Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Igaza van anyukámnak hogy nem...

Igaza van anyukámnak hogy nem akarja ezt nekem megvenni?

Figyelt kérdés

Már Szeptemberbe ezt a nyírd ki ezt a naplót kértem tőle

Aztán a novemberi szülinapomra aztán karácsonyra aztán újévi ajándéknak is ezt kértem tőle ma is kértem tőle hogy vegyük meg és erre a következő beszélgetés játszódot le:

anyukám:FIAM MÁR EZERSZER MEGMONDTAM ,HOGY NEM TŐRŐDJ BELE

én:Majd ha mondasz normális indokot ,hogy miért.

anyukám:AZÉRT MERT NEM FOGOK AZÉRT KIADNI PÉNZT ,HOGY TE TÖNKRETEGYED BÁRMI IS LEGYEN AZ!!!

én: DE EZ NEM EGY SAMSUNG S7 ÁRÁT TESZI KI BAZ....!

anyukám:AKKOR IS A PÉNZ AZ PÉNZ ÉS NEM DOBÁLOM KI ARRA HOGY TE TÖNKRETEGYÉL EGY KÖNYVET!!!! ÉS HA MÉGEGYSZER BAZ...ELSZ ÚGY POFONVÁGLAK ,HOGY KIREPÜLSZ AZ ABLAKON

hogy érjem el hogy megvegye nekem ezt a könyvet?

És mielőtt még valaki azt mondaná hogy azért nem veszi meg mert emelt hangnemen beszétem vele, nem ez volt az első

És nincs zsebpénzem és nem vagyok diákmunka korban mielőtt azt mondanátok ,hogy menjek diákmelózni

14./f



2017. jan. 7. 16:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
48%

Valószínűleg azért nem veszi meg neked, mert nem futja rá. Neked csak 2300 forint, de van amikor ennyiből 2 napra kell főzni.

Sajnos a könyvet nem tudod megenni, hacsak nem az az egyik feladat, hogy edd meg.

Ez részben anyukád hibája is, hogy nem avat be a pénzügyekbe. Én ilyen idősen már tudtam, hogy nem állunk a legjobban anyagilag. 14 évesen ideje lassan alapvető gazdasági ismereteket tanulni, hogy ne járj majd felnőttkorodban úgy, hogy egyik hitelt a másikkal tömöd be.

2017. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
48%

Vegyél le egy könyvet a könyvespolcról, és tedd tönkre azt. :-)

Vagy kérjél értelmes könyvet anyukádtól azt biztosan megveszi.

Párom megvette ezt a "naplót" a lányunknak, de azt hittem rosszul látok, mikor belelapoztam... teljesen értelmetlen.

2017. jan. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
61%

14 évesen én is elég sok mindent akar az ember, aztán később rájön, hogy hülyeség volt, nem tudom, mi bajotok azzal, hogy pont ezt szeretné.

Nem egy hatalmas összeg, talán tényleg el kéne hívnod anyukádat a könyvesboltba és megmutatni neki, lehetséges, ha látná, hogy tényleg ennyire szeretnéd, akkor megvenné neked.

2017. jan. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
38%

nem veném meg én sem mert nem az ára sok hanem hogy ami le van irva benne azt egy 100-200 ft füzetel is megteheted szines ceruza és kész . ez a könyv ezek szerint semmi értelmeset nem tud.

lehuzás magasfokon.

2017. jan. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
66%
"nem tudom, mi bajotok azzal, hogy pont ezt szeretné." nem azzal van baj hogy pont ezt szeretné, hanem a hangnemmel amit az anyukájával szemben használt. Az anyukája helyében én is kiakadtam volna, mikor nem elég, hogy sokadszorra sem fogja fel: NEM kapja meg azt a vacakot, de még b*zdmegel is a szülőnek. Ne akarja már egy tizennégy éves megmondani az anyjának hogy mire költsön, pláne nem ilyen minősíthetetlen modorban.
2017. jan. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 A kérdező kommentje:

Először is most beszéltem vele először ilyen hangnemben. Másodszor most is kedvesen hoztam fel neki és ő kezdte az ordibálást.

miért ő ordibálhat velem mi? Persze nem fogom hagyni magam nem az a típus vagyok fogat fogért szemet szemért nálam ez van ha valaki ordibál velem akkor én is vele (legyen az bárki). Ha valaki megüt engem tiszta erejéből akkor én is őt.

2017. jan. 8. 09:07
 57/79 anonim ***** válasza:
84%

Micsoda kis hülye vagy te... halálra idegeled anyádat, és még neked áll feljebb. Felfogod hogy te provideáltad ki a a helyzetet? Szólal ha anyád nyakon vág mert szemtelen vagy, akkor kezet emelsz rá?


Jó lenne ha felfognád: a szülőd nem valamelyik kisiskolás pajtid akivel szemben ezt megengedheted magadnak. Nem vagytok egyenrangúak mivel tőle függsz, ezért jó volna ha nem szállnál el magadtól. Add meg a tiszteletet annak aki gondoskodik rólad.

2017. jan. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
91%
provokáltad.
2017. jan. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 A kérdező kommentje:
azt nem de már kitaláltam mi lesz a következő lépésem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2017. jan. 8. 09:31
 60/79 anonim ***** válasza:
53%
Na mi? Megvered? Te takonypóc... Szánalmas vagy, a hozzáállásod meg a létező legundorítóbb. Agresszív féreg.
2017. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!