Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell így kiborulni egy...

Miért kell így kiborulni egy kis kocsikázáson? Anya sose volt fiatal? Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Ma elmentem az egyik osztálytársammal (fiú, elég régóta bele vagyok esve) autózni (kapott egy autót a szülinapjára) és kikötöttünk Sopronban (210 km kb.), lényegtelen, hogy miért.

Csak az a baj, hogy anya rájött, hogy nem ott vagyok, ahol mondtam és mondta, hogy fél órám van hazaérni. Amikor szóltam, hogy ez kicsit nehéz lesz a körülményeket elnézve, eléggé felkapta a vizet.

Nemrég értem haza, végig hallgattam, hogy mégis mit gondoltam, bármi bajom lehetett volna, stb. A férje csak mosolygott az egészen és később mondta, hogy ő Horvátországig ment anno.

Anya elkezdte, hogy ezek után hogy engedjen el a Balaton Soundra, főleg, ha "ez a fiú" is ott lesz (az ő nyaralójukban lennénk). De nem értem, úgy viselkedik, mintha megszöktem volna és 1 hónap után jöttem volna haza.

Mintha ő sose lett volna fiatal, vagy nem tudom.

Nem egy roncs, megbízhatatlan kocsival mentünk, full új, az egyik legjobb autó és biztonságos is, a fiú is jól vezet, biztonságban éreztem magam mellette végig, évek óta motorozik, nem most vezetett először forgalomban.


2014. júl. 7. 00:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
84%
Edesanyad helyeben en meg pluszban egy nyaklevessel is dijaztam volna a kirandulasod.
2014. júl. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
17%

bar azt se ertem h tudtal lebukni :D

meg ha mar hazudsz, siman hazudhattad volna h meg maradnal kicsit...

bar az egesz nem jo igy

2014. júl. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
78%
16 évesen hazudozól, meglógsz, kocsikázól 210 km-t egy 17 éves tapasztalatlan vezetővel, nem csoda hogy anyukád kiakadt. Mit nem értesz ezen? Az ilyen kis libák és fiukáik szoktak felcsavaródni a villanyoszlopra, azt hiszik ők mindent tudnak és övék a világ.
2014. júl. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 VarMa válasza:
68%

szerintem is jogos volt a kiakadasa...

Amikor en voltam 17 nekem is volt mar akkor autom es anyamek csak annyit kertek hogy mindig mondjam meg hova megyek es kivel... Ezzel soha nem volt semmi gond mi is csinaltunk olyat hogy beultunk valahova es jott a kosza otlet hogy lekene menni ide vagy oda az ejszaka kozepen, akkor kuldtem egy sms-t hogy itt es itt vagyok es ennyi...

A masik pedig ismertek annyira es biztak bennem hogy soha nem ulok piasan kocsiba...

2014. júl. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
71%

Pontosan azért akadt ki mert ő is volt fiatal.



Hazudsz neki

Nm ott vagy, ahol megbeszélitek

Félrevezeted..

Hülyeséget csinálsz

Veszélyezteted magad


Ennél kicsit már lehetne 17 évesen is tôbb eszed...


Teljesen igaza van anyukádnak...

Ano én is csináltam hülyeségeket, de szinte sosem hazudtam aszüleimnek, pontosan azet, mert tudtam, hogy legközelebb akkor mehetek, ah nagyjából minden úgy volt, ahogy megbeszéltük, mert akkor megbíznak bennem...


27/n

2014. júl. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
2%
Engem is erdekelne, hogy sikerült lebuknid. Plusz az is erdekes, hogy mert olyan a viszonyotok, hogy alapbol hazudni kellett. Tovabba edesanyadnak mi a baja ezzel a fiúval? Mert valami csak van, ha ki kellett emelni, hogy foleg akkor nem mehetsz a soundra, ha o is ott lesz...
2014. júl. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az nagyobb probléma hogy 17 évesen a balaton soundra mész,mondjuk ennek sem örültem volna...
2014. júl. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
65%

Hát én emiatt tuti nem engednélek el a Balaton Soundra. Ezzel a viselkedéssel bebizonyítottad volna számomra, hogy egyáltalán nem bízhatok meg benned. Pont az ilyen hülyeségekből és hazugságokból lesznek balesetek, egyéb szerencsétlenségek.


Nem arról van szó, hogy én nem voltam (vagyok) fiatal, de mindig mindent úgy csináltam, hogy magamat ne sodorjam veszélybe, hazudni meg ekkorát sosem hazudtam.



Én a helyedben bocsánatot kérnék és megígérném, hogy többé nem fordul elő, nem pedig verném a mellem, hogy ő is volt fiatal.


24_N

2014. júl. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
26%

"17 éves taknyoknak nem lenne szabad jogosítványt adni. "

Mert ha 20 évesen kapnának jogsit, akkor ugye már egyből jár mellé a rutin mi ?


Egyébként itt a sound szerintem nagyobb gond, mint a kocsikázás Sopronig. Oda biztos nem engednélek el, amíg nem vagy nagykorú és nem kerested meg rá a pénzt. Nem való ilyen fiatalaknak még.

2014. júl. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
71%
Nem rutin, hanem felelősségtudat, _érettség_ (rágcsáld egy kicsit ezt a szót). Egy 17 éves humanoid jogilag még kiskorú, korlátozottan cselekvőképes. Ha a segge alá tesznek egy 100 lóerős, "full új" verdát, ki fogja próbálni az erejét. Nézegesd a diszkóbalesetek statisztikáit.
2014. júl. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!