Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Igaza van anyukámnak hogy nem...

Igaza van anyukámnak hogy nem akarja ezt nekem megvenni?

Figyelt kérdés

Már Szeptemberbe ezt a nyírd ki ezt a naplót kértem tőle

Aztán a novemberi szülinapomra aztán karácsonyra aztán újévi ajándéknak is ezt kértem tőle ma is kértem tőle hogy vegyük meg és erre a következő beszélgetés játszódot le:

anyukám:FIAM MÁR EZERSZER MEGMONDTAM ,HOGY NEM TŐRŐDJ BELE

én:Majd ha mondasz normális indokot ,hogy miért.

anyukám:AZÉRT MERT NEM FOGOK AZÉRT KIADNI PÉNZT ,HOGY TE TÖNKRETEGYED BÁRMI IS LEGYEN AZ!!!

én: DE EZ NEM EGY SAMSUNG S7 ÁRÁT TESZI KI BAZ....!

anyukám:AKKOR IS A PÉNZ AZ PÉNZ ÉS NEM DOBÁLOM KI ARRA HOGY TE TÖNKRETEGYÉL EGY KÖNYVET!!!! ÉS HA MÉGEGYSZER BAZ...ELSZ ÚGY POFONVÁGLAK ,HOGY KIREPÜLSZ AZ ABLAKON

hogy érjem el hogy megvegye nekem ezt a könyvet?

És mielőtt még valaki azt mondaná hogy azért nem veszi meg mert emelt hangnemen beszétem vele, nem ez volt az első

És nincs zsebpénzem és nem vagyok diákmunka korban mielőtt azt mondanátok ,hogy menjek diákmelózni

14./f



2017. jan. 7. 16:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
1%

Nem olvastam a válaszokat, lehet,hogy volt ez:

de könyvtárban nincs meg??

Iratkozz be egy könyvtárba. Ahhoz biztos segítenek.

2017. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
64%
Ez az újévi ajándék dolog mostanában jött divatba vagy mi? Mert ezen az oldalon már most olvasok róla másodjára, pedig eddig még életemben nem hallottam róla.
2017. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
48%

Ne, sírok... főként a kérdezőn, de a válaszokon is. :D Amúgy üzenem a szkeptikusoknak, hogy ingyen is meg lehet venni valamit, ha írnak róla adásvételi szerződést, és igenis van újévi ajándékozás, ez a fogyasztói társadalom új szokása, hogy egy nagy egészben sült malac mellett mindenki megajándékozza a másikat egy minimum tízezer forint értékű dologgal. Most még nem hiszitek, de jövőre majd nagyobb leárazások lesznek ilyenkor, mint Fekete Pénteken, és rohamrendőröket kell kivezényelni az üzletekhez...


Jó, hagyjuk, engem is megfertőztetek a hülyeséggel. :D Amúgy, komolyra fordítva a szót, azért nem kapod meg, mert nincs értelme. Én is kaptam gyerekkoromban ünneptől függetlenül cuccokat a szüleimtől, ha kértem(de nem újévi ajándékként, még mielőtt... ), de azért előtte nyilván mérlegeltünk, hogy van-e értelme? Nem csak az lehet értelmetlen, ha valaki az egy éves jó tudású tökéletesen működő telefonját valami felsőkategóriásra cserélné(csak azért ezt a példát hoztam, mert a kérdező is az iphone-okkal dobálózott), hanem például egy ilyen könyv is. Nem kerül sokba, sőt elég olcsó(egy valamire való új könyv 4000 HUF!), csak sajnos ennyit sem ér. (Mellesleg "ingyen azért megvenném", max eladnám vaterán valami hülyének... ) Igazából semennyit sem ér, nem egy ilyen könyvtől leszel kreatív. Vásárolj "valódi" könyveket, jó regényeket, olvasd őket, aztán ülj le egy Word doku elé, ereszd el a fantáziád és légy kreatív... hidd el, menni fog, nekem is ment, most már nem csak mások történeteit olvasom, hanem sajátokat alkotok.


U.I.: Megvilágosodtam! A kérdező kínai, náluk újév alkalmából vörös borítékokban pénzt ajándékoznak!


U.I.2.0.: Nem, igazából nem... csak egy hisztis kölyök. :D

2017. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
71%

Mi a lőcs az újévi ajándék? Már azért is ajándékot vársz, mert újév van? Mi a tosz...


A könyvre visszatérve: ezentúl inkább pénzt kérj ajándéknak, abból majd megveszed te magad.

2017. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem mi a jó ebben a könyvben. Így is rengeteg fát vágnak ki a papír miatt, más meg megveszi könyvként, hogy széttéphesse... Engem borzasztóan felháborított, mikor megjelent. Tipikus könnyen manipulálható emberek vesznek ilyet, mert ez jaj de jó, milyen menő, mindenkinek ez van... Baromság, pazarlás, pusztítás.
2017. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
72%
Anyukádnak igaza van, neked meg nem kellene úgy hisztériázni mint egy háromévesnek. Nem tudod megvenni, na és? Tizennégy évesen már leeshetett volna hogy nem kaphatsz meg mindent amit csak akarsz.
2017. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 A kérdező kommentje:

de hogyha annyira azt hiszitek hogy el vagyok kényesztetve a menő cuccokkal leírom bővebben mi van a szobámban mert ott tárolom minden cuccom.

1.éjjeli szekrény amire már mondtam hogy semmire nem használom

2. 7 darab póló (púlóverkkel,rövidújúakkal egyben)

3. 10 pár zokni

4. 3 darab farmernadrág (rövidgatyákkal együtt persze)

5.egy win xp számítógép amin semmilyen játék nem megy (amit rá kell telepíteni)

6. A samsung pocket neo telefonom

7.és az 5000 ft-os napszemüveg

8. 6 alsógatya

9. egy kabát

10. egy pár cipő (nonames mielőtt vki azzal jönne hogy csúcsmárkájú cipő)

11. a gardrób ahol ezeket tartom (kivétel persze a gép meg a telefon

és az sem működik hogy kérjek pénzt kajára mert mindig ad nekem szendvicset

most tudom kihagytam egy pár dolgot mint például a torna cipő meg az ágy de az most mind1 mert gondolom itt mindenkinek van ágya

2017. jan. 7. 18:23
 38/79 anonim ***** válasza:
84%
"5.egy win xp számítógép amin semmilyen játék nem megy (amit rá kell telepíteni) " Elég pongyola megfogalmazás, és biztos vagyok benne az állítás logikai értéke hamis: a '90-es évekbeli Worms-ök, NFS-ek, TBS-ek biztosan elfutnak rajta, de ha azok sem... akkor a Tetris biztosan. :D
2017. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 A kérdező kommentje:
jó de én a mai játékokra értettem nem a 80-90-es évekbeli játékokra
2017. jan. 7. 18:30
 40/79 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem meg a kérdezőnek van igaza.

Nem igaz, hogy egy 2300 Ft-os könyvet nem lehet megvenni SZÜLINAPRA, vagy Karácsonyra. Az is fura, hogy ennyi idősen zsebpénzt se ad. Én ennyi idősen kb havi 10 ezer ft zsebpénzt kaptam, szóval főleg nem értem édesanyádat. Kérd meg apukádat, hogy vegye meg.

Lehet lepontozni.:)

2017. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!