Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Igaza van anyukámnak hogy nem...

Igaza van anyukámnak hogy nem akarja ezt nekem megvenni?

Figyelt kérdés

Már Szeptemberbe ezt a nyírd ki ezt a naplót kértem tőle

Aztán a novemberi szülinapomra aztán karácsonyra aztán újévi ajándéknak is ezt kértem tőle ma is kértem tőle hogy vegyük meg és erre a következő beszélgetés játszódot le:

anyukám:FIAM MÁR EZERSZER MEGMONDTAM ,HOGY NEM TŐRŐDJ BELE

én:Majd ha mondasz normális indokot ,hogy miért.

anyukám:AZÉRT MERT NEM FOGOK AZÉRT KIADNI PÉNZT ,HOGY TE TÖNKRETEGYED BÁRMI IS LEGYEN AZ!!!

én: DE EZ NEM EGY SAMSUNG S7 ÁRÁT TESZI KI BAZ....!

anyukám:AKKOR IS A PÉNZ AZ PÉNZ ÉS NEM DOBÁLOM KI ARRA HOGY TE TÖNKRETEGYÉL EGY KÖNYVET!!!! ÉS HA MÉGEGYSZER BAZ...ELSZ ÚGY POFONVÁGLAK ,HOGY KIREPÜLSZ AZ ABLAKON

hogy érjem el hogy megvegye nekem ezt a könyvet?

És mielőtt még valaki azt mondaná hogy azért nem veszi meg mert emelt hangnemen beszétem vele, nem ez volt az első

És nincs zsebpénzem és nem vagyok diákmunka korban mielőtt azt mondanátok ,hogy menjek diákmelózni

14./f



2017. jan. 7. 16:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
51%
Fúj, hányok tőled. Szánalmas vagy akár a mai "menő" de inkább szánalmas yoloswag fszom tudja mi vagy akár nem. Egy hisztis követelőző kis szar.
2017. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
45%
Ohh te szegényke :) hát ha annyira kreatív vagy, akkor fogsz egy üres füzetet és kiéled magad. Ehhez nem kell ez a hülye könyv. Nagy lehúzás az egész. Megértem, hogy nem akarja megvenni. Nem a 2000 Ft miatt, hanem mert tök felesleges és nagy baromság az egész.
2017. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
34%
Figyelj, nem is foglalkozok vele, hogy milyen borzasztó stílust megengedsz másokkal szemben... De ha igazán akarod azt a könyvet, kérj pénzt kajára, ilyenekre és szépen spórold össze. Vagy mondd azt, hogy egyik barátodnak szülinapja lesz és kell pénz ajándékra. Legyél kicsit kreatívabb.
2017. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
67%
Hogy én a valódi kérdésre adjam meg a választ: igaza van, ez a könyv egy igazi gyépés agyából pattanhatott ki, de komolyan. Ki talál ki ilyeneket... Őszintén mióta számít az kreatív feladatnak, hogy a könyv kitépet magából egy lapot, vagy hogy rálépsz az egyik oldalára, a másikra meg öntsél kávét? Beszarok, hogy lehet ilyet kitalálni... Próbálkozz valami értelmesebb készségfejlesztő dologgal, menj el spotolni, vagy origamizz, de ezt nem fogod megkapni úgysem! Pár év és talán rájössz, hogy miért.
2017. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 A kérdező kommentje:

azta mindenit tuti a szobám 2/3-a kacat és mond csak mit adjak el? az ágyam melleti éjjeli szekrényt? (amit amúgy semmire se használok)

vagy a gépem? mert már nincsenek meg a kinőtt ruháim se mert elajándékoztuk és a gyerekkori játékaimat is

2017. jan. 7. 17:25
 26/79 anonim ***** válasza:
58%
Csak 5000 Ft-os napszemüveged van? Jaj, te szegény, majd ha ráérek sajnállak is, jó? Nekem pl (pedig nem élünk olyan rosszul) elég az 1500 Ft-os is, de ha olcsóbban látok olyat, ami jobban tetszik, az is teljesen jó. Anyukádat sajnálom inkább, hogy a gyereke egy ilyen neveletlen hisztis kis takonypóc, fiú létére...
2017. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
89%
ismételheted, ahányszor akarod, újévre lencse jár, nem ajándék.
2017. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
57%
Nem erdekel ki mit mond, de szrntm alapbol egy hatalmas nagy hulyeseg ez a konyv. Es teljesen egyetertek anyuddal. A 14 evesen szrntm mar tudsz diakmelot keresni. Ajandekba meg ok, ha vki megveszi neked, de max az aki nem ismer es nem tud mast adni. Most komolyan azert fizetni h tonkretegyel egy konyvet? Ilyen dolgokat meg en is ki tudok talalni, h ,,dobd bele egy pocsolyaba"/,,firkald ossze ezt az oldalt". Ez egy hatalmas nagy hulyeseg, nem tudom mitol lett annyira felkapott. Es a helyrtt h igy beszelsz az edesanyaddal, huzz el a szobadba tanulni. Ha nem tudod rendesen elmagyarazni, h minek neked egy ilyen konyv, akk csak annyit tudok mondani h a barataidnak is van es te se akarsz kimaradni a sorbol. Szanalmas kis p*** vagy.
2017. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
36%

Érdekes szókapcsolatokat írnak le itt egyesek. "ingyen sem venném meg".. "nevetlen noname sapka" :D Bocs az offért.

A könyvet pedig fölösleges ilyen durván minősíteni, van, akinek tetszik, van, akinek nem. Kérdező, anyádnak mutasd meg a könyvet egy könyvesboltban, mert vélhetően csak felszínes ismeretei vannak róla. Ha akkor sem akarja megvenni, akkor ez van, 2300 ft-ot csak elő tudsz teremteni, ha akarsz, és máris megveheted magadnak. Abba nyugodtan b.zmegolhatsz aztán, anyádnak tényleg nem kellene.

2017. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
82%
Nem az a kérdés, hogy igaza van-e. Ez nem olyasmi, amitől a jóléted, az egészséged, vagy bármi valóban fontos dolog függ, ergo eldöntheti, hogy megveszi-e vagy sem. Eldöntötte, te meg fogadd el a döntését. Ha mindenképp ragaszkodsz a könyvhöz, kérj tőle legközelebb pénzt, azzal, hogy arra költheted, amire akarod, vagy ajánlj fel valami megállapodást, hogy csinálsz valami pluszt, amiért kapsz egy kis zsebpénzt. Összegyűjtöd, és megveszed magadnak.
2017. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!