Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám azzal fenyegetett meg...

Az apám azzal fenyegetett meg hogy orrba ver ha nem úgy csinálok valamit amit ő akar. Teljesen különböző a véleményem. Ha megteszi feljelenthetem testisértésért ügye?

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 22:59
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
29%

Na, mondom. Szóval eltaláltam.

Apád, anyád, az nem a családod?

2015. okt. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
9%

Hagyd abba az önsajnálatot, szerintem. Költözz el otthonról, és tartsd el magad. Próbáld ki milyen, amikor nem csak lázadni kell.

Próbálj meg végre úgy viselkedni mint egy felnőtt, ne mint egy hülyegyerek. Vagy fogadd el, amit felajánlottak, és örülj hogy elintézték ezt is, helyetted. Megint.

:D

2015. okt. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:
Nem fogod fel mit írtam ugye? Szerinted mégis mit akarok csinálni? Miért dolgozom? Azért hogy elszórakozzam a pénzt? Nem, azért hogy eltűnhessek innen. És nem, semmit nem találtál el. Nem sajnáltatom magam de muszály volt leírni a helyzetet mert nem igazán fogtad fel, ahogy most se sikerült.
2015. okt. 24. 00:14
 34/53 anonim ***** válasza:
0%
Tehát még náluk laksz. És fizetsz érte?
2015. okt. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
Tudom mit akarsz kihozni, nem fizetek hanem ellátom magam teljesen, de nem érdekelne ha kidobna, csak ne merjen kezet emelni még egyszer. Most pedig várom a na én megmondtam hogy maradj nyugton hülyegyerek tartalmú válaszodat.
2015. okt. 24. 00:22
 36/53 anonim ***** válasza:
31%

Szóval foglaljuk össze. Eltartanak, amiért egy kanyit nem fizetsz, apád munkahelyet szerez, neked ez nem akaródzik elfogadni. Apád felháborodik, mérgében közli, hogy orrbaver. Te ezért fel akarod jelenteni.


Köszönöm, nincs több kérdésem...

2015. okt. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
0%

Btw, szerintem te nagyon meg fogsz lepődni, milyen a világ. Lesz ebből még sírva bocsánatkérés, meg bűnbánó és alázatos kézcsókolgatás.


Na csinálj, amit akarsz.

2015. okt. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
Nem sikerült jól összefoglalnod. Apámnál lakom de mindent fizetek magamnak, van munkahelyem olyan amit szeretek is csinálni, nem mérgében fenyegetőzik, ha teljesen nyugodt akkor is csinálta.
2015. okt. 24. 00:37
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
Haha, #37, az én anyám is ebben a téveszmében ringathatta magát évekig... hát, nem jött neki össze...:)
2015. okt. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
0%
És miért gondolod, hogy apád köteles neked ingyen szállást adni? Ezért bizony ő perelhet be téged.
2015. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!