Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Igaza van anyukámnak hogy nem...

Igaza van anyukámnak hogy nem akarja ezt nekem megvenni?

Figyelt kérdés

Már Szeptemberbe ezt a nyírd ki ezt a naplót kértem tőle

Aztán a novemberi szülinapomra aztán karácsonyra aztán újévi ajándéknak is ezt kértem tőle ma is kértem tőle hogy vegyük meg és erre a következő beszélgetés játszódot le:

anyukám:FIAM MÁR EZERSZER MEGMONDTAM ,HOGY NEM TŐRŐDJ BELE

én:Majd ha mondasz normális indokot ,hogy miért.

anyukám:AZÉRT MERT NEM FOGOK AZÉRT KIADNI PÉNZT ,HOGY TE TÖNKRETEGYED BÁRMI IS LEGYEN AZ!!!

én: DE EZ NEM EGY SAMSUNG S7 ÁRÁT TESZI KI BAZ....!

anyukám:AKKOR IS A PÉNZ AZ PÉNZ ÉS NEM DOBÁLOM KI ARRA HOGY TE TÖNKRETEGYÉL EGY KÖNYVET!!!! ÉS HA MÉGEGYSZER BAZ...ELSZ ÚGY POFONVÁGLAK ,HOGY KIREPÜLSZ AZ ABLAKON

hogy érjem el hogy megvegye nekem ezt a könyvet?

És mielőtt még valaki azt mondaná hogy azért nem veszi meg mert emelt hangnemen beszétem vele, nem ez volt az első

És nincs zsebpénzem és nem vagyok diákmunka korban mielőtt azt mondanátok ,hogy menjek diákmelózni

14./f



2017. jan. 7. 16:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
68%

Kérd mástól. Nincs olyan rokon aki megvenné neked?


Egyébként egy kreatív könyv, különféle feladatok vannak benne, rajzolni kell, színezni, írni, mintákat csinálni. Felnőtteknek/kamaszoknak való foglalkoztató füzet, ha valaki szereti az ilyesmit annak jó kikapcsolódás/feszültséglevezetés.


De meg is mutathatod neki a könyvesboltba, hogy miről van szó, hátha akkor megérti a lényegét.


ui.: Kicsit vegyél vissza az arcodból. Elhiszem, hogy irritáló amikor a szülők egy két mondatos magyarázatot sem tudnak adni, de senkinek nem lesz jobb ha visszapofázol. Utána úgy is arra fogja majd ha nem akar valamit megvenni, hogy neveletlen és bunkó vagy.

2017. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
85%
újévi ajándék, azt a lerohadt...
2017. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
65%

Utánanéztem, és egy ilyen beteg könyvért én sem adnék ki 2300 Ft-ot. Olyanok vannak benne pl. hogy ezt az oldalt tele kell írni káromkodással, a másik lapot fel kell szakítani a megrajzolt csíkok mentén, le kell dobni magasról stb...

Ha ilyen "baz..." szavakat használsz a szüleiddel szemben, akkor pedig ingyen sem venném meg. Gondolom ilyen tipikus kis swag yolo, nagyonmenő lázadó csicska gyerek vagy.

2017. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
57%

megnéztem mi a franc az, amiről ilyen remekül megfogalmaztad a kérdésedet.

1) neked egy normális könyv kéne első körben, hogy megtanulj írni. mellé mondjuk egy üres füzet, amibe anyád tollba mond, hogy gyakorolj is...

2) a neten ez vacak 2000 ft körül van. nehogymá' nincs 2000 ft-od megvenni???

3) én erre nem költenék, ha ki akarod élni a kreativitásodat, arra egy üres spirálfüzet is elég. abba is ragasztgathatsz dolgokat meg firkálhatsz, amit akarsz...

elképesztő nagy sz*r ez a napló, egy nyilvánvaló dolgot újragondoltak. anno én a füzetem margójára firkáltam, ha unatkoztam, nem kellett ehhez egy napló, ami megmondja, hogy melyik oldalra mit csináljak....

28/N

2017. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 A kérdező kommentje:
ISMÉTLEM azért kértem újévre is mert nem vették meg se a szülinapomra se karácsonyra és ISMÉTLEM tudom hogy a karácsony a szeretet ünnepe de 2300 ft szerintem belefér még
2017. jan. 7. 17:05
 16/79 anonim ***** válasza:
70%
Hisztis hülyegyerek vagy már bocs, ha anyád nem akarja megvenni, akkor nem veszi meg. Az ő pénzéről nehogy már egy szaros 14 éves akarjon dönteni. Pláne ha így beszélsz vele és követelőzöl... Nézzél már magadba gyerek!
2017. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
38%

Most lehet én vagyok degenerált de ha anyád helyébe lennék pofonvágtalak volna az első ba*megnél.

Egyébként érdekes a könyv amit venni akarsz. Láttam róla videókat és tényleg jópofa. De teljes mértékben egyetértek anyuddal, hogy én személy szerint nem adnám ki rá a pénzt akármennyibe is kerül. Költheted sokkal értelmesebb dologra is.

A mi családunkban az a szabály, hogy ha kérek akkor adnom is kell. 17 éves vagyok, nyilván nem pénzt. Viszont besegíteni a munkába, elvégezni egyes munkát a szülő helyett, stb. És akkor KIÉRDEMELED és nem KIKÖVETELED.

A nevelésedben tuti elrontottak valamit, mert én pl simán lehülyézem a szüleimet, ők meg röhögve elküldenek melegebb helyekre de kiemelem, hogy ez akkor fordul elő mikor hülyéskedünk és valamelyikünk egy salátástálat akaszt a fejére pl. Más körülmények között tisztelem őket és meghallgatom a véleményüket.


A fent említett rendszerrel kaptam már gitárt, gördeszkát, konditerem bérletet, könyvtár bérletet, számítógépet és még más apróbb dolgot is...ja apropó nem újévi ajándéknak (xD oh my god) hanem csak úgy

17/l

2017. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
68%

A bmegre ugy szájon vágtalak volna, hogy megemlegeted, hulye dedos.

Ezek után pedig leshetnéd mikor kapsz bármit is.

2017. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 A kérdező kommentje:

14. NINCS ZSEBPÉNZEM, NEM VAGYOK DIÁKMUNKA KORBA.

mégis hogy vegyem meg?

És nem vagyok az a swagyolo nagymenő mert akkor először csúcs kategóriás Iphone kell nekem van egy samsung pocket neo

DRK sapkám lenne ehelyett egy nevetlen noname sapkám van

több tízezres napszemüvegem lenne ehelyett egy 5000 ft-os napszemcsim van

2017. jan. 7. 17:14
 20/79 anonim ***** válasza:
58%
Fogod az otthoni megunt cuccaidat, eladod a neten és megveszed belőle. Amilyen elkényeztetett hozzáállásod van, tuti a szobád 2/3-a kacat.
2017. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!