Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá anyukámat,...

Hogy vegyem rá anyukámat, hogy a barátommal aludhassak?

Figyelt kérdés

Már egy éve ismerjük egymást és fél éve együtt vagyunk. Az egész azzal bonyolódik, hogy távkapcsolat. Ezen kívül én 16 vagyok ő meg 27. Most fog majd 4-ére jönni, 4 napot szokott itt tölteni. Anyának nem nagyon szimpi, de nagyon kedves ember mi meg minden percet együtt szeretnénk töltenénk.


16/L



2023. máj. 1. 08:50
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/158 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként egy felnőtt pasasnak szerinted nem ALAP a szex??? A szex, amit tőled NEM KAP MEG, mert kisgyerek vagy még!


27 évesen amikor épp nem menstruáltam, minden találkozón szexeltünk a barátommal, ami kb úgy működött, hogy bementünk az apartmanba és máris nyomott a falnak, alig értünk be valami értelmes helyre, ahol nem a padlón szexelünk.


Mert férfi, mert kívánt, mert hiányoztam neki, és akart, kb azonnal.


Nos, egy 27 éves hapsi kb ugyanilyan intenzitással kapja el a csaját - NEM téged, azt, akit melletted tart, és akivel kedvére szexelhet.

2023. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/158 anonim ***** válasza:
83%

"3: senki nem mondta, h nyargal engem"


Akkor meg miért is akarsz vele "aludni", ha nem erről van szó?

Talán félsz egyedül a sötétben?

Vedd elő a plüssmacidat és kapaszkodj bele, az való még neked!

2023. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/158 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ne halgass senkire kérdező,tedd azt ami neked jó,de amikor a Karcsi àtt vàg mint sz@rt a palànkon,akkor ne ide írogass majd.
2023. máj. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/158 anonim ***** válasza:
73%
Kár a szót vesztegetni a kérdezőre, saját hülyeségétől senkit sem lehet megmenteni. Ha neki jó hogy a perverz palikája ku.rvája legyen, úgyis az lesz. Utólag lesz ő is okos, mint annyi átbaszott kislány. csak akkor már cseszheti.
2023. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/158 A kérdező kommentje:
Nem vagyok átbaszva de mindegy. Kösz a kérdésemhez Nem illő válaszokat.
2023. máj. 1. 12:14
 76/158 anonim ***** válasza:
84%
Persze kislány, persze. hisz az álomlovagok, tökéletes úriemberek gyerekre vadásznak... Majd megtanulod, remélhetőleg maradandó sérülések nélkül, ha rohadt nagy mázlid van.
2023. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/158 anonim ***** válasza:
80%

9:Mindenkinek más az igénye. Nem tudhatod, h ő mire vágyik. 1100%, h nem nős és nem hülyít engem. Emellett ha a munkával kapcsolatos szerződése lejár akkor ide fog költözni.


10: Rengeteg mindenről szoktunk beszélgetni. 16szor találkoztunk és minden napot együtt töltöttünk. Elmentünk sétálni, étterembe mentünk, elmentünk innsbruckba (Ausztriában élünk),...

Ha lejár a szerződése hova fog költözni? Hozzátok? A séta az étterem az előjáték az ilyen pasiknál. Egy 16 éves tini örül az ilyen dolgoknak. A háttérben valami dolgozik a pasiban. És kérlek ne mondd, hogy Te akartad a sexet és Ő visszakozott ! Etetés ! Csodálom, hogy nem láttál még olyan filmeket amik megtörtént eseményeket dolgoznak fel ilyen témákkal kapcsolatban. A chateléssel már az "előszobában " vagy. Ha 4 napig ott lesz, akkor hol fog aludni ? Egy másik szobában ? Legyen kéznél valami, amivel védekezhetsz!!

2023. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/158 anonim ***** válasza:
10%
Fogamzásgátlóra gondolok!
2023. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/158 anonim ***** válasza:
95%

A nem szimpatikus, meg a nincs vele baja a korán kívül között irtó nagy különbség van.


Szerintem nem mondasz el nekünk mindent, de teljesen értelmetlen is. Mert teljesen falrahanyt borsó amit beszélünk. De sebaj, mindenki a saját kárán szokott a legjobban tanulni.

2023. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/158 anonim ***** válasza:
20%
Ezért baj hogy nincs apja a lánynak, nincs aki megnevelje és megvédje a pedofiloktól
2023. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!