Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérjem meg apát, hogy...

Hogyan kérjem meg apát, hogy ne mutogassa magát, úgy, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

Apa 63 éves, szőrös, pocakos és eléggé feszült a kapcsolatunk, az első megszólalásomban keresi a beszólást és már vissza is támad. A probléma az, hogy egy szál fecskealsónadrágban van egész nap, még csak nem is fürdőnadrág, hanem egy kis bugyi, vakargatja magát és annyira gáz ilyenkor ezt látnom.


22 éves nő vagyok, itthon élek, nekem is nyár van, nekem is melegem van, de nem tudom mit szólna ha látnia kellene a lányát egy szál monokiniben vagy tangában izzadva a nappali közepén.


Bármilyen udvarias formában előhoznám neki, hogy vegyen már fel valami olyat, amiben nem domborodik ki a szerszám és nem látok bele a szőrös segge vágányába, mert nekem ciki! megsértődne.



2016. jún. 26. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
59%
3-as azt írod, hogy milyen családok vannak. Ezeket hívják úgy, hogy prolik. Nyugodj bele, egyetemi tanár szülőknél nincs ilyen.
2016. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
65%
Kedves kérdező, térjünk vissza erre a kérdésre úgy 40 év múlva, amikor már túl leszel az álláskeresésen, néhány munkahelyváltáson, spóroláson, építkezés izgalmain, esetleg a párválasztáson, családalapításon, gyereknevelés, iskoláztatás stb, stb gondjain, az életed révbe ért, és élveznéd a jól végzett munka gyümölcseit, az otthonod nyugalmát. Beleértve azt is, hogy otthon nem kell másoknak megfelelve pl. melltartót hordani, ha úgy kényelmes, akár egy bugyiban és lenge trikóban is lehetsz. Vajon mit szólnál hozzá, ha a felnőtt gyereked beszólna a saját házadban, hogy húzz már magadra valamit, mert undorító a löttyedt tested?
2016. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
73%
11-es, ismerek sebész főorvost, aki rendszeresen meztelenül mászkál otthon.:-)
2016. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
67%
22 évesen apadnál laksz és napközben nem.vagy képes kimozdulni, és.zavar, hogy apád otthon érzi magát?
2016. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
74%
11-es, apukámnak két diplomája van, nyáron mégis egy szál fecskében flangál otthon. Persze ha vendégek, látogatók jönnek hozzájuk, akkor nem. Kérdező, ha meleged van, Neked is jogod van otthon egy szál monikiniben vagy tangában lenni, ha Téged ez nem zavar.
2016. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
52%

Ennyire nem bírod apukádat, el lehet költözni. Vagy talán menjen apukád albérletbe, ha gatyába szeretne otthon lenni?

Nekem, vagy nejemnek szólnának a gyerekek, legalább egy fehérneműt vegyünk fel, mivel felnőttek, felajánlanám a költözést.

2016. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
75%

nem értem ezzel mi a baj :D az ő háza, azt csinál amit akar

nálunk ez a normális, én pl egy szál bugyiban mászkálok és egy vékony trikóban, melltartó nélkül.

senki sem várná el a másiktól, hogy nyakig beöltözve izzadjon a 40 fokban

17l

2016. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
30%

Nem nyakig begombolkozásról van szó, ütődött.


Szerintem is undorító, de ez van. A férfiaknak semmi szégyenérzetük. Nekik mindent lehet.

2016. jún. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
64%
Tedd össze a két kezedd ,hogy csak ennyi gondod van . Arrol nem beszélve ,hogy az ö háza az ö vára ... van egy nagyon jo barátnöm az ö apja is hasonlo mint a tiéd .. csak arra tudod miért mondom ,hogy ultraa gáz ? Mert kiment ugy az utcára és neki állt beszélgetni .. csak ,hogy tetézzem .. föuton laknak .. én elgondolkoznék mennyire gáz a helyzeted ...
2016. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
44%

#11 ezt írd be wikipédiába is :)

Proli: az aki nyáron gatyarohasztó melegben gatyában van otthon.


Te már csak tudod milyen egy igazi tanár :)

2016. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!