Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiús anyák! Titeket zavarna...

Fiús anyák! Titeket zavarna ha a menyetek nem főzne?

Figyelt kérdés

Nem főzne, de megoldaná máshogy a napi étkezést. Pl napi menüvel.

Nem azért mert nem tud (gyakorlással és receptek alapján mindenki tud/megtanul), hanem mert nem akar, nem érdekli.


2023. jún. 7. 00:06
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/149 A kérdező kommentje:
Ha meg épp olyan menü van, ami nincs fogamra, akkor elkészítek egy sajtos makarónit, paradicsomos-tejszínes tésztást, egyszerű borsófőzit, v. kisütök egy mirelit halat/csirkét, mellé meg vágok zöldségeket és ízesítek salátának.
2023. jún. 7. 10:53
 52/149 anonim ***** válasza:
73%
Ha hét közben megoldjátok, hétvégén egyik nap egyik szülőnél esztek, másik nap másiknál, meg is van oldva. De 23 évesen még bármi lehet. A hobbifőzés meg hogy minden este ott állsz a tűzhely mellett azért az két külön dolog. Anyós bele fog kötni, amibe akar. Engem is elkönyvelt, hogy nem tudok főzni. Legalább küldött kaját néha és a családi ünnepek sosem nálunk voltak. Ha vendég jött aki az ő rokonuk, mindig náluk ettek. Érdekes, hogy amikor hozzám jöttek, sosem merült fel benne, hogy vajon mit esznek vagy mi mit eszünk 😂 amikor nem küld. Húsleves, rántott dolgok, főzelék, palacsinta, köretek egyszerűek. Csak túl van lihegve, mert nálunk szokás az agyonetetés.
2023. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/149 anonim ***** válasza:
14%
Nyugati rész
2023. jún. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/149 anonim ***** válasza:
97%
Na, akkor nem vagy kétbalkéz, csak túlgondolod.
2023. jún. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/149 anonim ***** válasza:
17%

Egészségesebb is amit többnyire ilyen helyeken eszel.

Szerintem ha megfizethető, meg minden rendben van.

Ha otthon is egészségesen akarsz étkezni, kevés zsiradékkal az sok gyakorlást igényel, meg az alapanyagok sem feltétlen olcsóbbak.

2023. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/149 anonim ***** válasza:
86%

Valószínű zavarni fogja. Tipikusan az a korosztály aki életképtelen fiú gyereket nevelt aki mellé pót anya kell, nem pár.

Nekem ha lesz is fiam, tuti megtanítom főzni, mosni, takarítani. Önellátó lesz. Nem arra kell alapozni, hogy majd lesz egy nő aki kinyalja a s3ggét is.

2023. jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/149 anonim ***** válasza:
87%

"Nővéreméknék a pasi főz állandóan. Ez a hobbija. Tesóm is tud főzni, de nem nagyon jut a konyhába, max.mosogatni :)


Na ilyet kéne kifogni nekem is ;)"


Te én vagyok? 😆 Az én sógorom is olyanokat süt, főz, hogy nem igaz. Neki is hobbi. De nekem ez az igazi főzés. Nem vesz leveskockákat meg porokat, szószokat, mindent maga csinál a semmiből. Varázsol.

2023. jún. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/149 anonim ***** válasza:
77%

Hosszú sztori lesz ☺️

Az exemnél laktam kb 3 évet. Nagy családi ház, 2 emelet külön bejárattal. földszinten mi, emeleten a szülei.

Amikor otthon voltam, állandóan jött az anyja, hogy nyissak ablakot, ne a felső polcra tegyem a tányérokat, ne igy csináljam ezt meg azt. Állandóan kukkolt be az ablakon, vagy be is jött kopogás nélkül. Bezártam az ajtót. Nekem ne ugasson.

Ha elmentem onnan, lejött, átrendezte a dolgokat, a vázát az asztalról a tv mellé, meg ilyenek.


Na ez ment a főzéssel is. Bevallom, sokszor mentünk fel hozzájuk enni, főleg, mikor dolgoztam, akkor is beszólt, meg végig nézte hogy eszem, meg mit, mennyit.

Amikor lent főztem, nyitva volt az ablak, már dirigált, hogy a másik ablak miért van csukva, miért nem ezt vagy azt főzök, mert a fia jobban szereti.


Na a lényeg, hogy őt zavarta. Nem csak a főzés.. minden.

3 évig birtam. Lánykérés is volt, de eljöttem.

2023. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/149 anonim ***** válasza:
18%

56-os

Szerinted az a férfi aki nem tud mosni, főzni, takarítani, az életképtelen!

De ha ezeket egy nő nem tudja, akkor azzal semmi gond, hisz ő nem cseléd!


Hát tanítsd meg a fiadat főzni, mosni, takarítani, de tanítsd meg arra is, hogy hogyan kell egy fűnyírót megjavítani, megélezni a kését, hogy kell permetezni és mivel, fát vágni, sövényt nyírni, fát metszeni, virágokat ültetni, kezelni egy magasnyomású mosót, kereket cserélni az autón stb.

és ha majd összes "férfimunkát" megcsinálta és bemegy a házba és ott az összes "női munkát" is neki kell csinálni -mert a barátnő nem főz- remélem akkor is meg leszel elégedve a menyeddel.

2023. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/149 anonim ***** válasza:
93%

"hogyan kell egy fűnyírót megjavítani, megélezni a kését, hogy kell permetezni és mivel, fát vágni, sövényt nyírni, fát metszeni, virágokat ültetni, kezelni egy magasnyomású mosót, kereket cserélni az autón stb."


Férjem ezek közül 0 dolgot csinál (és én se csinálom), köszönöm boldogan elvagyunk.

A "női munkáknak" sokkal több gyakorlati haszna van. Azokat minden nap kell végezni, szemben az időszakos apró cseprő kintieket.

2023. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!