Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meztelenkedő apa a házban,...

Meztelenkedő apa a házban, mit tudok vele kezdeni hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

Apa 52 éves, pocakos, szőrrel teli + feszült a kapcsolatunk, az első szavamban keresi a beszólás gyanúját és támad rögtön. De a legundorítóbb gond hogy fecskealsónadrágban mászkál a házban mindig minden egyes nap, nyáron met meleg van, télen mert hideg van (fűtünk mint a hülye), nem is akármi hanem egy ilyen kis bugyi, vakarássza vagát meg ilyene na és a bűz....


22/N vagyok, itthon lakok még, igen nyár van, melegem van, de ha egy hasonló ruhában pl monokiniben mászkálnék/tangában büdösen és izzadva a közös térségben, hogy testszene neki.


Akárhányszor felhozom a témát diplomatikus módon, toleranciával az én oldalamról, mindig megsértődik, hogy valami normláisat hordjon, hogy ne szúrja ki a szemem a műszere meg a szőrős ...-be.


Mi van ha átjönnek hozzám, nekem full kellemetlen lenne. Nagyon gáz...



2023. júl. 26. 17:47
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:

8


Te neked normális, ha van gyereked, és ott feszíted a f*rkad meg a szőrös lukaidat? Ha igen akkor rázz kezet apámmal. Ez borzasztó mentalitás ha 40 éves a gyereked te meg 80 ha nem. Hiába övé a lakás, van olyan szó hogy erkölcs, etikett.

2023. júl. 26. 18:00
 12/63 anonim ***** válasza:
30%
10, nem meztelen...
2023. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
29%

11!


Nem, nekem nem normális, de joga van hozzá. Az ő lakasa. Te vendég vagy ott.

2023. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
76%

4-es, de a kérdező 52 évesen nyilván nem monokiniben fog otthon grasszálni a huszonéves fia előtt mondjuk.

(Basszus, hogy milyen igénytelen emberek vannak.)

2023. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem kva gáz a fater! Ok, hogy az ő háza de ha nem egyedűl él ott azért lehetne tekintettel a családjára. Az, hogy még ezen felűl büdös is azt inkább nem kommentálnám! Egy rövidgatya + triko simán kényelmes otthonra és már nem zavarja a vele élőket. A tisztálkodás meg alap dolig kéne legyen..
2023. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
98%
"Tökön rúgnám!"! Ez hülye! 😂😂 Most elképzeltem, ahogy a kiscsaj tökön rúgja az apját! Ezen szakadok! 😂😂
2023. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
93%
14-es: a kérdezö NEM vendég, hanem családtag!
2023. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
14%

18!


Az apa meg tulajdonos.

2023. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
20%
Költözz el.
2023. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:

8 és 20


Igen régebben sokkal könnyebb volt lakást/házat venni. Talán pár százezer.


De egyedül vagyok. Ma már egy lakhatás megfizetése max albérlet 200 - 300 ezertől és ezek még az igénytelenebbek. Aztán jön rezsi meg a többit tudjátok.


Ez egy nagyon bolond ötlet, hogy költözzek el mert miből? Még egyetmre járok... abból a havi szakmai gyakból amit kapot nettó kb. 40 000 Ft?


Bocs ennyi a fizum, ilyen helyen lakom. Punktum.

2023. júl. 26. 18:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!