Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mennyire voltatok...

Szülők! Mennyire voltatok kibukva, mikor a kisfiatok azzal állt elő hogy meleg?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 08:42
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

Te direkt vadászod ki ezeket a kérdéseket? Mert egy Másik hasonló kérdésnél szó szerint ugyanezt írtad. (És még ki tudja hánynál.) De valószínüleg ezek sem a te gondolataid, hiszen neked nagy valószínüséggel nincsennek is önálló gondolataid. Hiszen ahhoz kellene, egy minimális IQ szint. (Ha egyáltalán tudod mi az.)

És egyébként nem unod még ezt a hittérítö dumát, vagy mit?

2014. jan. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
nekem em lenne sokk, ha tortenetesen fiam lenne, es ''bevallana'' nekem, hogy a sajat nemet szereti. Azt mondanam neki, en igy is szeretlek fiam, es ugyanugy ellatnam jo tanacsokkal az egeszeget illetoen, mintha a lanyom mondana azt, hogy az elso ejszakajara keszul. Ennyi. Minek ezzel a temaval annyit foglalkozni? Tusagosan fel van fujva. Mindenkinek a maganugye, kit visz az àgyàba. A sajat gyermekemnek is.
2014. jan. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
kedves ketsegbeesett, homoszexualis fiuk anyukai! hat nem latjatok, hogy a legtobb homoszexualis kb 10-szer intelligensebb, mint az atlag? nem veszitek eszre a hatalmas hajlamukat a szep kepzesere? tudjatok, hany muvesz, zenesz, festo volt homoszexualis? Csajkovszkij-tol kezdve, Freddy Mercury-n keresztul, vagy emlithetnem Leonardo Da Vincit! Nincs azzal semmi baj, hogy az àgyukban mit csinalnak, értékes emberei tàrsadalmunknak!
2014. jan. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Kedves Poklot járt édesanya!


Az én édesanyám reakciója pontosan ugyanez volt. Bár szerencsére nem ismerte az élettörténetem, de amikor erről esett egy rövid beszélgetésünk, akkor ugyanez játszódott-játszódik le benne. Higyje el, megértem nagyon is a helyzetet, már korábban is megértettem, de ennek a reakciósornam biztos végeredménye az eltávolodás.


Én magam elköltöztem otthonról, nem is igazán beszélünk, megkeseredett a kapcsolatunk. Akkor leírnám, hogy egy meleg fiú a történések után mit érez.


Bár ismertem a szüleimet teljesen, íztam benne hogy valami csodát hozhat, ha őszinte vagyok, de nem így lett. Mivel minden találkozásunkkor ott van a kellemetlen feszültség mint gyermek sem vágyom a társaságára. Elszakadunk lassan teljesen egymástól, mindkettőnknek csak a harag gyűlik ami a maradék kötelekrt is elszaggatja. Fájdalmas ezt folyamatosan megélni, de tudom hogy az összetöt llrt szülői álom fájdalma és a vallásos meggyőződés együtt fontosabb érzelem neki mint én a valóságban.


Marad a struccpolitika, az elgázolt macska mosoly, meg a család szégyene álláspont akkor is ha ez kimondva nem lett, de egy szülő-gyerek kapcsolatban nem is kell.


Ami pedig az igazán fájdalmas hogy annál nagyobb büntetést nem tudok elképzelni mintha a szüleimet csalódottnak látom-tudom. Ez egy patthelyzet, a játék pedig patthelyzetben véget ért. Igazán azt sajnálom hogy minden más eredmény, tett, kedvesség, szeretet semmissé vált a szemükben emiatt.


Nem kertelek, amikor nekem Kiderült a dolog mélyen depressziós lettem és igyekeztem meghalni, mert még az is jobb mint ezt átélni. Bár ez nem jött össze, de az öngyilkosság előtti állapot volt a legrosszabb, illetve az, hogy az öngyilkos dolgaimat a kilátástalanság vezette ami a mai napig valóban fennáll.


Tudom hogy csodák nincsenek, sok mindenről már lemondtam, mert bár egy meleg gyermek nem tűnhet annyira érintettnek, érdemes a fentieket végiggondolni szülői szemmel.


Bízván a nyitott szavak erejében és őszintén megértve és sajnálva a helyzetét!


26\F

2016. jún. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!