Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudok érzelmileg...

Miért nem tudok érzelmileg megbírkózni azzal, ha családon belül furának látják azt, ha festem a hajam mert korán őszül?

Figyelt kérdés

Szóval világ életemben én voltam a fekete bárány a családban, meg az aki extrém egészséges életmódot él, és cikizik, hogy miért eszek olyan egészségesen, meg miért nem lehetek már végre normális minth ahogyan mindenki más


Egész gyerekkoromban gyomoridegem volt, IBS, reflux stb..


Sikerült belekerülni ebbe az őszülési hullámba már 25 évesen és kezdett egyre jobban elkeseríteni, 5 évig bírtam, na jó mire azt mondtam, hogy most már elég nem szenvedek tovább és befestettem


De úgy érzem, hogy családban mintha kicsit lenéznének ez miatt, vagy kívülállónak érzem magam az miatt, mert ők nem fogadják el a frusztráltságomat amit ez okoz. És azt akarják rám erőltetni, hogy "fogadd el magad"


Úgy érzem, nagyon erősen limitálnom kell velük a viszonyomat mert megőrjít a viselkedésük és csak távolít tőlük el ez a szituáció


30F


dec. 10. 22:30
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
79%
A családod többi tagja is fiatalon kezdett őszülni? Ha nem, akkor valószínű a sok stressz, B vitamin hiány miatt is őszülhetsz.
dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
tudom, hogy a túl sok stressz az oka
dec. 11. 10:00
 23/54 anonim ***** válasza:
87%

A csaladod egy bántalmazó nyomi banda.

Ha így bánnak veled, kerüld őket a francba.

Semmi baj nincs a hajfestéssel, ha szépen van megcsinálva. Ha természetes hatasú, pl. nyáron látszik a napszívottság ilyesmi.

Értem ezalatt, hogy nagyon eltér az eredeti hajszíntől, vagy parókaszerű, mindenhol egyforma árnyalat.

dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
91%
30 évesen nem kell hogy még őszülő hajad legyen. Attól hogy férfi vagy, szerintem egyáltalán nem ciki, hogy festeted. Mondjuk idősebb korban sem, mert nem mindenkinek áll jól az őszülő halánték. Én idősebb vagyok nálad, de egyszer én csak hajszínezőt használtam, ami alig látszott. Szinte észre se lehetett venni, csak azt hogy nem látszanak az ősz hajszálaim. Erre a nővérem szinte kinevetett, hogy befestettem a hajam? Meg hogy ezt csak nőknek illik.De miért lenne baj, ha engem zavar, és nem éreztem úgy jól magam? Nem az ókorban élünk már, és amúgy is egy csomó férfiaknak készült hajfestéket lehet kapni. Meg miért lenne ez csak a nők kiváltsága?
dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
66%
mi lesz majd ha hullani kezd a hajad?
dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
31%

Látom ugranak rád a gyakoris frusztráltkák, akik itt élik ki magukat "ugráljunk a kérdezőn" matinét tartva. Hihetetlen szánalmas és gyerekes, nekem is csinálták már ezt nem egy kérdésemmel. Sz.rd le őket!


A hajfestés abszolút nem gáz, nem kell szenvedned azzal, ami nem tesz boldoggá. Általában az előnytelen külsejű emberek tolják ezt a "fogadd el magad ahogy vagy" szöveget, akik nem tudnak vagy nem akarnak változtatni. Egészségtudatosság sok magyar körében szinte zéró, olcsó pia - olcsó kaja - cigi hármas meglegyen, aztán pocsék fogazattal vihognak azon, aki ad magára, nem akar elhízni, horribile dictu nem akar meghalni 50 éves kora körül szív- és érrendszeri betegségben. Örülj neki, hogy van annyi agyad, hogy te kikerültél ebből a siralmas mentalitásból, hiába is ilyen emberek közé dobott le a gép. A hajfestésnél csak arra ügyelj, hogy jó minőségű, természetes hatású színt vegyél, ami nem roncsolja brutálisan a hajat, meg nem színez ilyen mű, szintetikus árnyalatúvá.

dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
Köszi. Hennát használok, jó sötétet, ami a lehető legkevesebb pirosat viszi bele a hajba
dec. 11. 11:37
 28/54 anonim ***** válasza:
7%
26. tehát a siralmas mentalitás ellenszere, hogy férfiként fested a hajad, ahelyett, hogy elfogadnád az őszülés természetes folyamatát? Egy harminc éves “férfinél” sokkal igénytelenebb dolog a hajfestés, mint maga az őszülés. Mi a következő? Hajbeültetés? Vagy az első ráncnál jöhet a botox?
dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
25%
28.: Fáj neked, hogy nem telik rá? Nem, nem igénytelen egy cseppet se, 30 évesen akar a franc őszülni. A kopaszodás pedig rengeteg férfit megvisel pszichésen, teljesen értetődő, hogy akinek telik rá az megcsináltatja. Attól még, mert valami természetes, még lehet rossz. Szerintem meg az igénytelen, aki elfogadja a kövérségét, a rossz fogazatát, a rossz haját pedig tudna ellenük mit tenni.
dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
18%
27.: A henna az jó, volt osztálytársam hosszú évek, de szerintem mostanra már évtizedek óta használja, full természetes és olyan dús haja van, mint három másiknak együttvéve. :)
dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!