Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak/csináljunk, ha...

Mit csináljak/csináljunk, ha áll a balhé a babakocsi miatt, amit választottam? Már bánom az egészet

Figyelt kérdés

Májusban születik a kislányunk és anyukám mondta, hogy a babakocsit ő szeretné megvenni.

Nem igazán vannak anyagi gondjai, de azért megkérdeztem, mennyit szánna rá, hogy ne legyen vita. A válasz az volt, hogy "nincs határ, amilyet szeretnénk". Nekem az egyik Stokke kocsi nagy szerelem, ki is próbáltam már (több barátnőmnek is van). Mondtam anyukámnak a márkát, színét, de csak az alap kocsit kértem, a kiegészítőkkel úgy voltam, hogy megvesszük mi.

Viszont anya teljesen kiakadt, hogy nem vagyok normális ennyit költeni egy babakocsira, amit 2 évnél tovább nem fogunk használni, meg hogy miért akarok egy kislányt szürke babakocsiba beletenni... Azóta ezt naponta felhozza és mondtam, hogy ha ez ennyire szívfájdalom neki, nem kell megvennie, mert mi is megengedhetjük magunknak, csak ő ragaszkodott hozzá annyira. Mire a válasz, hogy ne forgassam ki a szavait, ő csak jót akar, stbstb. Mutatott más kocsikat, hogy azok "mennyivel jobbak", de mi fogjuk a barátommal a legtöbbet használni, ezért szerintem a fő szempont az, hogy nekünk mi tetszik. Próbáltam ezt szépen megbeszélni anyával, de eddig 0 eredménye lett.


2017. márc. 10. 09:11
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
0%
Minek ez a rongyrázás? Istenem. Nevetséges. Jó az olcsóbb kocsi is,amúgy is az egekbe van mindennek az ára. Inkább vegyétek rajta értelmesebb dolgokat.
2022. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
57%
Hát megnéztem ezt a híres babakocsit. Nagyon nyomorékul néz ki. Miért ilyen drága ez? Nagyon bután néz ki. Ronda. Túl van árazva, a buta sznob emberek meg megveszik. Jól átverik a népet.
2022. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
56%
Igen, eléggé idétlen, de lehet, hogy van mögötte valami jó funkció, aminek a kedvéért beáldozták a kinézetét. Mindenesetre a tulajdonosa már 4 éves múlt… Így megkérdezhetjük, mi lett végül? Megvettétek? Szeretted? Meddig szolgált?
2022. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
78%
Ez a kocsi fél millió forint most. Nagyon durva.
2022. okt. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!