Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudok érzelmileg...

Miért nem tudok érzelmileg megbírkózni azzal, ha családon belül furának látják azt, ha festem a hajam mert korán őszül?

Figyelt kérdés

Szóval világ életemben én voltam a fekete bárány a családban, meg az aki extrém egészséges életmódot él, és cikizik, hogy miért eszek olyan egészségesen, meg miért nem lehetek már végre normális minth ahogyan mindenki más


Egész gyerekkoromban gyomoridegem volt, IBS, reflux stb..


Sikerült belekerülni ebbe az őszülési hullámba már 25 évesen és kezdett egyre jobban elkeseríteni, 5 évig bírtam, na jó mire azt mondtam, hogy most már elég nem szenvedek tovább és befestettem


De úgy érzem, hogy családban mintha kicsit lenéznének ez miatt, vagy kívülállónak érzem magam az miatt, mert ők nem fogadják el a frusztráltságomat amit ez okoz. És azt akarják rám erőltetni, hogy "fogadd el magad"


Úgy érzem, nagyon erősen limitálnom kell velük a viszonyomat mert megőrjít a viselkedésük és csak távolít tőlük el ez a szituáció


30F


dec. 10. 22:30
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
88%
Jól érzed. Ezek az emberek lehet vérileg a családod, de érzelmileg nem.
dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
18%
Nem velük van gond...
dec. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
27%

Férfi létedre festeted a hajad?

Ezzel egy bibi van: általában látszik, hogy festett. A nőknek különösen jó szemük van minderre. Márpedig, aki látja, hogy festett hajad van, jó eséllyel búzának fog tartani. Onnantól pedig párkapcsolatra (nővel) nem sok esélyed van.

Neked pszichológus kéne, nem hajfestés.

dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Pszichológusnál már voltam 5-nél az elmúlt 4-5 évben
dec. 10. 23:04
 5/54 anonim ***** válasza:
89%
Hát én nő vagyok, és igényesnek tartom, hogy nem törődik bele abba, ahogy kinéz, mint a legtöbb igénytelen pasas.
dec. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
32%
5, nem az baj, hogy festeti. Az, hogy ez az élete központi kérdése. A kutyát nem érdekelné, ha nem vernyákolna rajta.
dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

5. Wow, végre egy ilyen válasz. Köszi!


6. Nem ez van a központban,csak amikor mások felnagyítják és nagyítóval néznek felém, az eléggé frusztrál, és nem tudom, hogyan lépjek túl rajta mentálisan

dec. 10. 23:12
 8/54 anonim ***** válasza:
64%

Könnyen lehet, hogy éppen az "extrém egészséges életmód" miatt kezdett ilyen hamar őszülni a hajad.

Egyébként nincs semmi abban, ha egy férfinek őszül a haja.

A munkahelyemen néhányan nálunk is festették a hajukat.

A többség nem tett rá megjegyzést -egy két ironikus hangzott el-, de úgy férfiak, mind nők részéről inkább negatívum egy festett hajú férfi.


Egy esetben tartom elfogadhatónak, ha komoly kapcsolatod kér rá.

dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a családod a nem normális. Nincs abban semmi fura vagy szokatlan, ha festeted a hajad, tök hétköznapi dolog. A családodnak semmi köze hozzá amúgy. Azon tényleg dolgoznod kéne, hogy leválj róluk érzelmileg, mert az nem normális, hogy ilyen bagatell dolgok így fel vannak fújva.
dec. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen hülye család mellett az is csoda, hogy hajad maradt, valakinek ettől szó szerint kipotyog a haja.
dec. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!