Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell így kiborulni egy...

Miért kell így kiborulni egy kis kocsikázáson? Anya sose volt fiatal? Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Ma elmentem az egyik osztálytársammal (fiú, elég régóta bele vagyok esve) autózni (kapott egy autót a szülinapjára) és kikötöttünk Sopronban (210 km kb.), lényegtelen, hogy miért.

Csak az a baj, hogy anya rájött, hogy nem ott vagyok, ahol mondtam és mondta, hogy fél órám van hazaérni. Amikor szóltam, hogy ez kicsit nehéz lesz a körülményeket elnézve, eléggé felkapta a vizet.

Nemrég értem haza, végig hallgattam, hogy mégis mit gondoltam, bármi bajom lehetett volna, stb. A férje csak mosolygott az egészen és később mondta, hogy ő Horvátországig ment anno.

Anya elkezdte, hogy ezek után hogy engedjen el a Balaton Soundra, főleg, ha "ez a fiú" is ott lesz (az ő nyaralójukban lennénk). De nem értem, úgy viselkedik, mintha megszöktem volna és 1 hónap után jöttem volna haza.

Mintha ő sose lett volna fiatal, vagy nem tudom.

Nem egy roncs, megbízhatatlan kocsival mentünk, full új, az egyik legjobb autó és biztonságos is, a fiú is jól vezet, biztonságban éreztem magam mellette végig, évek óta motorozik, nem most vezetett először forgalomban.


2014. júl. 7. 00:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
80%
59-es: igen, tény, hogy nagyon jó nevelést kaptam a szüleimtől, és rengeteget tanulhattam tőlük, és tanulok is a mai napig folyamatosan. Ők megbíztak a saját nevelésükben (hisz a 4 testvérem is mind "jól sikerült" előttem), ezért engedtek el mindenhova.
2014. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
Ellenben a válaszadók többsége nem annyira ;)
2014. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 A kérdező kommentje:

Becsülöm magam, egyszer csókolóztunk az évek alatt. Semmi több nem történt, nem is erőltette.

Nem használ ki és nem csak akkor vagyok jó neki, ha más nem ér rá.

Társasággal megyünk a fesztiválra, csak a nyaralóban leszünk négyen, mert elég drága berendezések vannak benne és tudja, hogy néhányan milyenek, nem akarja, hogy komoly károk legyenek.


Attól nem lett semmi bajom, mert anya és apa nem jönnek ki jól. Mindkettővel jó a kapcsolatom (már amikor) és attól, mert egymást nem bírják elviselne, engem még ugyanúgy szeretnek, mint régen.

2014. júl. 7. 20:09
 64/70 anonim ***** válasza:
100%

Mentsd el, amiket ide írtál, 10 év múlva remélhetőleg jót fogsz röhögni magadon, hogy lehetett annyi eszed, mint egy 12 évesnek. De úgy látszik neked kár magyarázni, hogy az igaz barát nem bánt, nem kell miatta sírni stb., lehet akármennyi jó tulajdonságai is, a barát nem barát, ha akármivel is megbánt...

A másik meg, így is elég engedékeny szüleid vannak, de neked úgy látszik ez sem elég, így is hazudozol anyádnak, felelősségtudatod egyenlő a mínusz végtelennel. Attól még mert Audiba vagy Ferrariba ülsz ugyanúgy meghalhatsz, a pöpec karosszéria sem segít sokszor.

anyukád helyébe ha lenne eszem eladnám azokat a jegyeket, probléma ezzel megoldva, te meg csücsülhetsz otthon nyáron, készülhetsz az érettségire, továbbtanulásra.

2014. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 A kérdező kommentje:

11.-es leszek, hova készüljek még érettségire?

Ő se tudja, hogy amiket néha tesz, azokkal megbánt. Ha tudná, nem tenné... gondolom.

2014. júl. 7. 21:47
 66/70 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem mondod el neki, hogyha megbánt bizonyos dolgokkal? Mondjuk ezek szerint ő mégsem ismer annyira, ha nem tudja, hogy mivel lehet megbántani téged...
2014. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 A kérdező kommentje:

Mert mikor ott ölelkeztek a (volt) barátnőjével, kicsit furán vette volna ki magát, ha én közlöm vele, hogy ne tegye, mert a sírógörcs kerülget olyankor.

Vagy nem szólhattam, hogy nem érdekel, milyen jól szórakoztak a hétvégén, vagy hogy milyen jó fej a barátnője.

2014. júl. 7. 22:28
 68/70 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg mentsd el a kérdést...


Hiába mondunk mi bármit is, Neked teljesen igazad van. Jó lenne ha rájönnél arra, hogy amitől a kacsa nem tud úszni, nem a tó a hülye...A válaszadók 80%-a megírta, hogy nem helyes amit teszel, Te meg még mindig fújod a magadét. Valami nem bűzlik?

2014. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim válasza:
Na voltál a soundon? :D
2014. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 A kérdező kommentje:
Voltunk. :)
2014. júl. 22. 15:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!