Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám azzal fenyegetett meg...

Az apám azzal fenyegetett meg hogy orrba ver ha nem úgy csinálok valamit amit ő akar. Teljesen különböző a véleményem. Ha megteszi feljelenthetem testisértésért ügye?

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 22:59
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
Tegye meg
2015. okt. 24. 20:35
 42/53 anonim ***** válasza:
#40, dehogy perelheti...
2015. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért ez a felhajtás. Kérdezett valamit, válaszoltunk. Mit kell erről ennyit beszélni?

Emlékszem még a dédapámra. Feleslegesen nem beszélt, és csak arról amiről kellett.

2015. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy orrba ver. Elég konzervatív gondolkodása lehet amúgy. Csináld azt, ami neked jó, ne hagyd, hogy más befolyásoljon, állj a sarkadra, legyél erős, ezt tudom tanácsolni.

Az aki meg itt ilyen hevesen ítélkezik feletted, húszezer kommenten keresztül, az meg duguljon csak el, mert nem tud semmit, és őt kéne jól orrba verni.

2015. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
#42, ezt rosszul tudod, senki nem kötelezhető az ingyen szállásadásra. A gyerekét ugyan az utcára sem teheti, de ha bíróságra megy, ott bizony visszamenőleg meg fognak állapítani egy szép kövér összeget, amit az ifiúr vagy kifizet, vagy letiltják a fizetésétől.
2015. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

*ből


Szóval ha másért nem, ezért illene nagyon hálásnak lenni.

2015. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

#46, nem kicsit vagy megkeveredve, mint a macska a spulnival... ilyenekkel szokták kiröhögtetni magukat az emberek a bíróságon... tudod, van ennek egy sztenderd ügymenete, beérkezik az ilyen beadvány, akkor kitűzik a faliújságra, 28 napig elszórakoznak rajta, majd az egyik fogalmazó kitölt egy hivatalos lfs-iratmintát, miszerint "perbéli követelésének sem jogi sem tárgyi alapja sincs, ezért tárgyalás kitűzése nélkül jelen végzésben elutasításra kerül" (és köszi a 20 kFt illetéket:)), bíró ebédszünet előtt aláfirkant, iktató hivatalos iratként postáz...

(amikor engem perelt be egyszer egy ügyfelem valami hasonló elmebeteg módon, akkor is pont ez történt... az illető majdnem gutaütést kapott, napokig csak hápogni tudott...)

2015. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
Alapból nem tudná bíróságra vinni az ügyet mert a ház az én tulajdonomban is van.
2015. okt. 25. 16:58
 49/53 anonim ***** válasza:

ha a haz a tied akkor ugy b...nam ki a te helyedben mint a huzat. ha meg testileg hozzad nyul es eleg eros vagy akkor vagd pofan ugy hogy megemlegesse.Kar hogy neked kell koltozni amikor tied a haz. De ne hagyd magad szenvedtel toluk eleget. Az egyik ismeros volt ilyen nagylegeny a fiaval amig az behajitotta a nagypofaju szemet apjat a spejzbe es 48 oraig nem engedte ki;-)))

azalatt az oreg elgondolkodott a szaros nadragjaban etlen szomjan hogy beket kot e a fiaval vagy eroskodik tovabb. Es mielott barki azt hinne en valami lazado tini vagyok 60 eves multam es no vagyok. csak nem felejtettem el hogy egyes szulok ( az enyem is) milyen ocska szemetlada bir lenni a gyerekevel.

2016. márc. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
Sajnos nem egeszben enyem a haz de "sikerult" rendezni az ugyet egyenlore. Tettlegesseg nem tortent. Nem merte megtenni de a legkozelebbi rossz szora is ki fogom tetetni azonnal
2016. márc. 8. 22:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!