Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mennyire voltatok...

Szülők! Mennyire voltatok kibukva, mikor a kisfiatok azzal állt elő hogy meleg?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 08:42
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
11%
Kérlek, ne haragudj, hogy megbántottalak!
2013. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim válasza:
86%

4-es a Bibliában nincs ilyen, csak belemagyarázzák. Amúgy meg pár hónapja Ferenc pápa azt mondta egy melegnek, hogy nem baj, hogy meleg.


[link]

2013. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
0%

ma 10.36-os


Elég baj, hogy a saját véleményét hangoztatja, számon lesz kérve rajta hamarosan. A válaszok között pedig megtalálod a helyét, ahol Isten véleménye van, csak el kellene olvasnod. Senkit nem akarok megbántani, csak az igazságot irtam le. Azt is olvashatod, mit fog eredményezni ez a tett, és lehet, hogy nehéz elfogadni, de a felsorolásban ugyanolyan súlyú, mindegyik tett.

2013. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim válasza:
89%
itt mindenki feltételes módban beszél és fogalma sincs milyen ezt szülőként átélni. hát én elmondom. először is most 17 éves a fiam és már kb. 3 évvel ezelőtt éreztem hogy vmi nem stimmel vele. ezt nem tudom megmagyarázni nem voltak külső jelei inkább anyai érzésnek nevezném. sztem most is csak egyetlen jelből lehet észrevenni abból hogy lányokkal barátkozik. szóval mikor éreztem hogy vmi nem stimmel elkezdtem a fb-jában kutakodni. nyugodtan lehet ezért köpködni hogy milyen szülő vagyok de ma sem bántam meg mert így legalább volt időm hozzászokni és a dologhoz és nem 30 éves korában ér a sokk. és megtudtam. rákérdeztem és bevallotta. sokk ért totál. a szakaszok: férjem és én hetekig sírtunk, nem akartuk elhinni, pcszihológushoz hordtuk, azt hittük kinövi, lázadás stb. az idióta pszcihológus (3 db) mind azt mondta a gyereknek nincs semmi baja, majd kinövi. ezek kb. 1 éve történtek. azóta elfogadtuk és rájöttünk, hogy ez nem divat és nem lázadás. valahogy úgy fogjuk fel a férjemmel hogy a jóisten így akarja nekünk megmutatni az elfogadást, a feltétel nélküli szeretetet és hogy ne ítélkezzünk senki felett. mert inkább követtünk el hibákat, nagyon sok hibát a nevelése során. sajnos a szeretetét sokszor tárgyakkal pénzzel vettük meg mint törődéssel és szeretettel. és a legnehezebb ezzel szembenézni. talán még nem késő.........
2013. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
3%
Szodoma és Gomorra!
2013. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim válasza:
91%
Szerintem, egy szülő még ha ki is van bukva erre , ne mutassa ki a gyermeke iránt , hogy ez mennyire zavarja...ezt arra értem, hogy a gyerek ha egyszer bisex, meleg,leszbikus stb....akkor azzal nem lehet mit csinálni..a gének így hozták ki EL KELL TUDNI vagy próbálni fogadni.. mert a gyerek akkor is a gyereked.. Abba gondoljanak bele, hogy a gyerek mennyi ideig próbálkozott arra felkészülni, hogy ezt közölje a szüleivel..neki se egyszerű, biztos félt , de mégis elmondta, mert megbízik a szüleiben. Támogatni kell, de azért nem kell szétkürtölni a világnak, majd úgyis kiderül. Lehetőleg egy veszekedés alkalmával ne legyen felhánytorgatva mert azzal elég nagy szívfájdalmat okozhatunk neki...végülis ő ugyan az a gyerek fiú/lány akit neveltek, csak éppen egy kis titkot mesélt el. Ne nézzenek rá másként emiatt. Persze üljenek le beszéljék ki magukból,de csak olyan személynek akiben 100%-ban megbízhatnak. :))))))))))
2013. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 Frigg ***** válasza:
100%

Én sosem értettem, hogy ez a dolog miért, és mennyiben befolyásolja a szülő-gyerek kapcsolatot. Ha hetero lenne, akkor ki lenne kérdezve minden apró részlet a szexuális életéből? Vagy ez miért rosszabb? Nem az a fontos a szülőnk, hogy a gyermekét boldoggá tegye a társa? Miben jobb, vagy rosszabb a szülőnek, ha az adott társnak ilyen vagy olyan nemiszerve van. Ez csak és kizárólag a gyerekre tartozik. Lehet nem lesz unoka? Nincs kizárva, legalábbis remélem haladunk annyit a korral. De a hetero gyerek is simán dönthet úgy, hogy nem szeretne babát vállalni.

És azért írok feltételes módban, mert még nincs gyerekem. Ha lenne, tökmindegy hány éves, akkor már kijelentő módban írnám. Nekem nem a gyerekem szexuális hovatartozása, vagy a szomszédok véleménye határozza meg a szeretetemet iránta, és főleg nem a vallás.


23/N

2013. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
10%
Szerinted mennyire van kibukva az aki üvölt a fájdalomtól és inkább látná holtan a gyerekét,majd pár nap múlva "már csak" halkan sírdogál elbújva a világ elől,szégyellve a korábbi gondolatait,aztán mikor kimegy az utcára és lát egy fiút meg egy lányt kézenfogva és elsírja magát ott az utcán,hogy az ő gyermeke miért nem ilyen,aztán hazamegy és undorral fogja meg a fia ruháit mikor mosni viszi és törölgeti a vécét folyton,aztán egy-két hét múlva már csak ritkán sír és inkább kerüli a gyermekét és minél messzebb akarja tudni magától,aztán mikor meglátja a fia barátját csak úgy véletlenül és ismét összetörik a be sem gyógyult szíve és.....hadd ne folytassam! Szerinted mennyire van kibukva az az anya aki nem csak attól szenved,hogy a fia meleg hanem attól a lelkiismeretfurdalástól is,hogy már nem tudja őt annyira szeretni mint régen! Na szerinted mennyire van kibukva? Ehh!
2013. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

"hogy már nem tudja őt annyira szeretni mint régen! "


mert régen sem szerette tiszta szívből. az igazi szeretet nem feltételes, hanem feltétel nélküli. az nem szeretet, hogy "szeretem a gyerekemet, de... de majd ha meleg lesz, akkor már nem is annyira."


ez nem szeretet. A szeretet türelmes, a szeretet jóságos, a szeretet nem féltékeny, nem kérkedik, nem is kevély. Nem tapintatlan, nem keresi a maga javát, nem gerjed haragra, a rosszat nem rója fel. Nem örül a gonoszságnak, örömét az igazság győzelmében leli. Mindent eltűr, mindent elhisz, mindent remél, mindent elvisel.


A szeretet nem szűnik meg soha.


Még egyszer leírom, hogy jól megjegyezze minden szülő, aki "szereti" a gyerekét. A szeretet nem szűnik meg SOHA. SOHA.


Ha megszűnt, akkor az nem volt szeretet, az valami más volt.

2013. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 Frigg ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy az előttem lévő hozzászóló írta. Ha valaki emiatt nem szereti a gyermekét, vagy csak kevésbé...hát az bizony szomorú, és még szépen fogalmaztam...
2013. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!