Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiús anyák! Titeket zavarna...

Fiús anyák! Titeket zavarna ha a menyetek nem főzne?

Figyelt kérdés

Nem főzne, de megoldaná máshogy a napi étkezést. Pl napi menüvel.

Nem azért mert nem tud (gyakorlással és receptek alapján mindenki tud/megtanul), hanem mert nem akar, nem érdekli.


2023. jún. 7. 00:06
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/149 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg nem érdekel, hogy neked mit tanított anyád és mit nem, de ha azt veszem észre, hogy nekem mindennap pár óra dolgom van otthon, míg te csak néha-néha csinálsz valamit, akkor az rohadtul nem lesz nekem okés.
2023. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/149 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem meg nem okés. A gyerekeid elé is leteszed a napi menüt?

Az én sógornőm is ilyen királykisasszony, aki kb semmihez se ért. Nem tudom, hogy valaha is meg tanulna-e főzni, de kb olyan mint egy 14 éves tinilány lassan 30 éves létére. mondjuk én eddig sose szóltam be a testvérem kapcsolataiba, ha neki ez így jó, akkor legyen jó…

2023. jún. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/149 anonim ***** válasza:
36%

"A gyerekeid elé is leteszed a napi menüt?"


Miért te az óvodába és az iskolába is hordod a házi főztöt?

2023. jún. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/149 anonim ***** válasza:
69%
82-es, a testvéred miért nem főz? Ha ő napi menüt tenne a gyerekei elé, az oké?
2023. jún. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/149 anonim ***** válasza:
26%

De sok elkényelmesedett emancipált asszonyka van. Képzeld a gyerekem házi koszton nő fel mint ahogy én vagy az az apja. Mint ahogy én is karácsonykor anyukám finom főztjeit ettem, amit egyetlen napi menü vagy éttermi kaja sem tud felülmúlni.

A férjemnek pedig megvan a saját feladata, mint ahogy a bátyjámnak is…

Elég szomorú, hogy a nők már ezt a feladatot is le akarják rázni magukról….

2023. jún. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/149 anonim ***** válasza:
82%

#85 "De sok elkényelmesedett emancipált asszonyka van. Képzeld a gyerekem házi koszton nő fel mint ahogy én vagy az az apja. Mint ahogy én is karácsonykor anyukám finom főztjeit ettem, amit egyetlen napi menü vagy éttermi kaja sem tud felülmúlni."


De ez kit érdekel? Miért nem élhetik a nők is úgy az életüket, ahogy szeretnék? Neked az miért fáj, hogy nem minden nő olyan, mint az anyád?

2023. jún. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/149 anonim ***** válasza:
21%

86-os.

Bezzeg azt elvárnád a férjedtől gondolom, hogy tartson el titeket, menjen fel a tetőre cserepet cserélni, vagy javítsa meg ezt meg azt…

Hát akkor hölgyeim, lehet felmászni a tetőre, addig amíg a férjetek a konyhában munkálkodik.

De hát kinek, mi.

Akinek jó a napi menü, az egye azt. Én megfőzöm magamnak és a gyerekeimnek mert az sokkal jobban esik és legalább tudom is mivan benne :D

2023. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/149 anonim ***** válasza:
76%
#87 Nem várom el, mivel jól keresek, ki tudom fizetni a szakembereket és el tudom tartani magam. Az emancipáltsággal ez is együtt jár ám.
2023. jún. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/149 anonim ***** válasza:
39%

88-as.

Hát akkor fizesd a szakembereket, egészségedre, mert amúgy minden második ember megteheti ezt :D

Én legalább nem nevelek életképtelen gyerekeket, akik egy villanykörtét se tudnának “szakember” nélkül kicserélni.

2023. jún. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/149 anonim ***** válasza:
13%

Jah és egyébiránt az én sógornőm, dolgozni sem dolgozik, anyuka küldi neki még 30 évesen is lakbérre a pénzt, mert hát anyuka jól keres és így nevelt egy teljesen világtalan elkényemesedett “kislány” a bátyjám mellé..

De mint mondottam, én nem szólok bele ebbe…

2023. jún. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!