Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mennyire voltatok...

Szülők! Mennyire voltatok kibukva, mikor a kisfiatok azzal állt elő hogy meleg?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 08:42
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
18-as ez személyes tapasztalat lenne?
2013. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim válasza:
31%

18-as!

ezt csak személyes tapasztalat alapján írhatod mert sajnos szégyen nem szégyen sajnos én is ilyesmiket érzek. ezt csak azt tudhatja aki átéli. nekem ne pampogjon itt semmi 23 éves kislány, hogy ha ő neki majd gyerek lesz így meg úgy csinálja. persze anno én is így gondoltad. mondani 100* könnyebb mint megvalósítani. mindenki tökéletes anyuka szeretne lenni, mindenki a legjobbat akarja. csak a valóság egészen más. a legnagyobb fájdalmam mikor az utcán látom a fiatal csókolózó párokat és könyörgök a jó istenhez hogy ébredjek fel ebből a rémálomból és a fiamat lássam így egy lánnyal. engem már az se érdekelne ha a világ legcsúnyább nője lenne, csak nő legyen.

2013. dec. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
89%
értem én, hogy homofób vagy, csak azt nem, hogy miért...
2013. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

Kedves 22! Mióta tudod, és hány éves a gyerkőcöd? Nyugi, már én is Comming Outoltam, egy idő után valld be, hogy elfogadod. Fő hogy boldog legyen! Ez én apám se izél már. Úgyhogy, csak annyi igazából a szitu, hogy a srácok akikkel szemezek, azok még nincsenek túl ezen az időszakon, s próbálok tájékozódni. Pontosan, azért kérdezem, mert akik átestek ilyenen hogy élték meg.

Akinek tényleg nyomorékon születik a gyermeke, az is imádja a gyermekét, és minden, de minden áldozatot képes megtenni érte, feltétel nélkül. A Homoszexualitás nem betegség, hanem érzelmeken alapul, béküljön meg mindenki ezzel. A gyermeked gyermeked marad minden körülmények között!

2013. dec. 16. 13:15
 25/44 moonlightsentinel ***** válasza:
95%

"A Biblia, melyet a Világegyetem Alkotója iratott"


A Bibliát I. Konstantin császár iratta, őt pedig tudtommal egy vallás sem tartja a Világegyetem Alkotójának :D Egyébként én is hiszek Istenben, de szerintem a Bibliát csak is úgy lehet megfelelően értelmezni, ha az ember megnézi, hogy kik is írták, és miért pont úgy, ahogy, miért azokat a részeket tették bele, amiket, a többit meg miért nem. A Biblia valóban Isteni alapokon nyugszik, de politikai célból, emberek rakták össze, ezt azért nem szabad elfelejteni.


A kérdésre:

Amikor bevallottam, hogy meleg vagyok, faterom kiröhögött, azt mondta, hülye vagyok, és így ennyi (szerintem amúgy már tudta) :D Anyukám is kb. megkérdezte, hogy biztos-e ez, aztán megkérdezte pár nap múlva meg pár hét múlva. Azóta ismerik is a barátomat, meg jópár meleg haverom is, nem volt gáz ezzel soha, volt olyan is, hogy egy meleg haveromnak ők segítettek, amikor a szülők nagyon rosszul fogadták a dolgot, személyesen beszéltek velük.

Pont vagy egy hónapja mondta anyukám, hogy neki már fura is lenne, ha lánnyal látna, úgy érzi, így vagyok rendben meg egyben, szóval azt hiszem, ők már teljesen elfogadták :D


Itt ennek az anyukának aki itt írt pár választ, annyit üzennék, hogy az ilyen dolgokat nem ok nélkül hozza az élet/Isten/a Sors (válassza ki az Önhöz közel állót :D). Mindennek megvan az oka, hogy miért kapja meg az ember, ez is így van.

Mindenesetre változtatni nem lehet rajta, és igazán addig nem is fogják megtalálni a válaszokat, amíg csak azért keresik őket, hogy hátha majd azok változtatni fognak a dolgokon. Csak akkor lehet megtalálni ezeket a válaszokat, ha az ember már nem akar váloztatni a dolgon, de akkor már nem is számítanak annyira, mert már jól van úgy az egész, ahogy van.

Egyébként pedig a válasz, amit kerestek, a szeretet. De addig nem fogjátok megtalálni, amíg önző célokra (a másikat a saját képedre formálni) használnátok fel. Csak akkor, ha már elfogadtátok a dolgot, mivel az elfogadás az igazi szeretet egyik alap pillére.


18/F

2013. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 Frigg ***** válasza:
98%

Kedves 22-es! Megköszönném, ha nem kislányoznál le, mert férjes nő vagyok. Valamint nagyon úgy tűnik, hogy 23 éves KISLÁNY létemre érettebben gondolkodok, mint te x-éves létedre. Nekem ne mondd meg, hogy mit fogok gondolni, mert én tisztában vagyok az ELVEIMMEL. Ugyebár az elvek nem változnak egyik pillanatról a másikra. Nem pampogok, de én, veled ellentétben tisztában vagyok magammal, és az érzéseimmel. Ha neked fájdalmat okoz, hogy a gyereked boldog, de éppen a saját nemével, mert te azt néznéd, hogy egy lánnyal csókolózik (mondjuk ezt nem is értem, ezt nézted volna, hogy mit csinál a csajjal??)akkor szerintem itt nem velem van a gond...A gyereked! Fogadd el és szeresd! És igen is, én már MOST tudom hogy reagálnék, mert ismerem magam. De köszönöm a kioktatást :)


23/NŐ

2013. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
97%
Ott a pont. Kedves 23/nőnél. Én írtam, hogy a bátyám meleg, és a szüleink nem problémáztak, nem zuhantak meg. Kérdeztem is akkor, hogy miért ment ilyen könnyen nekik, amikor is azt mondták: kislányom, tolerancia, intelligencia és a feltétel nélküli szeretet a kulcs. Tehát én így láttam, és tartom a mai napig helyesnek, ahogy a szüleink elfogadták.
2013. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
0%

Nem tisztem azzal vitázni aki nem élte át! Sohase voltam homofób,nálam toleránsabb ember nem létezett a környéken!

És rajongásig imádtam a számomra tökéletes gyermekemet bár elkényeztetve sose volt! És igen,csak hogy megnyugodjon a lelketek,a "SZERETET" segített át ezen a borzalmas rémálmon!Most is szeretem,de már nem úgy mint azelőtt--az a tüske ott maradt és olyan sebet ejtett ami nem fog begyógyulni! Persze ezt nem mutatom,nem éreztetem és az életem árán is megvédeném a fiamat ha pont ezért pl. bántanák!De évek alatt sem tudtam eljutni odáig,még a jóisten segítségével se,hogy akár csak látni kívánjam az esetleges barátját,de még csak hallani sem akarok róla!

Azt ugye említenem se kell hogy azóta rettegés minden napom mert van egy kisebb fiam is!De azért tudom néha lazán is venni,amikor jó napom van akkor azt mondom,hogy legalább már edzett leszek ha esetleg majd a fiúk után majd a párom is bejelenti!:)

2013. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 Frigg ***** válasza:
100%
Értem én, de akkor ezek szerint mégsem voltál annyira toleráns, mint hitted magadról, ez előfordulhat. A többi mondatodhoz már nemigen kívánok hozzászólni, teljesen fölösleges. Én azért adnék egy esélyt a fiam párjának, lehet (biztos) sokat javítana a hozzáálláson, fiadat is biztosan boldoggá tenné :)
2013. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Én csak azt írtam le, ahogy a szüleim elfogadták, átélték. :) aztán hogy ki mit gondol erről, az a saját problémája..:) inkább az itt a baj, hogy a szülők nem akarják elfogadni, hogy ezt ők cseszték el a gyártás során :) így inkább könnyű a gyerekre fogni, hogy nem normális, meg hogy ma ez a divat :) olvassatok utána bátran! Pedig a szüleim idejében a net, mint olyan még gondolatban sem létezett :) bátyám pedig elismert a szakmájában, és amilyen körökben ő mozog, ott elfogadott a másság. Ennyi :) én sem vitázom. ;)
2013. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!