Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meztelenkedő apa a házban,...

Meztelenkedő apa a házban, mit tudok vele kezdeni hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

Apa 52 éves, pocakos, szőrrel teli + feszült a kapcsolatunk, az első szavamban keresi a beszólás gyanúját és támad rögtön. De a legundorítóbb gond hogy fecskealsónadrágban mászkál a házban mindig minden egyes nap, nyáron met meleg van, télen mert hideg van (fűtünk mint a hülye), nem is akármi hanem egy ilyen kis bugyi, vakarássza vagát meg ilyene na és a bűz....


22/N vagyok, itthon lakok még, igen nyár van, melegem van, de ha egy hasonló ruhában pl monokiniben mászkálnék/tangában büdösen és izzadva a közös térségben, hogy testszene neki.


Akárhányszor felhozom a témát diplomatikus módon, toleranciával az én oldalamról, mindig megsértődik, hogy valami normláisat hordjon, hogy ne szúrja ki a szemem a műszere meg a szőrős ...-be.


Mi van ha átjönnek hozzám, nekem full kellemetlen lenne. Nagyon gáz...



2023. júl. 26. 17:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
14%
Ok, apád meg így akár otthon lenni. Punktum
2023. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:

21


Ok. Kiadom a melletted levő lakást vagy házat. Én döntöm el kinek.


Kiadhatom c-oknak, vagy kiadhatom normális emberneknek akik csendesek.


De én alpári módra kiadom 10 c-nak. Jogom van hozzá, te meg nyomorogsz. Lehet egyik este megkéselnek, lehet kirabolnak rendszeresen, kocsid kerekeit ellopják, ilyesmik.


Mégis, hiába követnek el bűncseleményt, eröcstelenséget, jogom van kiadni nekik a lakást/házat meletted.


Jól esne? Punktum.

2023. júl. 26. 18:28
 23/63 anonim ***** válasza:
15%
Te biztosan 22 vagy ezzel a duci kislány stilussal? Punktum. Remélem toporzekolsz is mellé. Ha nekem nem tetszik a mellettem lakó, akkor költözöm. 😘
2023. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
21%
Csak én nem értem, hogy miért kellene az apád testét vonzónak találni? Beteg vagy, kérdező?
2023. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
90%
Minden kérdésnél előkerül, hogy kinek a háza... Persze, azért, mert a tiéd a ház, nyugodtan szarj magad alá, hogyne. Ti sem vagytok igényesek. A kérdező meg nem vendég, hanem az apja lánya, akit tisztelnie kéne... Bírom, amikor valaki betölti a 18-at, akkor jön a szöveg, hogy költözzön el. Oszt mibű?? Meg amúgy miért?
2023. júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
87%
25# végre egy normális válasz.
2023. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
99%
Ezek csak trollkodni jönne ide. Semmi közük a témához. Lásd 24.
2023. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
25%

Basszus, apu gyerekkoromban állandóan egy szál gatyában mászkált, és eszembe nem jutott ilyenen agyalni, hogy a műszere kiszúrja a szemem.


Igen, ha büdös, nyilván undorító, de a nehogy már azon kötözködj, hogy szőrös...

2023. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
29%

a mi csaladunk is olyan hogy kb mindenki puceron maszkal. Engem. Oket. Nem zavar. De ez persze ember tipus függö. Szerintem eleve azert zavar mert rosszban vagytok es eleve van egy undorod mar az ember irant..nem?


Enis anyuddal beszelnek ilyen helyzetben hogy o szoljon neki.

2023. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:

28


Ez nem gatya. EZ ilyen.... fecskeszerű nemtom mi. Borzasztó. ÉS ezért árad a bűz. Brutál. El akarok menni a francba...

2023. júl. 26. 19:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!