Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudok érzelmileg...

Miért nem tudok érzelmileg megbírkózni azzal, ha családon belül furának látják azt, ha festem a hajam mert korán őszül?

Figyelt kérdés

Szóval világ életemben én voltam a fekete bárány a családban, meg az aki extrém egészséges életmódot él, és cikizik, hogy miért eszek olyan egészségesen, meg miért nem lehetek már végre normális minth ahogyan mindenki más


Egész gyerekkoromban gyomoridegem volt, IBS, reflux stb..


Sikerült belekerülni ebbe az őszülési hullámba már 25 évesen és kezdett egyre jobban elkeseríteni, 5 évig bírtam, na jó mire azt mondtam, hogy most már elég nem szenvedek tovább és befestettem


De úgy érzem, hogy családban mintha kicsit lenéznének ez miatt, vagy kívülállónak érzem magam az miatt, mert ők nem fogadják el a frusztráltságomat amit ez okoz. És azt akarják rám erőltetni, hogy "fogadd el magad"


Úgy érzem, nagyon erősen limitálnom kell velük a viszonyomat mert megőrjít a viselkedésük és csak távolít tőlük el ez a szituáció


30F


dec. 10. 22:30
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
81%
39.: Mégis hol? :) Én betegezek és szólok meg embereket, akik azt tesznek a testükkel, amit akarnak? Hogy nem szakad le az ilyen képmutatók arca...
dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
16%

Hajhullástól még megértem, hogy ki lehet bukni, na de őszüléstől? Férfiként? A harmincas évek velejárója. Én is fele-felében ősz vagyok, a szakállam is, a csajok meg zabálják.

Inkább a családodat tedd helyre, minthogy hajfestésen görcsölj.

dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
26%
41, ja nem, csak a saját anyádat is mószerolod :))
dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

42.

25 évesen kezdődött, nem 35 évesen, ez a bajom érted

30 éves koromra már eljutott arra a pontra, hogy nagyon zavar, ha 40 éves koromra lenne ennyire ősz mint most akkor szerintem nem érdekelne


De nem így van..szar érzés, szar érzés, meg nem értettnek lenni, egy olyan dologgal kapcsolatban, amiről az égadta világon semmit nem tudsz csinálni


vagy várj


Lehet menni meditálni a kolostorba, hátha az egész napos nyugalom visszafordítja 2-3 év alatt

dec. 11. 13:02
 45/54 anonim ***** válasza:
0%

most kajak Jared Leto lett a férfi-ideál, aki sminkeli magát és női ruhákat hord? :D

Amúgy a pasidat is zavarja, hogy őszülsz?

dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
76%
43.: Milyen mószerolás? :D Tényleg elvált egy pocsék első házasság után, engem meg bevállalt alibiként a másodikba. Az igazság nem mószerolás, fájjon akárhogy is, amúgy a szemébe is megmondtam, nem is egyszer. :D Elvált embertől ki a fene fogadna meg párkapcsolati kéretlen tanácsokat? Pont erről (is) beszéltem, hogy sokan szeretnék azt hinni, hogy egy családtag zöld utat kap minden sz.rságra, aztán van a nagy meglepetés, hogy nem mindenki vallja ezt, sőt, egyre kevesebben szerencsére. Igen, taka van a másik életéből, feszengjetek csak a saját mocsaratokban!
dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
76%
47.: Igen, én alapjáraton sz.rok mások életére képzeld, nem én vergődök azon, ki mit csinál a testével. :D Tényleg egy brutálisan elhízott, cigin-pián élő fogatlan népség a magyar, amelyik igen korán is hal ezek következményeként, ezek pedig kőkemény tények. Anyámat meg nem én választottam, így a kéretlen tanácsait is megtarthatja magának. Nem lep meg, hogy a szemedben az őszinte, nem hazudozó ember az alja, az viselne meg, ha az ilyenek tartanának sokra. Na menj, egyél csak sok transzzsírt, majd lehetőleg gyújtsál is rá egyet! :)
dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:

47.

Dániában éltem, dolgoztam egy olyan cégnek ahol jó pénzt kerestem Juniorként, de nagyon nem illettem be, akkor volt ez a stresszelés, egész napos szar közérzet, nem alvás stb.. ott sokszor ettünk, nem a legszarabb junkfood kaját, de sok éttermi kaját.. agyon olajozott, jól átsütött ételeket..


Ez általában normális nem csak Mo.-n hanem máshol is


Akinek az egészségét ez nem hatja meg, az szerintem azért van, mert az élete több területén nagyon jól halad az élete, mondhatni nem egy lábon áll, hanem jó sokon. És ha egyik láb nem tökéletesen áll, akkor még a többi tartja erősen

dec. 11. 14:41
 49/54 anonim ***** válasza:
62%

Dániában jól átsütött husik voltak?

És őszülsz is?

Nem is értem, hogy bírod idegekkel :)

Figy, ha ilyen vagy, akkor ilyen vagy. Élj úgy, és olyan emberekkel körülvéve, ahogy szeretnél.

De felesleges meglepődni azon, ha furának tartanak.

dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%
Persze kérdező, Amerikában is híresen elhízottak az emberek és pocsékul táplálkoznak, és nyilván képmutató az az ember, aki azt mondja, hogy ő sosem evett junkfood minőséget (nyilván én is), amire rá akartam világítani az csak az, hogy aki abszolút nem ad a saját egészségére és kinézetére, az ne húzza vissza azt, aki azonban igen.
dec. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!