Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meztelenkedő apa a házban,...

Meztelenkedő apa a házban, mit tudok vele kezdeni hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

Apa 52 éves, pocakos, szőrrel teli + feszült a kapcsolatunk, az első szavamban keresi a beszólás gyanúját és támad rögtön. De a legundorítóbb gond hogy fecskealsónadrágban mászkál a házban mindig minden egyes nap, nyáron met meleg van, télen mert hideg van (fűtünk mint a hülye), nem is akármi hanem egy ilyen kis bugyi, vakarássza vagát meg ilyene na és a bűz....


22/N vagyok, itthon lakok még, igen nyár van, melegem van, de ha egy hasonló ruhában pl monokiniben mászkálnék/tangában büdösen és izzadva a közös térségben, hogy testszene neki.


Akárhányszor felhozom a témát diplomatikus módon, toleranciával az én oldalamról, mindig megsértődik, hogy valami normláisat hordjon, hogy ne szúrja ki a szemem a műszere meg a szőrős ...-be.


Mi van ha átjönnek hozzám, nekem full kellemetlen lenne. Nagyon gáz...



2023. júl. 26. 17:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
95%

Fú, nekem az egyik barátnőm apja ilyen. Esélytelen megértetni vele a dolgot, pedig ő legalább nem igénytelen annyira hogy áradjon belőle a bűz. Viszont ez a fecske-szőrös test-sörhas + fészekrakásra már tökéletesen alkalmas arcszőrzet kombináció nem túl kellemes látvány. Pedig alapvetően az egész család igényes, számára ez a norma, neki így kényelmes. Viszont én akárhányszor náluk vagyok, számomra ez irtó kellemetlen, mert néha már nem tudom hova nézzek. Sajnos a nappalin keresztül szükséges bejutni a barátnőm szobájába, így elkerülhetetlen annak a látványa, amikor ebben a csodálatos outfitben hever az ágyon és hát hadd ne részletezzem, a lényeg hogy kényelembe helyezi magát. No az akkor végképp csodás látvány.

Tehát egy 50 pluszos férfival, aki ráadásul valószínűleg makacs is, ezt már nem fogod tudni megértetni. Neki ez a normális. A saját szagát pedig valószínűleg már megszokta/nem érzi.

2023. júl. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
85%
Ja és azt még hozzátenném, ahogy szerintem más sokan mások is: a fecskével önmagában nem lenne gond. Apám, nagyapám világ életükben abban voltak nyáron amikor bográcsoztunk, sosem zavart. Nem lógott ki semmi, teljesen igényesek voltak. :D Nem lettem tőle lelki sérült. Viszont amit Te írsz, az már next level, sajnálom hogy így kell élned, nem tudom hogy bírnám elviselni. Főleg hogy nem lehet vele dűlőre jutni.
2023. júl. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
70%

A tekinteted probáld inkabb fentebb helyezni. Valtozni nem fog, csak otthon ilyen igenytelen? Munkába hogy megy, nyilvan ott nem csak az izzadsag szag van, bar az is nyilvan eleg.

Mond neki, h furodjon tobbszor.

Keruld ahogy tudod, bar ha telen nyaron ilyen...

A masik otletem ami drasztikusabb, h dobd ki a regi ruhakat. Vegyel neki ujakat, ami esetleg jobban illeszkedik ra, nem log ki ez az. Kenyelmes es laza is. Van akinek csak egy loket kell.

2023. júl. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!