Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért fáj egyeseknek, hogyha...

Miért fáj egyeseknek, hogyha a szülő autót, lakást/házat vesz a gyerekének?

Figyelt kérdés

Az oldalon mindenhol ezt tapasztalom, néha a való életben is.

Oké, hogy az emberek irigyek, na de ennyire? Oltani és semmibe kell venni azt az embert, akit a szülei támogatnak?

Pl. itt vagyok én. 18 éves vagyok, de már van autóm és egy gyönyörű lakásom, az egyik legjobb környéken. Vagy a barátom, aki egy kertes házat kapott, mert képtelen lenne lakásban élni. A 18. születésnapjára kapott autót, előtte pedig motort "hozott neki a Jézuska".


Jönnek a válaszok, hogy az nem az enyém... Már miért ne lenne az?

A boltban sem kérdezik meg, hogy honnan van a pénz, amivel fizetek.


Itt meg ha kiderül, hogy valaki jó körülmények között él, azonnal ez lesz a téma a kérdéstől függetlenül, meg hogy egy semmirekellő, aki nem dolgozik és majd húú, mekkora pofonokat fog kapni az életben.

De a válaszolók arra nem gondolnak, hogyha 18 évesen támogatják a szülei, családja, akkor később sem fognak nemet mondani?


2015. dec. 3. 19:19
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
80%

45-ös!

Kettőtök közül te tűnsz olyan sötétnek mint az éjszaka. A BMW-s meg kimondottan értelmesnek. Jobb ha tudsz róla:D

Jót nevettem rajtad:D

2015. dec. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
19%

L0faszt van neked lakásod XD nem gyik-re jönnél dicsekedni. Provokáló kérdés.

Nekem autót vettek, lakást nem. Ezért is hálás vagyok. A pasim lakásán élek.

2021. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!