Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudok érzelmileg...

Miért nem tudok érzelmileg megbírkózni azzal, ha családon belül furának látják azt, ha festem a hajam mert korán őszül?

Figyelt kérdés

Szóval világ életemben én voltam a fekete bárány a családban, meg az aki extrém egészséges életmódot él, és cikizik, hogy miért eszek olyan egészségesen, meg miért nem lehetek már végre normális minth ahogyan mindenki más


Egész gyerekkoromban gyomoridegem volt, IBS, reflux stb..


Sikerült belekerülni ebbe az őszülési hullámba már 25 évesen és kezdett egyre jobban elkeseríteni, 5 évig bírtam, na jó mire azt mondtam, hogy most már elég nem szenvedek tovább és befestettem


De úgy érzem, hogy családban mintha kicsit lenéznének ez miatt, vagy kívülállónak érzem magam az miatt, mert ők nem fogadják el a frusztráltságomat amit ez okoz. És azt akarják rám erőltetni, hogy "fogadd el magad"


Úgy érzem, nagyon erősen limitálnom kell velük a viszonyomat mert megőrjít a viselkedésük és csak távolít tőlük el ez a szituáció


30F


dec. 10. 22:30
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
66%
Bocsánat, de az olajos kaja és a hajfestés nagyon nincs pariban. Illetve de, hogy mindkettő drága, eü szempontból kifogásolható és környezetszennyező.
dec. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%
Minek hagyod, hogy beleszóljanak? Miért nem válsz le róluk, függsz anyagilag? Csak ezt látom érthető lehetőségként... Ha meg nem, akkor szakadj már le róluk érzelmileg, ez a banda tök idióta. Legyél önálló, mert ez a mostani állapotod nagyon ovis szint.
dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:

52 azt csinálom, vagyis már tervbe van egy ideje de marhára macerás.. Annak nem sok értelmét látom, hogy egyedül elköltözzek semmi féle terv nélkül és a megtakarításaim meg fogyjanak


Most a terven dolgozok, már egye ideje


49

Azért elég sok féle dolgot összehordtál itt, nem értem a pár huzamot, de nagyon nem. Annyit mondtam, hogy nem magyar dolog ez, hogy lehúzzuk a másikat a saját szintünkre amikor úgy látjuk, hogy ő valamiben előrébb van. Ki mehetsz külföldre, ha kicsit fura vagy mint ember, vagy különleges tök mindegy, hogy nevezzük, valamelyest vissza akarnak majd húzni a szintjükre

dec. 11. 15:26
 54/54 anonim ***** válasza:
100%

"Annak nem sok értelmét látom, hogy egyedül elköltözzek semmi féle terv nélkül és a megtakarításaim meg fogyjanak"

Vagy a pénzed, vagy az időd és az idegeid mennek rá. Választanod kell.

dec. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!