Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Igaza van anyukámnak hogy nem...

Igaza van anyukámnak hogy nem akarja ezt nekem megvenni?

Figyelt kérdés

Már Szeptemberbe ezt a nyírd ki ezt a naplót kértem tőle

Aztán a novemberi szülinapomra aztán karácsonyra aztán újévi ajándéknak is ezt kértem tőle ma is kértem tőle hogy vegyük meg és erre a következő beszélgetés játszódot le:

anyukám:FIAM MÁR EZERSZER MEGMONDTAM ,HOGY NEM TŐRŐDJ BELE

én:Majd ha mondasz normális indokot ,hogy miért.

anyukám:AZÉRT MERT NEM FOGOK AZÉRT KIADNI PÉNZT ,HOGY TE TÖNKRETEGYED BÁRMI IS LEGYEN AZ!!!

én: DE EZ NEM EGY SAMSUNG S7 ÁRÁT TESZI KI BAZ....!

anyukám:AKKOR IS A PÉNZ AZ PÉNZ ÉS NEM DOBÁLOM KI ARRA HOGY TE TÖNKRETEGYÉL EGY KÖNYVET!!!! ÉS HA MÉGEGYSZER BAZ...ELSZ ÚGY POFONVÁGLAK ,HOGY KIREPÜLSZ AZ ABLAKON

hogy érjem el hogy megvegye nekem ezt a könyvet?

És mielőtt még valaki azt mondaná hogy azért nem veszi meg mert emelt hangnemen beszétem vele, nem ez volt az első

És nincs zsebpénzem és nem vagyok diákmunka korban mielőtt azt mondanátok ,hogy menjek diákmelózni

14./f



2017. jan. 7. 16:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, az a baj veled, hogy nem tudod, mi a pénz értéke. Lehet, hogy neked csak 2000 forint, de azért anyukád dolgozik meg, ő nyeli naponta az idegességet, nem te.

Annyira hajtogatod itt, hogy neked milyen ócska cuccaid vannak. Ebből nekem az jön le, hogy anyukád nem keres a legjobban. Tehát 2000 forint környékén vagy az alatt lehet az órabére (javíts ki, ha rosszul gondolom). Azaz, ehhez a pénzhez minimum 1-2 órát kell dolgoznia, amit te pillanatok alatt elköltenél egy értelmetlen hülyeségre. Ezért nem akarja neked megvenni.

Ahhoz, hogy valamit szétbarmolj, nagyon sok 2000 Ft.

Nagyon gyerek vagy még, ha ezt nem tudod ésszel felfogni.

2017. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
"kényesztetve" :D :D
2017. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 A kérdező kommentje:
apukám megvenné csak anyukám nem engedi egyszer titokban megpróbáltuk megvenni de lebuktunk és nem tudtuk azután megvenni
2017. jan. 7. 18:40
 44/79 anonim ***** válasza:
41%
40-es és ki nem szarja le, hogy te mennyi zsebpénzt kaptál havonta? Nem igaz, hogy nem fogjátok fel, hogy itt nem a pénzről van szó, hanem arról, hogy egy hülyeség ez az egész "könyv". Kérdező, tudom, hogy rossz érzés most, hogy nem kaptad meg, de emiatt most ne légy elkeseredve! Hidd el, egyszer még hálás leszel azért, hogy nem raktak mindent a segged alá!
2017. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
77%
Na azért ennyire ne legyél életképtelen. Ha apukád megengedi, akkor kérj tőle pénzt rá, és mondjuk suli után szépen menj el a könyvesboltba és vedd meg. Nem olyan bonyolult ez.
2017. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
67%

Én vagyok az a laikus akinek fogalma sem volt, hogy miez a "nyírd ki ezt a naplót"..

Nos, kedves kérdező (vagy valaki aki elküldte privatban), hogy mégis miről van szó.

Megnéztem, utánaolvastam.

Az ára 1800 forint, és bevallom nem a pénz döntene ha választani kéne, hogy megvegyem vagy sem. A válaszom egyértelműen az lenne, hogy sose venném meg a gyerekemnek ezt a hülyeséget. Tudod miért? Mert ezt te magad is megtudod oldani pár száz forintból. Vegyél a 100 forintosban vastag üres lapos könyvet/ füzetet

pl ilyesmit.. de ezerféle borítóval kapható

[link]


Minden oldalra írj valamit ami abban a könyvben is szerepel.

- tépd szét

- pöttyözd ki

- rajzolj szörnyeket etc.. Jó fantáziával sok ötlet születhet

és már élvezheted is.

Az egész max 500 forintodba kerülhet.

De akár sima borítósat is vehetsz, és te magad díszíted az elejét. Akár matricákkal, akár egy jó képpel.

Ez a könyv egy nagy baromság.

2017. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
33%

Kényesztetve?

Elég ellenszenves lettél ezek után. Már az újévi ajándék is kiverte a biztosítékot nálam.

2017. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
23%

Nekem is ellenszenves a kisgyerek. Nem lehet szülővel így beszélni. Hülyeség ez a könyv is. Kérj helyette normális olvasnivalót.

Amúgy nem értem egy férfi hogyan lehet ilyen papucs, mint az apuka. Mi az, hogy egy feleség nem enged venni valamit a ház urának ?

2017. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
53%
Helyesírási szótárat kellett volna kérni ajiba. Azt már mindjárt jobb szívvel vette volna meg anyád. Legalább egy értelmes dolog lenne a szobádban.
2017. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
55%

Nem olvastam végig a hozzászólásokat de teljesen egyet értek anyukáddal. Egyrészről hogy ne beszélj vele ilyen hangnemben, másrészről az a könyv egy oltári nagy baromság. Fogj egy köteg lapot, aztán találj ki hülyeségeket, majd rajzold, firkáld, taknyold rájuk. Mihez ehhez az a sz*r könyv? Komolyan. Inkább fess egy képet vagy írj normális naplót de az hogy minden oldalon az van hogy rajzolj ide, szúrd át, kávézd le, komolyan mondom ennél nagyobb baromságot még életemben nem láttam, kivéve azt hogy ezt a sz*rt képes ennyi ember megvenni.

Hihetetlen


Amúgy meg találd már fel magad! Kérj suli büféhez naponta 200-500 forintot vagy akármire amire adnának pénzt aztán pár hét alatt meg is van az ára

2017. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!