Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meztelenkedő apa a házban,...

Meztelenkedő apa a házban, mit tudok vele kezdeni hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

Apa 52 éves, pocakos, szőrrel teli + feszült a kapcsolatunk, az első szavamban keresi a beszólás gyanúját és támad rögtön. De a legundorítóbb gond hogy fecskealsónadrágban mászkál a házban mindig minden egyes nap, nyáron met meleg van, télen mert hideg van (fűtünk mint a hülye), nem is akármi hanem egy ilyen kis bugyi, vakarássza vagát meg ilyene na és a bűz....


22/N vagyok, itthon lakok még, igen nyár van, melegem van, de ha egy hasonló ruhában pl monokiniben mászkálnék/tangában büdösen és izzadva a közös térségben, hogy testszene neki.


Akárhányszor felhozom a témát diplomatikus módon, toleranciával az én oldalamról, mindig megsértődik, hogy valami normláisat hordjon, hogy ne szúrja ki a szemem a műszere meg a szőrős ...-be.


Mi van ha átjönnek hozzám, nekem full kellemetlen lenne. Nagyon gáz...



2023. júl. 26. 17:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
83%

Azzal, hogy alsógatyában van otthon nincsen baj. A férfiak nagy része boxerben vagy fecske alsóban van otthon. De minimum félmeztelenül. Bár én fiú vagyok, de én is és apukám is alsógatyában vagyunk itthon.


Az viszont tényleg gáz, hogy apukád nem tisztálkodik. Ezt meg kell neki mondani, hogy így nehézkes az együttélés.


Ha pedig vendéged jön, akkor viszont tényleg öltözzön fel. Ezt beszéld meg vele, tekintettel kell lennie neki is rád!

2023. júl. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
25%

Továbbra is áldom a jó sorsot, hogy nem nevelünk gyereket a párommal... untig elég volt, amíg a gyerekkoromban az anyámnak volt a téveszméje, hogy rám erőszakolhatja a saját ízlését, erkölcsiségét és gondolkodásmódját, az már végképp nem hiányozna, ha életem második felében meg a gyerekem próbálkozna ezzel...

Így hála az égnek tényleg abban mászkálunk a párommal nyáron itthon, amiben akarunk, akár szó szerint SEMMIBEN:)

2023. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
87%
Családi meztelenkedős trollunk visszatért :D
2023. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim válasza:
82%

Sajnállak, hogy így kell élned, kérdező, nálunk ez senkinél sem volt szokás, csak a strandon, vagy a kertben napozva láttam őket fürdőnadrágban. Kerti munkáknál nagy melegben persze lekerült a póló, de rövidnadrág az mindig volt. Ha pedig jött közben valaki, vagy szomszéddal beszéltek a kerítésnél, vették is vissza azonnal a póló. Ők maguk mondták, hogy nem esztétikus egy szőrös férfitest látványa még ismerősök között sem.

Az alapvető mindennapi higiénia hiánya pedig no comment… 😣🤮

Kár, hogy anyud sem tud hatni rá. Egy dolgot tehetsz, minél többet vagy a szabadban, és a szobádban. Vagy legalább annyit tegyen meg, hogy ne a nappaliban fetrengjen a tv előtt, hanem egy külön szobába, pl. a hálóba vigye be a tv-t, és igyekezzen mindent ott csinálni. Mást nem tudok én se, persze finoman kérd meg rá, mert ő tesz nagy szívességet vele, fogd a vendégeidre, hogy gyakrabban jönnének, de emiatt nem hívsz senkit, gondolom ők se nagyon, meleg ide vagy oda, legalább erre legyen tekintettel.

2023. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
82%
Megértem a kérdezőt. Nekem egy szomszédom olyan, hogy hasonló korú, mint a kérdező apja, de elhízott, ronda pasi és nyáron a kertben (közös kert van) fedetlen felsőtesttel mászkál. Pluszban bunkó is. Engem is a hányinger kerülget, ha ránézek, pedig annyiban különb a kérdező apjánál, hogy legalább mosakszik, nem büdös. De sokszor böfög, láncdohányos, káromkodik, stb. Idegesítő.
2023. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is különnemű családtagok előtt nem illik félmeztelenül szaladgálni. Egy nő se bugyiban-melltartóban járkál a férfi családtagjai előtt. Egyszerűen illetlenség és egy alap szeméremérzet azért jó esetben van valakiben. Kivéve nudisták.
2023. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a kedvencem az volt amikor apám a fecske alsóba belehúzott koszos atléta mellé felvette az edző cipőből kialakított papucsot vagy a gumicsizmát évszaknak megfelelően. Télen ezt kiegészítette egy MÁVos pufajka sapkával is és így ment ki a kapuba a vendégeket fogadni.
2023. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen full igénytelen megjelenés csak rontja a családi kapcsolatokat, különösen, ha büdösséggel is társul. Sok házasság is rámegy erre. Bár én pl. egyedül élve se így jelenek meg otthon. A jó közérzetemhez hozzátartozik az, hogy nem toprongyosan szaladgálok otthon.
2023. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim válasza:
100%

#57 ezen b.szartam a röhögéstől

“edző cipőből kialakított papucs” ez mekkora spúr ötlet, zseniális!!! 😂😂😂


“MÁVos pufajka sapkával” sírok, ha elképzelem 😅😂😂


Ami még gyakori volt nyaranta az izzadságtól sárga, mindenhol lyukas gatyába húzott átlétán kívül, az a rövidgatya, huzentróger + szőrös sörhas, ásító inas köldökkel, mindehhez sarkokon jócskán kikopott, zöld zoknikból kikandikáló nagylábujjak, barna szandállal 😅😅 és nyáron is gyakori volt a sapka hordása, ilyen hátul szúnyoghálós, elöl Detroit vagy California feliratos ‘90-es éveket idéző ultragagyi piacos baseball sapka, olykor lefittyenő, törött, de celluxal fixált műanyag napellenzővel 😎 ja igen, és náluk olyan nincs, hogy vizespohár, azt se tudja mi az, csak felül, a karimánál csorba fröccsös pohár van 1,5 és 3 decinél erősen vízköves csíkokkal 😅


Kusturica balkánja elmehet a p.csába ezek mellett, zseni az öreg a maga módján, nagyon autentikus magyar balkánt nyom tudtán kívül, neki ez halál természetes dolog, sőt, fogalma nincs, mi ezzel a gond, láttam hasonlókat kiskoromban falun épp eleget😅😅


Mindezek mellett együttérzek a kérdezővel, és mindenkivel, aki ellenzi az igénytelenséget, és a meztelenkedést is családban. De ez a komment akkor is mindent vitt, köszi a retrót 🙂

2023. júl. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
70%
Kiemelve .. de minek? Ja, tudom. A kérdező kamunickjei itt gyűjtik a pontot a válaszokkal.
2023. júl. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!