Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meztelenkedő apa a házban,...

Meztelenkedő apa a házban, mit tudok vele kezdeni hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

Apa 52 éves, pocakos, szőrrel teli + feszült a kapcsolatunk, az első szavamban keresi a beszólás gyanúját és támad rögtön. De a legundorítóbb gond hogy fecskealsónadrágban mászkál a házban mindig minden egyes nap, nyáron met meleg van, télen mert hideg van (fűtünk mint a hülye), nem is akármi hanem egy ilyen kis bugyi, vakarássza vagát meg ilyene na és a bűz....


22/N vagyok, itthon lakok még, igen nyár van, melegem van, de ha egy hasonló ruhában pl monokiniben mászkálnék/tangában büdösen és izzadva a közös térségben, hogy testszene neki.


Akárhányszor felhozom a témát diplomatikus módon, toleranciával az én oldalamról, mindig megsértődik, hogy valami normláisat hordjon, hogy ne szúrja ki a szemem a műszere meg a szőrős ...-be.


Mi van ha átjönnek hozzám, nekem full kellemetlen lenne. Nagyon gáz...



2023. júl. 26. 17:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
36%
Ha azért budos, mert nemmfurdik, tökmindegy hogy fecske van rajta, vagy jegeralso. Erre megoldás lehet a trikó és a sport mellé egy tusfurdot és/vagy dezodort is adni ajandekba
2023. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem engedjük ezt el.
2023. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez az alsógatyában mászkálás meg "én házamban azt csinálok amit akarok" igazi proli szokás.


Értelmes ember tiszteletben tartja azt, hogy nem egyedül él, otthon sem azt csinál, amit ő prolisága akar, hanem vannak bizonyos alapvető normák amiket illene szem előtt tartani.


Lehet azzal jönni, hogy "legalább otthon azt csináljon amit akar, de a világ nem így működik. Attól, hogy otthon van valaki még illene minimálisan emberi szinten viselkedni.

2023. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg tud még segíteni hogyan lehet ezt megközelíteni?
2023. júl. 26. 20:54
 45/63 anonim ***** válasza:
29%

Megközelíteni? Gázálarcban, nagy ívben.

Ha már meg is mondta, hogy nem akar változtatni, mert ő tudja, hogy mit és hogy kell csinálni, akkor nem sok esély van arra, hogy ezután meggondolja magát.

Mást nem tudsz tenni, mint minimálisra korlátozod a közelében töltött idődet.

2023. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:
Ok. Valami racionálisabb nemtom, kommunikatív megkozelítést?
2023. júl. 26. 21:01
 47/63 anonim ***** válasza:
38%

Figyelj, kérdezö, azt fogd fel, hogy ez az apád háza, és azt csinál benne, amit akar, függetlenül attól, kinek mi a véleménye róla.


Tök mindegy, tetszik-e neked vagy sem, ha nem akar változtatni.

2023. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy nem azt mondom, én apám is ilyen volt.


Hetekig, hónapokig elvolt ugyanabban az alsógatya + kinyúlt atléta kettősben. Konkrétan az alsógatyája már vastagon féknyomos volt, úgy hordta. Olyan ordas büdös volt, mint egy görény. Aki járt állatkertben a görények környékén az el tudja képzelni.


Volt, hogy ismerős meg is jegyezte, hogy nem szeret átjönni, meg már be sem mer nézni a szobába, mert rémálmai vannak attól, hogy apám egy szál alsóban döglik a tv előtt. Másik haverok csak mondta, hogy legközelebb szóljak már apámnak, hogy öltözzön már fel.


Nyilván nem szóltam, mert az én apámban is megvolt ez az "én házam, neked itt kuss a neved" proli mentalitás.


Azt, hogy ezzel mit lehet kezdeni fogalmam sincsen. Nyilván aki arra nem veszi a fáradtságot, hogy napi (vagy legalább heti 2-3) rendszerességgel megfürödjön, azzal egyszerűen nem lehet mit kezdeni.

2023. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
41%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..


De jól megtippeltem, hogy lesz ma meztelenkedős kérdés. :D

2023. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
100%

Talán segít, hogy a Mad TV màr évtizedekkel ezelőtt feldolgozta ezt a témát, mivel más családban is előfordul:

[link]


Kitartás, amíg különköltözöl!

2023. júl. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!