Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérjem meg apát, hogy...

Hogyan kérjem meg apát, hogy ne mutogassa magát, úgy, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

Apa 63 éves, szőrös, pocakos és eléggé feszült a kapcsolatunk, az első megszólalásomban keresi a beszólást és már vissza is támad. A probléma az, hogy egy szál fecskealsónadrágban van egész nap, még csak nem is fürdőnadrág, hanem egy kis bugyi, vakargatja magát és annyira gáz ilyenkor ezt látnom.


22 éves nő vagyok, itthon élek, nekem is nyár van, nekem is melegem van, de nem tudom mit szólna ha látnia kellene a lányát egy szál monokiniben vagy tangában izzadva a nappali közepén.


Bármilyen udvarias formában előhoznám neki, hogy vegyen már fel valami olyat, amiben nem domborodik ki a szerszám és nem látok bele a szőrös segge vágányába, mert nekem ciki! megsértődne.



2016. jún. 26. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
55%

Es miert zavar? Azert mert apad nem ugy nez ki mint David Beckham?

Az en apukam is pocakos es szoros (hat ez igen rettenetes hogy 50 evesen nem gyantaztatja magat tukorsimara) megse jut eszembe semmi ilyesmk ha esetleg meglatom alsogatyaban.

Amugy meg egyszeru: majd ha a dajat lakasodban leszel ugy viselkedsz ahogy akarsz.

2016. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező!

Örülj, hogy eltartanak és van hol laknod.

Amúgy te sem lehetsz egy nagy szám nőként, ha még mindig otthon laksz vénlány létedre.

2016. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
53%
"22 éves nő vagyok, itthon élek" No ezt vedd alapesetnek!!!! Azután meg gondolkodj!
2016. jún. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
71%
Jót röhögtem, a férjem tanár, mindjárt szólok neki, hogy vegyen fel egy gatyát:D
2016. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
76%

Most lehet, hogy gáz leszek, de apám szintén pocakos, szőrős, és fecskében rohangászik a lakásban, mégsem zavar, megszoktam.

Van, hogy én is bugyiban, melltartó nélkül, borotválatlan lábakkal vagyok, és? Most haljak meg? Ettől leszek proli? Akkor az vagyok.

18/L

2016. jún. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
77%
No igen, civilizált embereket zavar, ha valakinek teste van. Ennek igazából normálisnak kellene lennie, akkor is, ha az adott ember nem Adonisz. Meleg van, otthon van, én is megértem... Nem muszáj a szerszám és a fenék irányába bámulni, de ha néha egy töredékmásodpercre bekerül a látómezőbe, szerintem egy 22 éves lányka már nem fog sérülni tőle (bár nem világos, hogy bárki miért sérülne, az evolúciónk szinte teljes időszaka alatt láttunk meztelen fajtársakat, de mindegy).
2016. jún. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
48%
Az én férjemnek 21 diplomája van, a dédnagyapámnak meg 72 és mindketten fecskében vannak otthon, de csak akkor, ha vendég jön. Ha csak magunk vagyunk a házban, akkor csak úgy lengő kolbásszal járkálnak, mert mi nem vagyunk ám prűdek!
2016. jún. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
57%
Ez tényleg necces. Nem magamutogatós családból származom, így nem nagyon tudom átérezni a problémád, de elhiszem, hogy zavar apukád jórészt pucér testének látványa, ugyanakkor apukádat is megértem, hogy a saját otthonában, a saját családjának a körében szeretne úgy öltözni, ahogy jól esik neki. Anyukáddal beszéltél erről? Talán az ő közbenjárása segíthetne rajtad, hogy legalább a fecske helyett boxeralsót vegyen fel, az többet takar. De tulajdonképpen a legegyszerűbb lenne, ha egyszerűen apukáddal beszélnél. Azt gondolod, megsértődne, de lehet hogy nem, és nem is gondolta volna, hogy ez ennyire zavar.
2016. jún. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
41%
Ki emlékszik az evolúciónkra meg a pucér pötsökre? Kezeket fel!
2016. jún. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
60%

De érzékenyek lettek ezek a huszonéves lányok!

Ne félj, a saját házadban majd megszabhatod a viseletet.

2016. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!