Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérjem meg apát, hogy...

Hogyan kérjem meg apát, hogy ne mutogassa magát, úgy, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

Apa 63 éves, szőrös, pocakos és eléggé feszült a kapcsolatunk, az első megszólalásomban keresi a beszólást és már vissza is támad. A probléma az, hogy egy szál fecskealsónadrágban van egész nap, még csak nem is fürdőnadrág, hanem egy kis bugyi, vakargatja magát és annyira gáz ilyenkor ezt látnom.


22 éves nő vagyok, itthon élek, nekem is nyár van, nekem is melegem van, de nem tudom mit szólna ha látnia kellene a lányát egy szál monokiniben vagy tangában izzadva a nappali közepén.


Bármilyen udvarias formában előhoznám neki, hogy vegyen már fel valami olyat, amiben nem domborodik ki a szerszám és nem látok bele a szőrös segge vágányába, mert nekem ciki! megsértődne.



2016. jún. 26. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
97%

Szépen szétágazott itt a téma...

Nos, nem hinném, hogy egy értelmes ember bárhol el tudja érni, hogy ne legyen hőség, egyes lakásokban ha fejreáll is hőgutát lehet kapni, ha nincs klíma.

Én ráköltöttem vagy sok milliót a hőszigetelésre (klímára már nincs pénz), a déli, ablakokkal jól ellátott tetőtéri szobám 24 fokos mostanában, ami elég meleg ahhoz, hogy melegem legyen egészen rövid nadrágban, de valahogy nekem szokatlan lejjebb vetkőzni, azt alváshoz teszem. A párom is így van ezzel, ő rendes kisnadrágban (némelyikbe remekül be lehet látni, mert a combkivágás hatalmas, míg a dereka pont jó) vagy fürdés után meztelenül flangál. A melegérzetnek semmi köze az IQ-hoz (az nálunk magas), a végzettséghez (változó, de max. sima diploma) vagy akármihez. Mondjuk engem pont nem érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam, ha egyszer a kényelmemről van szó és nem ártok vele senkinek.

Sokan meztelenkednek otthon s joguk van hozzá.

2016. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
38%

Egyetértek vele, hogy a dolog teljesen független a végzettségtől. Manapság az egyetemek kitermelik a "szakidiótákat", akik talán jók a hivatásukban, de viselkedéskultúra az már nem ragad a diplomásokra. Régen együtt járt a kettő, de manapság már nagyon nem.


Azzal is egyetértek, hogy mindenkinek szíve joga az otthonában úgy öltözni, ahogy neki tetszik addig, amíg másokat ezzel nem zavar.


A bibi ott kezdődik, hogy adott esetben a kérdezőnket ez elkezdte zavarni a családján belül. És ahogy az apját leírta, meg is tudom érteni. Mert itt már nem csak sima otthoni lenge öltözködésről van szó, hanem folyamatos "f.arokbemutatóról, s.ggvakarászásról és még ki tudja, milyen finomságok.


Férj-feleség kapcsolatban ez annyira nem is lenne vészes, de apa-lánya felállásnál érthető, hogy zavaró a lánynak.


Ebben az esetben igenis nagyon proli benyomást kelt az apa.


Többek közt azt is írtam már, hogy kevésbé gusztustalanul is lehet otthon lengén lenni.

Magyarul: nem egész nap egy bugyi helyettesíti a ruhám, hanem legalább egy normális, szellős, nyári rövidnadrággal megtisztelem magam és a környezetem.


Aki ezzel tisztában van, arra nem vonatkozik az egész kritika. Nem is értem, miért veszik olyan sokan magukra / szívükre, ha nem is érintettek.

2016. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
22%

66 os nak.

kozel 30 eve elek itt a barati korom jelentos es siman atjarunk egymas otthonaiba, es itt ahol elek nyaron nem ritka arnyekban a 45 fok. es megsincs farokbemutato egyetlen baratnal se meg akkor se ha pl. nalunk alszanak vagy mi vagyunk vendegsegben naluk par napot. kb 15 csalad az akivel ilyen a viszony a baratsagok tobb mint 20 evre nyulnak vissza. ugyhogy kepzeld meghivnak az otthonukba ahogyan en is oket. es itt ugyan 90 % ban van klima a hazakban es kocsikban de ha esetleg nincs bekapcsolva vagy kint vagyunk a verandan stb. akkor se logatja a farkat senki a mas szemebe se nem vakarja se a feneket se a nemi szerveit. es igen ez intelligencia kerdese, megcsak nem is iskolazottsage. de mint mondtam ugy latszik az "en vagyok otthon" szolamat erosen keveritek az en vagyok a tirpak bunko mert JOGOM VAN HOZZA es mindenki mas le van sz@.va.

ezek vagytok ti, tisztelet a kivetelnek.

2016. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell farok bemutatót tartani, azért egy minimál takarás kell, legalább egy fügefalevelet illik fölé tenni, ha többet nem is.


A vakargatásra meg van egy mondás, nem kaparni, mosni! :)

2016. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
Vegyél neki rövidnadrágot vagy költözz el.
2017. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!