Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Igaza van anyukámnak hogy nem...

Igaza van anyukámnak hogy nem akarja ezt nekem megvenni?

Figyelt kérdés

Már Szeptemberbe ezt a nyírd ki ezt a naplót kértem tőle

Aztán a novemberi szülinapomra aztán karácsonyra aztán újévi ajándéknak is ezt kértem tőle ma is kértem tőle hogy vegyük meg és erre a következő beszélgetés játszódot le:

anyukám:FIAM MÁR EZERSZER MEGMONDTAM ,HOGY NEM TŐRŐDJ BELE

én:Majd ha mondasz normális indokot ,hogy miért.

anyukám:AZÉRT MERT NEM FOGOK AZÉRT KIADNI PÉNZT ,HOGY TE TÖNKRETEGYED BÁRMI IS LEGYEN AZ!!!

én: DE EZ NEM EGY SAMSUNG S7 ÁRÁT TESZI KI BAZ....!

anyukám:AKKOR IS A PÉNZ AZ PÉNZ ÉS NEM DOBÁLOM KI ARRA HOGY TE TÖNKRETEGYÉL EGY KÖNYVET!!!! ÉS HA MÉGEGYSZER BAZ...ELSZ ÚGY POFONVÁGLAK ,HOGY KIREPÜLSZ AZ ABLAKON

hogy érjem el hogy megvegye nekem ezt a könyvet?

És mielőtt még valaki azt mondaná hogy azért nem veszi meg mert emelt hangnemen beszétem vele, nem ez volt az első

És nincs zsebpénzem és nem vagyok diákmunka korban mielőtt azt mondanátok ,hogy menjek diákmelózni

14./f



2017. jan. 7. 16:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 A kérdező kommentje:
nem megverem ,csak széttaposom a kedvenc könyvét
2017. jan. 8. 10:29
 62/79 anonim ***** válasza:
97%
Tedd meg. Aztán ha olyant lever, hogy a takony menetet vág a nyakadra, akkor gyere vissza panaszkodni. Visszataszító, torz atka vagy.
2017. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
96%
Ez aztán 1 igazi értelmes ötlet... Eztán ne csodáld, ha ajándékba semmit se fogsz kapni, max 1 pár zoknit meg újabb pofont. Remélem anyád kékre-zöldre ver. És még bizonygatod, hogy te nem vagy elkényeztetett gyerek. De!!! 1 gyerek vagy, aki ezzel bebizonyította, hogy nem érdemel könyvet. Asszed így majd anyád belátja, hogy meg kell venni azt a sz@rt? Csak azért se fogja megvenni.
2017. jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 A kérdező kommentje:
az elkényesztetett gyerek nálam az akinek mindig mindenből a legeliteb cucca van kocsival jönnek mennek érte és nem száll be a háztartásba csak hogy pont az ellenkezője vagyok mert busszal járok besegítek a háztartásba és nincs drága holmim ja és nem utolsó sorban nyelvtan,matek kivételével 5-ös tanuló vagyok
2017. jan. 8. 11:03
 65/79 A kérdező kommentje:
és még annyi hogy nem tud megverni mert 7 éves koromtól kezdtem a karatét
2017. jan. 8. 11:04
 66/79 anonim ***** válasza:
90%
Te vagy a lrgelkényeztetettebb kis görcs az egész országban, hogy egy vacak könyv miatt ilyen hisztit csapsz. Teds meg, taposd szét a könyvét, emelj kezet anyádra, légy büsuke magadra! Aztán ha világgá zavar, mikor nagykorú leszel, emlékezz vissza, milyen jó is volt ilyen hisztit csapni az ostobaságod miatt!
2017. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
81%

"miért ő ordibálhat velem mi? "


BAZ..., elmondta világosan a fene tudja, hányszor, hogy NEM VESZI MEG, MERT ÉRTELMETLEN PÉNZKIDOBÁS. Elég türelmes ember vagyok, nem szoktam ordibálni, de ha ezek után ezredszer is nyúznál a hülyeségeddel, nálam is elpattanna a cérna. FOGD FEL, hogy nemet is mondhatnak neked, nemcsak az anyád, hanem sokan mások is a későbbiekben, jobb, ha megtanulod ezt normálisan kezelni. Sok bajt elkerülhetsz a jövőben.

2017. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
52%
Mindenki aki azt mondja ez a naplo ertelmetlen annak uzenem: Nekem is megvan. Nem kell szabadon ertelmezni a dolgokat. Rajzolva is megcsinalhatod. En is ugy csinalom, mert En Nem akarom tonkretenni. Inkabb rendesrn csinalom. Is siman megeri az a 2000 ft erte. C
2017. jan. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
94%

csak szerintem pszichopata a kérdező?

csak ők tudnak ennyire érzelemmentesek lenni

2017. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem csak egy ostoba kis kamasz, akinek épp provokálni van kedve.
2017. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!