Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meztelenkedő apa a házban,...

Meztelenkedő apa a házban, mit tudok vele kezdeni hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

Apa 52 éves, pocakos, szőrrel teli + feszült a kapcsolatunk, az első szavamban keresi a beszólás gyanúját és támad rögtön. De a legundorítóbb gond hogy fecskealsónadrágban mászkál a házban mindig minden egyes nap, nyáron met meleg van, télen mert hideg van (fűtünk mint a hülye), nem is akármi hanem egy ilyen kis bugyi, vakarássza vagát meg ilyene na és a bűz....


22/N vagyok, itthon lakok még, igen nyár van, melegem van, de ha egy hasonló ruhában pl monokiniben mászkálnék/tangában büdösen és izzadva a közös térségben, hogy testszene neki.


Akárhányszor felhozom a témát diplomatikus módon, toleranciával az én oldalamról, mindig megsértődik, hogy valami normláisat hordjon, hogy ne szúrja ki a szemem a műszere meg a szőrős ...-be.


Mi van ha átjönnek hozzám, nekem full kellemetlen lenne. Nagyon gáz...



2023. júl. 26. 17:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
26%

Ne majomkodj már, attól, hogy valaki fecskét hord, még nem lesz büdös. Az én férjem is azt szereti, utálja a boxert, és elég sokan vannak még így.


És oké, menj a francba, nem tart vissza senki.

2023. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:

32


És te ugyanazt mutogatod a gyerekeidnek ha van mint a férjednek? Undorító..


Könyörgöm mi ez a sok felfogású ember????????

2023. júl. 26. 19:36
 33/63 anonim ***** válasza:
13%

És te ugyanazt mutogatod a gyerekeidnek ha van mint a férjednek? Undorító..


Mi van??? Elmentek otthonról???

2023. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:
Kérlek szórakozz mással és ne csavard ki a szavaimat. Többet nem reagálok a hülyeségeidre, csak leszavazlak.
2023. júl. 26. 19:42
 35/63 anonim ***** válasza:
22%

Én forgatom ki??? Olvasd már el, mekkora marhaságot írtál... mit mutogatok???

Azt írtad, azért büdös, mert fecskét hord.

Erre írtam, hogy a férjem is, mégse büdös.


Beteg vagy.

2023. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt az embert ki fogják rúgni innen az oldalról valamikor. Ha mindig így viselkedik. Ez eszméletlen ez az ember. a 37-es re gondolok
2023. júl. 26. 19:58
 37/63 anonim ***** válasza:
25%

Off


"EZ ilyen.... fecskeszerű nemtom mi. Borzasztó. ÉS ezért árad a bűz."


Ettől nem árad a bűz. Ha szerinted igen, ugye az életben nem volt és nem is lesz rajtad se tanga, se francia bugyi, se normál slip, vsak nagyi felé magasderekú bugyi

2023. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy meg veszel egy ujjatlan felsőt meg egy vékony shortot vagy térdnadrágot neki és "figyi apu, most ilyeneket hordanak a fiatalok, lehet neked is kényelmes lenne itthonra " és atadod szepen
2023. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 A kérdező kommentje:

37


És nem fürdik vagy mosakszik.


Ez a kettő együtt simán olyan halált okoz mint a mustárgáz..

2023. júl. 26. 20:06
 40/63 anonim ***** válasza:
88%
#37 Csak én értelmezem úgy, hogy nem amiatt árad a bűz, mert fecske van rajta, hanem mert ezáltal keveset takar jobban árad a fasziból a bűz, ami valószínűleg amiatt van, mert nem tisztálkodik normálisan?😃
2023. júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!