Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha a lányom...

Mit csináljak ha a lányom folyton hazudozik nekem de én tudom az igazságot?

Figyelt kérdés

Pl. Ma véletlenül ahogy mentem boltba akkor megláttam egy fiúval csókolozni és még azt se mondta hogy van barátja meg most sem. Amikor hazaért megkérdeztem tőle hogy mit csinált? Erre ő csak a barátnőivel játszott utána amikor hazamentek ő is jött haza,de ez nem igaz mivel láttam mit csinált. Mit csinálhatnék hogy igazat mondjon nekem ?

Válaszokat előre is köszönöm

A lányom 13éves



2016. ápr. 19. 21:58
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/205 anonim ***** válasza:
27%

<< ha egy véleményt nem tudnak vitatni, >>


Igaz. Ha valaki minimun négy napon át nem hajlandó végiggondolni az észérveket, annak a "véleményét" mondjuk tényleg elég nehéz vitatni.


Ugyanúgy ahogy galambbal sem tudok sakkozni...

2016. ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/205 anonim ***** válasza:
42%
#141, na pont így vagyok én is a rendpárti-értékelvű-konzervatív agybajok védelmezőivel. De voltaképp tök mindegy is, nem veletek kell nekem vitatkoznom itt, hanem TÉNYLEG hasznos tanácsokat adni azoknak - főleg a "csak jót akaró "szüleiknek kiszolgáltatott fiataloknak, - akik kérnek... vaslahonnan, valakitől csak meg kell ismerniük a jogaikat, és lehetőségeiket, nem?
2016. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/205 anonim ***** válasza:
26%
66%-os, ha neked jogi végzettséged van, akkor én atomfizikus vagyok...egyébként meg ha a jogaikkal megismerteted őket, egyúttal tedd ugyan ezt a kötelességeikkel is.
2016. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/205 anonim ***** válasza:
37%
#143, nincs, de ahhoz nem is kell jogi végzettség, hogy valaki ismerje a fiatalok jogait. A kötelességeikről meg épp elegen kárálnak általában olyan 6 éves koruktól.
2016. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/205 anonim ***** válasza:
18%

hanem TÉNYLEG hasznos tanácsokat adni azoknak - főleg a "csak jót akaró "szüleiknek kiszolgáltatott fiataloknak,


Te csak maradj távol mások gyerekeitől. A sajátoddal azt teszel tettél ami tetszik, de másét te csak ne tanítgasd. Enyém közelébe mennél, biztos elmesélném egy rendőrkapitányságon, hogy egy meglett 50+-os férfi arra biztat tiniket hogy rendszabályozza meg a szüleit, meg menen ahova akar, mert neki ez jár....megnéznéd hol találd magad :) tudod csak ha már a jogoknál tartunk.

2016. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/205 anonim ***** válasza:
29%
#145, egyfelől a kedves felmenődet fenyegesd, vagy neki akard megmondani, hogy mit tegyen és mit ne - másfelől ez szerencsére még mindig nem az USA déli része, bármennyire is szeretnéd...
2016. ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/205 anonim ***** válasza:
27%
146: Nem is fenyegetett, csak elmeséli a rendőrkepitányságon, hogy te milyen kedves és segítőkész vagy. Mi a problémád ezzel? Rossz a lelkiismereted?
2016. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/205 anonim ***** válasza:
16%

:D :D háhá na nézd csak kibújt a szög a zsákból, mégsem vagy te olyan magabiztos.

Én nem fenyegetlek, csak egy fiktív történet. Tudod bármely kiskorút rendőrséggel lehet hazavitetni ha megszökik. Tegyük fel hazaviszik a kis 16 éves lánykát akit te láttál el jótanáccsal, anyuka elbeszélget vele hogy mégis mi volt ez, ő meg elmeséli hogy háát egy 50 feletti bácsi mondta ezt nekem meg a barátnőimnek. Anyuka ezzel elmegy a rendőrségre, elmondja ott is lánykával együtt :) Tudod nem lennél népszerű a hatóság körében. Mert mégcsak kamaszok közt megy ez. de hogy ez korodbeli mi a frászt foglalkozik tizen egypár éves gyerekekkel ha nem a sajátja....na ez bárki normális ember fejáben megfordul, hátmég a rendőrökében.. Elég bizar, és nem normális.

De nyuszi vagy te ehhez tudod hogy iagazam van, azért csak monitor mögül nagy a szád, ha meg valaki megmondja a tutit akkor anyázol :) Nevetséges vagy

2016. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/205 anonim ***** válasza:
40%

#147 - csak elegem van az afféle patológiás esetekből, akik azt hiszik, hogy Magyarországon a Rendőrség nem a magyar törvényeket képviseli, hanem az ő zavaros "erkölcsi értékrendjüket" Másfelől azokból is, akik azt hiszik, hogy megmondhatják másnak, mit tegyen és mit ne.

(jó, mondjuk őszintén szólva azt külön élvezem, amikor beégnek, mondjuk amikor a 15 éves lányuk pasiját akarják feljelenteni mert szexelnek, vagy amikor elmagyarázzák a gyámügyön a cezaromán fajtájuknak, hogy "persze, megteheti, hogy nem írja alá a műtéti beleegyezést az AB-hoz, akkor majd aláírják ők". Vagy amikor egy a nickedet a nevelésben alkalmazót betájolnak, mi merre hány méter...)

2016. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/205 anonim ***** válasza:
69%

SZÁZÖTVEN!!



Várj, elfogyott a pattogatott kukoricám, jövök, csak csinálok még....

2016. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!