Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apámnak lett egy gyereke...

Az apámnak lett egy gyereke és ezt képtelen vagyok felfogni. Aki volt hasonló helyzetben, mikor javult a dolog? Megbeszéltétek, vagy úgy tettetek, mintha nem történt volna semmi?

Figyelt kérdés

Még szeptemberben tudtam meg, hogy apa szeretője terhes lett és nem ment el abortuszra, mert azt hitte, apa majd őt választja a családja helyett. Bocsánatot kért tőlem is, meg mondta, hogy tudja ezzel mennyire megbántott, de hogy szeretné ezt helyrehozni.

Igyekszik, mert most is elvitt a hétvégén Bécsbe engem és anyát vásárolgatni, pihenni. Pedig általában vagy napokig könyörögtem, hogy vigyen el, vagy csak pénzt adott rá. Meg mondta, hogy az őszi szünetben elutazhatnánk hármasban nyaralni, pedig az utóbbi években 3-4 napnál sosem mentünk több időre nyaralni így hárman, mert "neki sok a dolga, nem tud heteket fetrengeni a tengerparton". Most meg mondta ezt, meg hogy majd télen ő is jönne velünk nyaralni (anyával mindig kettesben megyünk 2-3 hetekre), meg mehetnénk síelni újra együtt, mint kiskoromban.


Tegnap is bejött a szobámba, hogy gondolkozott azon, hogy kapjak saját autót (egész nyáron ezzel piszkáltam) és hogy a héten elmehetnénk nézni párat közösen, ha van kedvem... Hónapokig azt mondta, hogy minek akarok sajátot, mikor itthon 3 autó van 3 emberre, ezeket is ugyanúgy használhatom és hogy biztos nem vesz még egyet, hogy azt is kerülgesse, meg szervizbe hordja. Most meg ő hozta szóba. De attól félek, hogy bármikor beülnék abba a kocsiba, az apám gyereke jutna eszembe és hogy azért kaptam, amiért megbocsájtottam neki úgymond... Mert amíg pihenni voltunk, ez eszembe sem jutott, de mikor jöttünk haza, végig azon gondolkoztam, hogy vajon még mi fog róla kiderülni. És képtelen vagyok rá úgy nézni, mint ezelőtt.

Szinte undorodom tőle.

Anya pedig úgy tesz, mintha semmi nem történt volna...



2016. okt. 4. 16:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
86%

Ha anyádat nem zavarja, te miért görcsölsz?

Biztos van oka, hogy anyád nem tépi le a fejét.

Ha más nem, akkor az, hogy az övék már csak papíron házasság, amit az anyagiak tartanak össze.

A buliban pedig apád a fejőstehén, akivel jó lesz vigyáznod, mert ha megpattan a nőhöz és a gyerekhez, nektek vége a jó világnak.

2016. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
82%

Szegény gyerek!

Nem hogy rendes apja nem lesz, csak hétvégi, de még a féltesója is gyűlöli.


Ja, inkább ne kérj autót!

2016. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
81%

"Azért tartotta meg, mert azt hitte, hogy apa akkor majd őt választja helyettünk."


A legfontosabb kérdés: KI MONDTA EZT NEKED?


Tudod, a gyerek 60 milliós kiadás, így nem valószínű, hogy valaki azért tart meg egy gyereket, mert meg akar fogni egy férfit. Az ember azért tart meg egy gyereke,t mert szeretne egy gyereket.



"A felesége helyett, akivel 15 éves koruk óta együtt vannak és a lánya helyett, akit mindennél jobban szeret..."


Nincs rá szükség, hogy őt válassza, hiszen így is együtt tölt velük annyi időt, amennyit a nő szeretne. Ha nem gy lenne, már régen szakított volna apukáddal.


"Ez a gyerek egy hatalmas hiba apa életében és ezt ő is nagyon jól tudja."


Én valószínűnek tartom, hogy ugyanezt mondja rólad és a feleségéről a barátnőjének.

2016. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
75%

"mert ha megpattan a nőhöz és a gyerekhez, nektek vége a jó világnak."


Honnan szedik egyesek, hogy mindig a férj keres jobban, és feleség csak minimálbért? :) Vicces.

2016. okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
81%

Szeretned nem kell, de ne aggódj: a gyerektartás alól nem fog tudni apád kibújni, szóval lehet, nem telik majd többre, "csak" 2-3 napos utazásokra egy ideig. Mondjuk úgy 18 évig... :D


(Szerintem ez egy kamu, provokáló kérdés.)

2016. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
90%
Honnan tudod hogy anyad nem kurt felre? Na ugye. Ami koztuk van, az nen rad tartozik.
2016. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 A kérdező kommentje:

Igen, tisztában vagyok azzal, hogy apa egy szemétláda. De nem azért, mert nem szereti a házasságon kívüli gyerekét, hanem mert megcsalta anyát.


# 9

Akkor szeresd te helyettem, mert ha én meglátom őket bárhol, csak az utca másik oldalára sétálok majd át.

Mert a szerető nem hibás?

Talán nem azért nem ment el az abortuszra, amire apa odaadta neki a pénzt, mert azt remélte, hogy a gyerekkel majd maga mellé láncolja apát? Ez a nő egy buta, iskolázatlan senki, aki egy családot akart tönkretenni. Ehelyett ő maradt hoppon, elég rendesen.

A gyerektartás összege nem ide tartozik. Biztos nem fogunk éhezni miatta.


# 11

Mert undorodom az apámtól, hiába próbálom leplezni.

Miért pattanna meg? Lassan 30 éve együtt vannak anyával, van közös vállalkozásuk. Eddig sem tette, most sem fogja, ez 100%.

Miért lenne vége bárminek? Szerinted anya az a körmét reszelgeti itthon, vagy mi???


# 13

A nő. Vagyis ő apának írta, meg mondta. Én meg hallottam és elolvastam az üzeneteket is. Párszor már megjelent a házunknál hisztérikusan...

2016. okt. 4. 17:31
 18/78 anonim ***** válasza:
47%

#14

Talán azért gondolja és gondoljuk, mert ha a feleség a jómódú, vagy egyformán jómódúak, akkor épp elméjű nő nem csinál úgy mintha mi sem történt volna.


"... itthon 3 autó van 3 emberre, ezeket is ugyanúgy használhatom..."

Ki van még a családban? Mert veled együtt az négy ember.

2016. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
67%

Hogy te milyen egy számító kis dög vagy!

Minden kell neked, mert nehogy már ne járjon, de "felnőtt" létedre nem tudod feldolgozni szegénykém, hogy apádnak mástól is lett gyereke. Ha anyád nem agyalja túl (gondolom neki is jó a fater pénze) akkor te mit hisztizel? Non stop banknak nézitek az öreget! Nem ezen kellene inkább változtatni? Nem csoda,hogy máshol is keresi a boldogságot.


ui: Ha elutaztok valahova, akkor évszak függő, hogy nyaralásnak hívjuk-e!🙂

2016. okt. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
55%

"egy buta, iskolázatlan senki, aki egy családot akart tönkretenni"


Most már ők is egy család. Apukád második családja. Papa, mama, gyerek.

Ha nem is akarsz beszélni azzal a nővel, mégis honnan tudod, mit akar? Teneked van olyan motivációd, hogy tönkretegyél egy családot? Ha nincs, miért gondolod, hogy másnak van?

Amikor anyukád összeházasodott apukáddal, és gyereket vállalt, ezt csak azért tette, hogy tönkretegye valakinek az életét? abszurdum, amiket gondolsz.

2016. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!