Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérjem meg apát, hogy...

Hogyan kérjem meg apát, hogy ne mutogassa magát, úgy, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

Apa 63 éves, szőrös, pocakos és eléggé feszült a kapcsolatunk, az első megszólalásomban keresi a beszólást és már vissza is támad. A probléma az, hogy egy szál fecskealsónadrágban van egész nap, még csak nem is fürdőnadrág, hanem egy kis bugyi, vakargatja magát és annyira gáz ilyenkor ezt látnom.


22 éves nő vagyok, itthon élek, nekem is nyár van, nekem is melegem van, de nem tudom mit szólna ha látnia kellene a lányát egy szál monokiniben vagy tangában izzadva a nappali közepén.


Bármilyen udvarias formában előhoznám neki, hogy vegyen már fel valami olyat, amiben nem domborodik ki a szerszám és nem látok bele a szőrös segge vágányába, mert nekem ciki! megsértődne.



2016. jún. 26. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező: szerintem kérd meg anyukádat, hogy beszéljen apukáddal. Tőle biztos inkább elfogadja, hogy szóvá teszi ezt.

Egyrészt megértem, hogy az ő háza, az ő vára, meg 63 évesen legalább otthon nem akar már másoknak megfelelni.

De!

Egy laza rövidnadrágban még kellemesebben is érezné magát, és tényleg nem látszana az, ami a lányát zavarja.

Az pedig, hogy izzadt, meztelen felsőtesttel nekidől a szék/fotel háttámlájának, akár fából van, akár kárpitozott, az bizony gusztustalan! Nem látványnak, hanem utána az átnedvesedett háttámlának más dől neki, és az ő pólója issza fel más izzadtságát. Úgyhogy szerintem, aki nem egyedül él, az pólót is vegyen föl, legalábbis, ha leül támlás székre, fotelba; vagy ágyon hátradől, elfekszik stb.

És igen, ha lányom lenne, akkor férfiként én igenis gondolnék arra, hogy ne hozzam zavarba meztelenkedésemmel vagy lenge ruházatommal.

2016. jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
69%

Na most akkor en elmondom amit szerintem a kerdezo a 22 evevel nem akart itt kozzetenni.


egy ilyen kulseju ferfi aki mint hallottuk rendszeresen vakarozik , ne probaljatok elvinni a temat a to...eit VAKARJA ugy 5 percenkent, legtobbszor ha kijon a WC rol nedvesen ott virit a hugyfolt a farka vegen atnedvesitve a fecskenadragot. idonkent beleszorul a szoros valaga vaganyaba aztan elkezdi rangatni kifele. mint ferfi gyakran ul (tuti vagyok benne) ugy hogy az egyik labat felrakja keresztben a masikra es ilyenkor a lottyedt zacsi vagy egyik vagy masik a szorokkel egyutt szepen kibologat a napvilagra. mivel valtogatja a labat a kerdezo ha nem szerencses nem tud olyan helyen ulni hogy ne az apja f@,,,t kelljen premier planban bamulni.

Onnet ismerem az "esetet" hogy volt egy ideig egy szomszedunk akikkel ezert szakadt meg a viszony mert nem vltam kivancsi az idegen f@...bemutatora meg arra hogy ketpercenkent markolassza a tokeit.

Ha ebbol az iranybol nezitek a dolgot akkor marcsak annyi hianyzik hogy elkezdje morzsolgatni a farkat es furni az orrat egyidoben.

Tenyleg az "otthon vagyok azt csinalok amit akarok" neveben ennyire undoritonak kell lenni? az ilyen fajta aztan bofog fingik gond nelkul eppen amikor valamelyik csaladtagja eppen ebedel.

azert a nagy szabadsag neveben maradjunk mar emberek jo?

es azt is vegyuk szamitasba hogy a nagylany is otthon van megse mutogatja a segge lyukat az apjanak ezalatt a jog alatt.

2016. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
30%
Egyes megmondta a frankót.
2016. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
61%
32-es válaszoló végre egy gondolkodó lény, aki felfogta, hogy miről van itt szó. Lazaság és lazaság közt is vannak ám különböző fokozatok. Kevésbé proli módon is lehet otthon lengén öltözni, csupán igény és kultúra kérdése.
2016. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim válasza:
49%

Otthon a saját lakásotokban, ahol eddig is felnőttél az elmúlt 22 év alatt, igazán volt időd megszokni, hogy otthon ez a természetes. Nehogy már a saját családja előtt elkezdjen valaki modoroskodni és felöltözni a kánikulában, otthon? Na jó, ha elég jól hűt a klíma akkor még fel is lehet öltözni, de otthon, ha így esik jól neki ahogy ezt megszokta a sok év alatt? Azért ez egy kicsit furcsa, hogy ezt így megjegyzi egy közeli családtag, aki nyilván nem nézhet most se másképp az apjára mint kicsi korában, amikor még felnézett rá.


Nyilván, ha felmegy barátnőd, akkor elvonul, esetleg valamit magára húz, gondolom. Ha bár a kánikulában és otthon, amikor már csak egy intim részt takaró kis ruhadarab van csak, arra még bármit felvenni 35 fokban.. és a strandon ahol mindenki előtt így vannak a teljesen idegen emberek? Nem lehet, hogy Te lettél túlságosan érzékeny? Talán hiányzik egy férfi test látványa, de nyilván nem az apádé aki kicsit eltohonyásodott. Ez lehet az oka, hogy egyszer csak elkezded kifogásolni azt ami kicsi korodtól természetes kelélne legyen. Azért már ne kelljen hirtelen máshogy viselkednie, mint ahogy az évtizedek alatt ehhez szocializálódott a család!


Nem is értem, mitől jöttek elő hirtelen ilyen gondolatok, amikor ez nyilván éves nyári rutin volt amióta világ a világ! Valaki szóvá tette aki ott járt? Hiszen ehhez a 22 év alatt hozzá szokhattál és úgy kellene átsiklani rajta, hogy meg sem látod, hiszen az apád!


Lehet, már vágysz egy férfi testre magad körül, de amikor a szemed átsiklik a látványon akkor kiábrándulsz és talán ez ébresztett benned ilyen gondolatokat. Kellene neked valaki hozzád illő akit úgy nézhetnél már? ..már bocs.


Ezek nagyon mélyről feltörő pszichikai oka lehet, ami szerintem ebben keresendő, hogy felnőtt nő lettél és egészséges érzelmek vannak benned, valakire vágysz. Ezt borzolja fel az a kép ami kicsit visszataszító mint a megöregedett apád, miközben már más férfinak kellene melletted lennie, esetleg ezek nélkül a ruhák nélkül is!

2016. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
48%
Még nem szoktad meg 22 év alatt? Egy családban vannak hallgatólagosan kialakult és elfogadott belső szokások máshol is.
2016. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
48%
35-ös, verd ki és nyugodj le. Az, hogy undorítóan néz ki az apja, nem azt jelenti, hogy pasiznia kell. Itt neked vannak pszichológiai problémáid.
2016. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
30%

"Kevésbé proli módon is lehet otthon lengén öltözni, csupán igény és kultúra kérdése."


Díjnyertes mondat.

2016. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
55%

A díjnyertes mondathoz pedig díjnyertes példa is jár, hogyan lehet lengén, de stílusosan és nem proliként öltözni akár otthon is:


[link]


Bár sok ideírogatónak ez a kategória már modoroskodás. Bele se merek gondolni, milyen itt az átlagigény.. vagy inkább igénytelenség.

2016. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
50%

Vagy legyen még egy példa, ha valaki ragaszkodik a szabad felsőtesthez is:


[link]


Ezek az öltözetek még mindig kulturáltabbak, mint amit a kérdező az apjáéról írt.


Ha az ember mondjuk a kertben napozik, akkor elmegy a fecske is, de nem egész nap a nappali közepén kéne így, izzadva, tököt vakarászva dögleni. Azért egy minimális szégyenérzet és a prűdség közt is van némi különbség. Sokan viszont itt is csak végletekben tudnak gondolkodni.

2016. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!