Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiús anyák! Titeket zavarna...

Fiús anyák! Titeket zavarna ha a menyetek nem főzne?

Figyelt kérdés

Nem főzne, de megoldaná máshogy a napi étkezést. Pl napi menüvel.

Nem azért mert nem tud (gyakorlással és receptek alapján mindenki tud/megtanul), hanem mert nem akar, nem érdekli.


2023. jún. 7. 00:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/149 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálnak amit akarnak, de hozzám ne járjanak enni.
2023. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/149 anonim ***** válasza:
93%
Miért utalnám ezért a menyemet? Ha a fiamnak nem tetszik változtat a helyzeten. Hozzám nem járhatnak enni (csak ritkán) mert nem vállalom az ingyen szakácsnő szerepét.
2023. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/149 anonim ***** válasza:
94%

"Ha azt hiszed, hogy több a női munka, mint férfimunka...akkor tényleg a panel 10. emeletén laksz."


De mi az manapság, hogy női munka meg férfi munka? Ez egy tiszta hülyeség, nem a középkorban vagyunk, mindenki azt csinál meg, amit akar és szeret, szerintem ez a legtöbb háztartásban így működik.


Mi pl. családi házban lakunk, van sövény, virág, 100 nm-es veteményes meg 2 gyerek. Na, nálunk tök alap, hogy a férjem részt vesz a háztartásban, ő is főz, mos meg takarít, a kertet meg többnyire én csinálom, mert én azzal szeretek bíbelődni. Ő vágja le a füvet - az a kemény 15-20 perc hetente, de a veteményet csak én csinálom, ahhoz hozzá sem nyúl.


Mondjuk ezt a sok szerelnivalót sem értem, mi nem vagyunk szakmunkások, betonozni tud a férjem, de máshoz nem ért, sehonnan nem tanult ilyet, az a pár dolog, ami akad évi 2-3 alkalommal, az nem ér fel a napi szintű háztartási munkákkal.

2023. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/149 anonim ***** válasza:
89%
Ha anyóst zavarha, főzhet a fiára, ott hagyhatja a küszöb előtt:D
2023. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/149 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavarna, mivel a férjem sem igényli, ezért én is csak nagyon ritkán főzőcskézek.
2023. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/149 anonim ***** válasza:
11%
Ha egy aranyos, kedves nő lenne, kit érdekelne, mit csinál vagy nem csinál a saját otthonában. Ha meg egy bunkó viselkedésű és emberkedik velem, becsicskítom, de szintén leszarom, hogy főz-e.
2023. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/149 anonim ***** válasza:
8%

Engem sokkal jobban zavarna az, ha olyan idióta lenne a fiam, hogy egy főzni nem tudó nőt akarna feleségül venni, mert az olyanokat csak dgni szokták...:D A szépség mulandó!


Viszont hallottam olyanról, hogy valaki nem tudott főzni a házassága elején, aztán amikor jött a gyerek, akkor megtanult. Szóval nem reménytelen!


De szerintem valahol olyan sajnálni való, ha egy feleség nem tud főzni, mert nem nagy cucc a főzés és az ember szívesen megteszi a szerettei kedvéért. Másabb ízű a hazai koszt, finomabb és a családi összetartozásnak is egy szép kifejeződése a közös asztalnál elköltött ebéd, ami házon belül készült minőségi alapanyagokból és szeretettel.

2023. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/149 anonim ***** válasza:
100%

"Engem sokkal jobban zavarna az, ha olyan idióta lenne a fiam, hogy egy főzni nem tudó nőt akarna feleségül venni"


De az nem zavar, hogy annyira idióta, hogy ő maga sem tud főzni? Kérdezem ezt fiús anyaként.


Nálunk tök alap, hogy a férjem is szokott főzni, és furcsállnám, ha a fiaim felnőttként annyira élettelenek lennének, hogy nem lennének képesek valami kaját összedobni, szerintrm ez mindkét fél részéről gàz.

2023. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/149 anonim ***** válasza:
13%

78-as: természetesen a fiúnak is kell tudnia valamennyire főzni, hiszen bármikor kerülhet olyan helyzetbe, amikor szükség lehet rá pl. amikor a felesége kórházba kerül vagy besegíteni a várandósság idején, gyerek születése után vagy csak azért, hogy pl. meglepje és megörvendeztesse az asszonyt. Vagy válás után vagy még a szingli lét idején. :D


Szóval egyetértek veled! :)

2023. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/149 anonim ***** válasza:
95%

59:

ne hisztizz!

Gondolom, te az vagy, aki naponta cserél kereket, de egy évben csak kétszer zabál. Hülyegyerek.

Kert nem mindehol van, és ott is sokszor a nő dolgozik, mert a férj egy lusta dög, csak valamiért nem bszarintják ki.


Nyilván, ha szombat délelőtt az egyik permetezik, a másik közben főz, oká. De az nem, hogy évi egy polc felfúrás miatt egész évben ki akarja magát szolgáltatni. Egyforma időt kell beletenni a közös házba, lakásba.

2023. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!