj. 1. 11:02
 48/158 anonim ***** válasza:
89%
Ha az én 16 éves lànyomat kerülgetné ez a 27 éves alak,azt hiszem elbeszélgetnék vele kettesben. Megsimogatnám az arcát ökölbe szorított kézzel,majd a homlokával le törölném a kapunk elejét.
2023. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/158 anonim ***** válasza:
84%

"Ha én nemet mondok akkor az a nem az nem. Nem vagyok neki semmivel az adósa és sajnálom, de nincs igazatok. Volt már olyan, hogy én akartam volna, de ő nem. Akkor mivel is használt ki?"


Mondjuk az már bőven elég, hogyha arra felé jár, akkor lazán megkúroghat, előtte-utánna meg azt csinál, amit akar, mert vagy nem tudsz róla, vagy nem tudsz vele mit kezdeni.


Eleve itt látszik a tapasztalatlanságod, hogy egyik bántalmazó kapcsolat sem ott kezdődik, hogy a második randin megpofoz és megerőszakol. Nyilván ki kell építeni, hogy úgy érezd, vele biztonságban vagy, ő a te védőhálód, te irányítasz stb.


Meg valamilyen szinten én azt is kihasználásnak nevezném, hogy randizgat veled, de valójában semmilyen kapcsolatot nem akar tőled, mert amint nyílok neki egy komoly nőre lehetőség, le fog rá csapni. Azt fixre veszem, hogy ő ettől a kapcsolattól nem vár éveket, vagy családot. Te meg igen - vagy legalábbis abban a hitben vagy, hogy 2 év és összeköltöztök, aztán jönnek az álmaid meg a gyűrű, meg a közös kutya meg minden.


Jönni fog majd a hitegetés, hogy ééttermekbeee mentek, meg kirááándulni, meg wellnesezni száállodáába, de szerinted ez örökké így lesz? Szerinted az nem pénzért vett szex? Szerinted neked soha nem kell költeni erre a kapcsolatra? Kétlem, hogy van annyi zsebpénzed anyutól, hogy ne "apu", bocsánat a pasid fizessen neked mindig mindent.


Ez a kapcsolat egy nagy kaland, és az lesz a legjobb, ha nem sírva lesz vége.

2023. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/158 A kérdező kommentje:

46: értem, értelek. A mi kapcsolatunk annyival viszont másabb, h nem pár havonta jön hanem minden hónapban és nehezen tudná a menyasszonyát titkolni úgy, h folyamatosan videóhívásban beszélünk reggeltől estig. Tudom, h mikor dolgozik mert mindig screenshotolja a beosztását.

45: melyik vagy te a sok közül?

2023. máj. 1. 11:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!