Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha a lányom...

Mit csináljak ha a lányom folyton hazudozik nekem de én tudom az igazságot?

Figyelt kérdés

Pl. Ma véletlenül ahogy mentem boltba akkor megláttam egy fiúval csókolozni és még azt se mondta hogy van barátja meg most sem. Amikor hazaért megkérdeztem tőle hogy mit csinált? Erre ő csak a barátnőivel játszott utána amikor hazamentek ő is jött haza,de ez nem igaz mivel láttam mit csinált. Mit csinálhatnék hogy igazat mondjon nekem ?

Válaszokat előre is köszönöm

A lányom 13éves



2016. ápr. 19. 21:58
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/205 anonim ***** válasza:
13%

25 évesen is az a véleményem, hogy el kellett volna engednie, akkor azt, amit azon vesztettem, hogy nem engedett el, ami így másnak megadatott nekem meg nem,


Szörnyű :) azért bele ne rokkanjon már senki mert kamaszként kihagyott egy bulit amin a Pistike bezzeg ott volt, de őt pont nem engedték. Aki ebből életre szóló gondot csinál annál valami nem billeg rendesen.

Ez a 13 éves saját élete szöveg meg olyan nevetséges hogy nem is tudom hogy válaszra méltatni :D ha valóban a saját élete lenne akkor nem szorulna még szülői támogatásra, de mivel arra szorul így nem igazán a sajátja...és mint mondtam nem úgy mérlegel mint egy felnőtt. és visszakanyarodva a felelősségvállalásra nem nem mehet el, mert vigyázok rá, és túl veszélyesnek tartom ennyi.

2016. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/205 anonim ***** válasza:
81%
#130 "szóval 25 éves vagy." - annyira uncsi ez a találgatásosdi... egyébként majdnem, mindösszesen fel kell cserélni azt a 2 számjegyet...:) Ahhoz, hogy meglássam a kölket 13 évesen, ahhoz meg visszafele kellene menni az időben 12 évet:)
2016. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/205 anonim ***** válasza:
66%

#131 "Ez a 13 éves saját élete szöveg meg olyan nevetséges hogy nem is tudom hogy válaszra méltatni :D ha valóban a saját élete lenne akkor nem szorulna még szülői támogatásra, de mivel arra szorul így nem igazán a sajátja..." - hát, ez ebben a formában ugye még a rabszolgákra sem volt igaz, és hát a gyerek még csak nem is rabszolga... Szóval de, az az ő élete, mert neki kell ezzel leélni a következő 50-60 évet (mondjuk), nem a szülőnek...

(illetve mondom, végül is idővel vissza lehet adni, hogy akkor meg a gyerek kényszeríti bele a szülőt a saját értékrendjébe... ennek van hagyománya is... csak hát én jobb szeretem a konstruktív megoldásokat a destruktívaknál)

2016. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/205 anonim ***** válasza:
69%
OFF: 58%-os, látom aktívkodtál a "kiszökdöső 14 éves" kérdésnél is... ezzel eszembe juttattad boldogult huszonéves koromat, amikor én is szöktetgettem el éjszakára tizenéves lányt az első emeleti erkélyen át...tiszta Rómeo és Júlia, na ez egy szép emlék:)))
2016. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/205 anonim ***** válasza:
13%

bizony le kell neki élnie 50 60 évet, épp ezért nem akarom pl hogy 13 évesen az éjszakába bóklásszon meg nagylányosdit játsszon mert nem akarom hogy egy bokorból vagy a Dunából kerüljön elő. Aki ezt így 52 éves fejjel nem látja be csak a kamasz hisztire emlékeztető dumát tudja hajtogatni az önmaga is csak egy nagy gyerek.

Amúgy tudom én hogy mindenki magából indul ki, de nehogy azt hidd hogy átlag felnőtt ember ilyenért hátat fordít a szülőnek. Szinte nincs olyan család ahol ne lenne bizonyos életszakaszban tini dráma, valahogy mégis az van hogy később ha lecseng ez a dolog minden megy a maga útján tovább. Később a szülő nagyszülő lesz unokázik stb, mármint értelmes emberek körében így megy :) Én ezt látom. de nem baj te csak puffogj tovább 52 évesen is azon hogy 16 évesen mit szólt be az anyukád :D nem lehet mindenkin segíteni na...

2016. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/205 anonim ***** válasza:
84%

"Én ezt látom. de nem baj te csak puffogj tovább 52 évesen is azon hogy 16 évesen mit szólt be az anyukád :D"???? (neked is egy sikeres találatod volt, a korom)

Azon senki épeszű nem pörög, ha EGYSZER beszólnak neki, akárki is teszi azt.

2016. ápr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/205 anonim ***** válasza:
30%
igen 66%-os, látom te is aktívkodtál ott, ott is osztogattad a jó tanácsokat. Nem hiszem el, hogy egy 52 éves, meglett ember ilyeneket javasolna bárkinek is, és a fogalmazásmódod se arra a korosztályra utal. Jó, tudom én hogy szar meg nem értett tininek lenni...
2016. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/205 anonim ***** válasza:
66%
#137, mondom, te hiszel, amit akarsz... én meg remélhetőleg a némi élettapasztalatommal, némi jogi jártasságommal, némi egészségügyi jártasságommal... (stb) - tudok tényleg HASZNOS tanácsokat adni, azoknak, akik erre valóban rászorulnak...
2016. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/205 anonim ***** válasza:
22%
Most már én is biztos vagyok benne, hogy ez a 66%-os egy meg nem értett tini, egy hihetőnek gondolt fedősztorival :D de a stílusával meg a tiniktől is éretlen értékszemléletével már rég bebukta :D :D :D
2016. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/205 anonim ***** válasza:
30%
#139, hát ja, többnyire ez így szokott lenni - ha egy véleményt nem tudnak vitatni, akkor a hirdetőjét szokták megkérdőjelezni... semmi jelentősége, továbbra is mindenki azt hisz, amit csak akar...
2016. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!