Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim fenyegetnek, hogy...

Szüleim fenyegetnek, hogy vegyek fel diákhitelt? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szüleimnek tartozásaik vannak, és úgy gondolják, hogy nekem kéne diákhitelt felvenni. Szerintük azért mert nekem még úgysincs hitelem, és ha nem fizetem ki akkor sincs gond mert majd utólag vissza fizetem, akár 30 évesen. Mondtam nekik, hogy felejtsék el, nem fogok ennyi idősen az adósok sorában kikötni. Ez miatt elkezdtek velem ordítozni, hogy mekkore egy hálátlan ku.rva vagyok, és szívtelen mert a testvéreim jövőjét fenyegetem ezzel. Ti mit csinálnátok? Egyik szülőm nem dolgozik, pedig ha dolgozna akkor nem kéne hitelt felvennem...
2014. szept. 16. 19:50
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
0%
Tök feleslegesen írtok mert már fel sem veheti, kamu kérdés.
2014. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne kamu? Minden hónapban felvehető a diákhitel. Akár decemberben is felvehető a teljes félévre járó összeg.

Régen nem így volt. Szerintem az zavar meg téged.

2014. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell minden 2. kérdéshez odaírni, hogy kamu?
2014. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
75%
Kedves 63 %-os , a 25-ös vagyok. Nagyon bebuktad ezt ugyanis nekem 24 évesen sajàt HITELMENTES 70 nm-es csalàdi hàzam van, amit a 2 kezünkkel húztunk fel a férjemmel, nem pedig holmi kameràm...nyugodtan meglàtogatszhatsz cìmet is adok, addig meg jò törlesztést....;)
2014. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
76%
Igazad van 25,44-ös. A kamerakirály mocskolódó kommentjei valami oknál fogva már le is kerültek.
2014. szept. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
mond AZT, HOGY ANNAK A FEJÉBEN VESZED FEL HA MINDKETTEN ÁLÁŰST VÁLALNAK S A HITEL FELE A TIÉD LESZ A TE KEZELÉSEDBEN
2014. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!