Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám azzal fenyegetett meg...

Az apám azzal fenyegetett meg hogy orrba ver ha nem úgy csinálok valamit amit ő akar. Teljesen különböző a véleményem. Ha megteszi feljelenthetem testisértésért ügye?

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 22:59
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
21%

Hát te reménytelen vagy. :D

#16 voltam. Apádnak meg őszinte részvétem a hülye kölyke miatt.

2015. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
Köszi^^, büszke lehet magára
2015. okt. 23. 21:45
 23/53 anonim ***** válasza:
100%

#19, tudod, az segít, aki abban az irányban segít, amerre én magam menni akarok... aki ellenkező irányba akar "segíteni" - hiába "csak jót akarva" - az nem segít, hanem gátol, nem velem van, hanem ellenem.

Mi ebben a bonyolult?

2015. okt. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
#21, nézőpont kérdése, szerintem meg - pont az aszimetrikus viszony miatt - a Kérdezőnek részvétem a persze "csak jót akaró" apjáért...
2015. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
22%
Jah, nézőpont kérdése. A nézőpont jelen esetben az, hogy van egy eléggé tahó poronty, aki itt sem bír magával, nemhogy otthon... viszont valószínűleg ki volt nyalva a kissegge. Az otthoniak ezt megunták, gyerekünknek meg ez nem tetszik, ezért feljelentgetne.
2015. okt. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez gáz, de nyugodtan babusgassátok, maximum majd titeket is feljelent. Vagy orrbaver, mert megszokta, hogy neki mindent lehet.
2015. okt. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%
#26, az orrba verésre pont ugyanannyi joga van mindkét félnek - semennyi. Vágod?
2015. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
Értem, szóval azért vagyok egy tahó poronty mert meguntam hogy az elmúlt 2 évtized alatt folyamatos lelki bántalmazásban éltem amihez ritkábban ugyan hozzá jött fizikai bántalmazás is.
2015. okt. 23. 23:41
 29/53 anonim ***** válasza:
16%

#27, az orrbaverés kilátásba helyezését hosszas imádkozás és könyörgés szokta megelőzni. Itt arra tippelek, hogy a család kedvesen és alázatosan felkérte az ifiurat, hogy ugyan szíveskedjen már eltakarodni dolgozni valamit, ne csak üdüljön otthon, mint a here. Ifiúrnak meg ez nem akaródzott, inkább szájat nyitott.

De mondom, védd nyugodtan. Esélyt se adj neki arra, hogy észbe kapjon, és rendbetegye az életét. :)

2015. okt. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Tudod miért akart orrba verni? Azért mert rám akart kényszeríteni egy olyan munkát ami tönkretette volna az életem, nem akartam csinálni sem és még +5 évet le kellet volna húznom. És mint írtam nem éppen volt jó a kapcsolat egyik szülővel sem. De ha itt tartok kifejtem kicsit a kedvedért. Olyan sosem volt hogy megkérdeztek én mit szeretnék. Olyan volt hogy ezt kell csinálnod és kész. Gyerekként folyamatosan lehúztak, a kapcsolataimat amik voltak tönkretették. Nem volt soha senkim felfogod? Nem fogom azért meghúzni mert az apám vagy anyám. NEKEM NINCS CSALÁDOM! ÉRTED?? Elbaszták az eddigi életem, miért hagynám hogy azt a keveset ami maradt is tönkre tegyék? Azért mert nekik köszönhetem kis életem? El nem tudom képzelni hányszor akartam véget vetni az egésznek.
2015. okt. 24. 00:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!