Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell így kiborulni egy...

Miért kell így kiborulni egy kis kocsikázáson? Anya sose volt fiatal? Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Ma elmentem az egyik osztálytársammal (fiú, elég régóta bele vagyok esve) autózni (kapott egy autót a szülinapjára) és kikötöttünk Sopronban (210 km kb.), lényegtelen, hogy miért.

Csak az a baj, hogy anya rájött, hogy nem ott vagyok, ahol mondtam és mondta, hogy fél órám van hazaérni. Amikor szóltam, hogy ez kicsit nehéz lesz a körülményeket elnézve, eléggé felkapta a vizet.

Nemrég értem haza, végig hallgattam, hogy mégis mit gondoltam, bármi bajom lehetett volna, stb. A férje csak mosolygott az egészen és később mondta, hogy ő Horvátországig ment anno.

Anya elkezdte, hogy ezek után hogy engedjen el a Balaton Soundra, főleg, ha "ez a fiú" is ott lesz (az ő nyaralójukban lennénk). De nem értem, úgy viselkedik, mintha megszöktem volna és 1 hónap után jöttem volna haza.

Mintha ő sose lett volna fiatal, vagy nem tudom.

Nem egy roncs, megbízhatatlan kocsival mentünk, full új, az egyik legjobb autó és biztonságos is, a fiú is jól vezet, biztonságban éreztem magam mellette végig, évek óta motorozik, nem most vezetett először forgalomban.


2014. júl. 7. 00:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
*jobban járnál
2014. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
88%

Az előttem szólók már leírták,hogy felelőtlenség és veszélyes is 2 tizenévesnek 200 kmerre elkocsikáznia,nem is ismételném őket,igazuk van.


Viszont azt nem értem,ha ez a fiú ennyi szomorúságot okoz neked, miért futsz utána? Anyukád gondolom ennek sem örül,hogy lány létedre ennyi büszkeség vagy tartás nincs benned,hogy ne loholj olyan fiúk után /se/ ,akiknek nem kellesz ,és baromságokba is belevisznek ráadásul.

Nem lenne értelmesebb túltenni magad ,és keresni egy másik fiút,akinek te is kellesz? Mondjuk azt aláírom,hogy nem mindegyik 17 éves tudja a seggedet BMWvel furikázni ,ezért szűkül a kör.

2014. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 A kérdező kommentje:

De nem loholok utána, csak jóban vagyunk. Ő is számíthat rám és én is rá, bármiben. A téli szünetben külföldről jött haza miattam, mikor eltörte a kezét, én szórakoztattam a kórházban az éjszaka közepén is (protekció...), meg rengeteg közös emlékünk van.

Ő nem tudja, hogy érzek és nem gondolja, hogy nekem az fáj, ha a barátnőjével látom, vagy bármi hasonló.

Igen, nagyon sokszor fáj, ha számomra ok nélkül kezd el flegmázni, de azért emellett rengetegszer feldobja a kedvem, kezdve azzal, hogy tegnap ideállított egy nagy zacskó mekis kajával még hajnalban és ott folytattuk a beszélgetést, ahol abbahagytuk. Vagy, hogy neki még olyanokat is elmondok, amit még a legjobb barátnőmnek sem.

Vagy, hogyha ő nincs, akkor most épp pótvizsgára készülhetnék matekból.

Bármennyire is próbálom, nem tudok túllépni rajta, már 4 éve próbálkozok.

Nem azért szeretem, mert népszerű, vagy mert drága autója van. Ezek engem nem érdekelnek.

Azért szeretem, mert tudom, hogyha akár az éjszaka közepén hívnám fel, akkor is segítene. Bármilyen hülyeséget csinálok, ő segít helyrehozni a dolgokat és nem mondja, hogy "én megmondtam" (általában mindenben igaza van, de sosem ismerem be), hanem csak segít.

Ha együtt megyünk buliba (na jó, ha ő is ott van, ahol én, együtt nem nagyon megyünk), akkor figyel rám és feltűnt, hogy akkor sosem iszik, legutóbb ez jól jött, mert ő vitt haza. De vigyáz rám és egyszer eltörte egy srác orrát, aki nagyon rám mászott (ha ő nincs ott, nem tudom, mi lett volna).

Szeretem azért, amilyen, az összes hibájával együtt. És lehet, hogy ő sosem fog kezdeményezni és én is bátortalan vagyok ehhez, de jó így. Ha nem lehetünk együtt úgy, mint egy pár, akkor legalább barátok lehetünk.

2014. júl. 7. 12:57
 44/70 anonim ***** válasza:
100%

Minek írtad ki a kérdést ha elengeded a füled mellett amit mondunk???


Hazugság az hazugság nincs rá mentség még az sem hogy szerelmes vagy!

2014. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
100%
Barátnője is van. Akkor gyertyatartonak mennel veluk soundra? Kezdem teljesen nem érteni...Nem, nem engednelek el én sem. Es nem azert, mert elfelejtettem a kamaszkorom, vagy mert én ne lettem volna 15 évesen Fesztiválon. Egyszerűen a körülmények miatt...
2014. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 A kérdező kommentje:

Honnan veszed, hogy nem figyelek a válaszokra?


Már nincs barátnője. Vagyis úgy néz ki, hogy ma szakított vele.

Nem azt mondom, hogy örülök neki, de azért nem sajnálom, hogy vége.

A csaj amúgy sem jött volna velünk, szóval nem lettem volna "gyertyatartó".

2014. júl. 7. 13:19
 47/70 anonim ***** válasza:
100%

Ma szqkit a barátnőjével. Együtt mehetnetek soundra. Ha akarna valamit? Bizonyára ugy fogalmaznak, hogy vegre rájön, hogy te vagy az igazi. Pedig ez messze nem olyan, pedig még a csodákban is hiszek. Azt mondom, ha avsound a fontos, Menj barátnőkkel, satrazz, vagy vegyetek ki egy házat. Ha a srác a fontos, akkor várj nehany hónapot vagy 1 évet akár, ha nem csak "a szogrol bármikor leakaszthato kabat vagy", akkor majd teper, es nem csak úgy leteper...


És még mindig nem derült ki, mert biztos, hogy anyukád nem engedett volna el vele kocsikazni, mért"kényszerültek" hazugságra..

2014. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
37%

Ó, szóval 17 évesen nem iszik, ha vezet.

Hol szolgálnak ki egy kiskorút piával?

2014. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó, nehany kivételtől eltekintve bárhol. Az élet nem (mindig) olyan, mint a gép mogott ülve, törvényeket ismerve gondolna az ember ;)
2014. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit Szent Johanna gimis kezd lenni a történet. :D

"Hazajött hozzàm külföldről", "betörte a srácnak az orrát aki rám mászott"

Egyébként ezek után el nem engednélek sehová pedig én is megfordultam párszor a szigeten.

2014. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!