Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az a gyanúm, h. örökbefogadtak...

Az a gyanúm, h. örökbefogadtak, szerintetek?

Figyelt kérdés

30 éves múltam.

kamaszkoromtól van egy olyan érzésem, h. örökbe fogadtak a szüleim, bizonyítékom nincs rá, csak fura tények.


1. egyetlen fotó sem készült anyámról, amíg velem várandós volt, feltúrtam az archívumot, de nincs olyan kép, amin terhes lenne.


2. rólam sincsenek újszülött képek, amikor a kórházban fogna az ölében.

csak kb. 3 hónapos koromtól vannak képek rólam.


3. az én szemem kék, skandináv típus vagyok, a szüleim nem.

egy barna szemű és egy zöld szemű szülőpárnak lehet ilyen gyereke?


4. azt is tudom, h. a szüleimnek nehezen jött össze a gyerek,állítólag volt egy idősebb testvérem, aki halva született, aztán jöttem csak én, de nehezen jöttem össze, állítólag.

ez is táplálja a gyanúmat.


5. külsőleg-belsőleg elképesztően más vagyok, mint a szüleim, sokszor érzem köztük elveszettnek, magányosnak magam, semmiféle rokonságot nem érzek irántuk, olyan, mintha idegenek lennének, sok a konfliktusom is velük.


6. kamaszkoromtól visszatérő kérdésem, h. "örökbe fogadtatok?", ilyenkor zavarba jönnek, vagy elütik egy viccel.



ti a helyemben gyanakodnátok?



2017. márc. 20. 18:42
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
50%
Derítsd ki,ott van ahhoz a dns vizsgálat...
2017. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
ők abba sosem mennének bele
2017. márc. 20. 18:46
 3/43 anonim ***** válasza:
89%
Az itt felsoroltak közül egyik se elég erős érv az örökbefogadásod mellett, szóval ennyiből nem lehet megállapítani. De elég idős vagy már ahhoz, hogy kikérd az anyakönyvi kivonatodat, ha esetleg nem lenne meg.
2017. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
1%

Van benne valami, főleg abban, ha zavarba jönnek a kérdéstől.

Esetleg kérdezz a születésed körülményeiről. Kérdezd újra egy jó idő múlva, és figyeld, van-e eltérés.

Vagy kérdezz rá újra, hogy ők-e a biológiai szüleid. Esetleg a vércsoportokból ki tudnál sakkozni valamit, nem jelent sokat, de szűrhetsz ki rendellenességet, vagy valami..

2017. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
1%
Ha nem mennek bele a vizsgálatba,annak oka van.Mondogasd nekik,hogy Te akkor is szeretnél ilyen vizsgálatot,készítsd ki őket ezzel.Ha még azután sem akarják,akkor a válasz felér egy teszt eredményével.
2017. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

engem főleg a fotók hiánya rémiszt meg.

állítólag nagyon akartak engem, vártak.

ok, akkor még nem volt ez a szelfiőrület, mobil sem volt, de anyámról mégis csomó kép készült.

olyan bagatell helyzetekben, h. ül egy széken, vagy szalonnát süt, vagy napozik, vagy szépségszalonban van stb.

tehát el nem tudom képzelni, hogy akkor egy ilyen nagy eseményről, h. terhes velem, miért nem készült egy árva fotó sem???

anyám kreol bőrű, barna szemű, én szőke, kék szemű.

2017. márc. 20. 18:51
 7/43 anonim ***** válasza:
53%
Vagy petesejtdobacio volt, vagy spermat kaptak valakitol, ha ennyire nem hasonlitasz. Ha veszelyeztetett volt az elozo terhesseg, akkor a veled valo allapotossag is ilyen lehetett. Ha az elozorol nincs foto, akkor ovatossagbol nem fotozkodtak, es nem fotoztak le teged sem kicsikent. Tudod, mikor vegre ott a csoda a kezukben, el sem merik hinni. :) Azon tul meg, hogy ha ok az orokbefogadoid, ok a szuleid. Csak nem a testukben, hanem a szivukben fogantal.
2017. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
92%
Nekem négy gyerekem van, de egyetlen terhesfotóm sincs.
2017. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
83%

1: Anyukámról sincs. Akkor még nem volt mindenkinek otthon fényképező gépe. Fotóshoz jártak.

2: Rólam egy éves koromból van az első kép. Akkor szülinapomra fogadtak fotóst, előtte nem volt pénzünk fotósra.

3. Bármi lehetséges, valamelyik felmenőre hasonlítasz.

4: Ez sem indok. Akkor mindenki örökbefogadott, aki nehezen jött össze? :)

5: Más generáció vagy. Sokaknak van konfliktusuk szülőkkel.

6: Szinte minden kamasznak van olyan időszaka, amikor azt gondolja, hogy örökbe fogadták.

2017. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
91%
Barna szemszínű ember gyereke lehet kékszemű, ha a genotipus:hetero, vagyis egyszeresüsitve hordozza a kék színt okozó allélt,csak a domináns allél miatt a fenotipusa a barna. A gyerekének átadthatja.
2017. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!