Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiús anyák! Titeket zavarna...

Fiús anyák! Titeket zavarna ha a menyetek nem főzne?

Figyelt kérdés

Nem főzne, de megoldaná máshogy a napi étkezést. Pl napi menüvel.

Nem azért mert nem tud (gyakorlással és receptek alapján mindenki tud/megtanul), hanem mert nem akar, nem érdekli.


2023. jún. 7. 00:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/149 anonim ***** válasza:
88%
Amíg nem nálam akarnak kosztolni, nem érdekelne, én is utálok főzni. Majd lesz saját konyhád, tuti neki fogsz állni magadtól, addig meg megoldjátok.
2023. jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/149 anonim ***** válasza:
16%

39.

Én is tudok főzni, de ez nem egy büszkeségre okot adó képesség.

Képzelem milyen komoly hivatása élete van annak aki ettől úgy odavan.

Hasznos és értékes "tudás"? A mai világban? Egy leírás alapján a legbénább ember is megteszi.

Te jó ég...

2023. jún. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/149 anonim ***** válasza:
73%

Engem nem zavart.

Eleinte őket sem, elvoltak mekis kaján és rántottán.

De a kapcsolatuk végét mégis ez okozta.

Egyikük sem volt hajlandő főzni és egyre gyakrabban jött a fiam, először csak egyedül aztán már mindketten, hogy "van valami kaja"?

Először szívesen adtam, de mikor már minden nap +2 embert kellett etetnem, hát nem örültem.

Ez ment kb. 1 évig, mikor szóltam, hogy ez így nem lesz jó.

Én is dolgozom, nem volt mindegy, hogy 2 emberre főzök minden másnap, vagy minden nap 4 emberre.

Még a fiam is ellenem fordult nem is jöttek hónapokig, aztán egyszer csak

jött a fiam egyedül, hogy szakítottak, nem költözik haza, de ad pénzt, hogy ha nem is minden nap, de főzzek rá.

2023. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/149 anonim ***** válasza:
6%
Teletál kiváló ételt szállít ki. Ez nem jutott eszetekbe?
2023. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/149 anonim ***** válasza:
78%

Nővéreméknék a pasi főz állandóan. Ez a hobbija. Tesóm is tud főzni, de nem nagyon jut a konyhába, max.mosogatni :)

Na ilyet kéne kifogni nekem is ;)

2023. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/149 anonim ***** válasza:
72%
Amig otthon laktam, en sem foztem nagyon. Aztan osszekoltoztunk, sokkal tobbet sporoltunk a saját keszitesu etellel es szepen belejottem.
2023. jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/149 anonim ***** válasza:
86%
42, elég korlátolt a gondolkodásod. Hiba azt gondolni, mert valaki büszke pl a főzés tudományára, annak nem lehet más hivatása. A családom több tagja is sikeres vállalkozó (pl én is), általában hétjegyű a havi árbevételünk, elhiheted van hivatástudatunk is a főzés mellett:), ettől fügetlenül még tudunk és szerethetünk is főzni. A "mai világban" kifejezetten előnyös ez a képesség, mert sokkal olcsóbban megoldható így az étkezés és senki nem mondta, hogy nem lehet megtanulni akár egyedül is könyvekből, netről. Én is sokat szoktam nézni pl a youtube-on néhány kedvenc szakács csatornáját, de más módon is fejlesztem ezt a tudásomat. Különleges recepteket is kipróbálok, pl más nemzetek konyháját, stb.
2023. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/149 A kérdező kommentje:
1700 forint a menü. A munkahelyemmel szemben van. Eddig egyedül éltem. Nekem jobban megérte, mint főzni. Ebben komplett leves, második és néha desszert is van. Időben és pénzben is spórolok. Ja, és finoman főznek, nem gyorskajálda, hanem rendes étterem, ahol van napi olcsó ajánlat.
2023. jún. 7. 10:45
 49/149 anonim ***** válasza:
69%
43-as, hát ez durva, hogy egy menüs helyet nem találtak. Nálunk 1200,-ból kijön egy adag, leves, második. Itt inkább hatalmi harc volt fiadéknál.
2023. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/149 A kérdező kommentje:
1200-ből hol? Csak érdekel. Én 10.000 fős kisvárosban élek, nálunk az 1600–1700 az átlag.
2023. jún. 7. 10:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!