Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az a gyanúm, h. örökbefogadtak...

Az a gyanúm, h. örökbefogadtak, szerintetek?

Figyelt kérdés

30 éves múltam.

kamaszkoromtól van egy olyan érzésem, h. örökbe fogadtak a szüleim, bizonyítékom nincs rá, csak fura tények.


1. egyetlen fotó sem készült anyámról, amíg velem várandós volt, feltúrtam az archívumot, de nincs olyan kép, amin terhes lenne.


2. rólam sincsenek újszülött képek, amikor a kórházban fogna az ölében.

csak kb. 3 hónapos koromtól vannak képek rólam.


3. az én szemem kék, skandináv típus vagyok, a szüleim nem.

egy barna szemű és egy zöld szemű szülőpárnak lehet ilyen gyereke?


4. azt is tudom, h. a szüleimnek nehezen jött össze a gyerek,állítólag volt egy idősebb testvérem, aki halva született, aztán jöttem csak én, de nehezen jöttem össze, állítólag.

ez is táplálja a gyanúmat.


5. külsőleg-belsőleg elképesztően más vagyok, mint a szüleim, sokszor érzem köztük elveszettnek, magányosnak magam, semmiféle rokonságot nem érzek irántuk, olyan, mintha idegenek lennének, sok a konfliktusom is velük.


6. kamaszkoromtól visszatérő kérdésem, h. "örökbe fogadtatok?", ilyenkor zavarba jönnek, vagy elütik egy viccel.



ti a helyemben gyanakodnátok?



2017. márc. 20. 18:42
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

9-es azt mondtam korábban, h. anyámról rengeteg fotó készült, hétköznapi szituációban is, amik a mai szelfiknek is beillenének.

ilyen problémák, h. nem volt gép vagy elérhető fotós, nem játszottak szerepet.

2017. márc. 20. 18:58
 12/43 anonim ***** válasza:
64%

11: anyukámról is van sok fotó, társaságban, nyilván valakinél volt gép.

De terhes fotó nincs. Pedig tuti az volt :)

Szerintem ezeket bebeszéled magadnak és próbálsz mindenfélét kitalálni, amivel igazolhatnád magad.

2017. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
44%

Rólam sem készült egy újszülött kép sem és a velem várandós Anyukámról sem. Az első babás képem olyan 4 hónapos koromban készült. Anno nem volt ilyen, hogy csak nyúlok a zsebbe és már le is kapom amit szeretnék. Ezt csak a fotókra irtam. A többin viszont tényleg el lehet gondolkodni..

Amúgy olyanról is hallottam, hogy valaki kiköpött nagyapja..

2017. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

én azért nem látom ezt olyan sima ügynek, kívülről könnyű véleményt mondani.

szerintem ez igenis gyanús, főleg, h. mindig zavarba jönnek, ha a születésem kerül szóba, az első idők.

2017. márc. 20. 19:02
 15/43 A kérdező kommentje:
egyik felmenőmre sem hasonlítok, egyikre sem.
2017. márc. 20. 19:03
 16/43 anonim ***** válasza:
71%

Kövi esetben fürdőszoba->hajszál hajhagymával vagy köröm, bőrdarab->labor ahol csinálnak DNS tesztet összehasonlítva a tiéddel->szépen megjön az eredmény és nyugodtabb leszel.


Esetleg olyan nem jutott eszedbe ,hogy esetleg nem apádtól vagy. Nem ismerem anyukád, de ilyen esetben szerintem ez is lehetséges.

2017. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
61%
HA annyira érdekel, csináltass DNS tesztet, ehhez elég, ha hajszálakat küldesz be tölük, nem kell tudniuk róla - csak nem olcsó mulatság
2017. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem érdekel a külsősök véleménye,akkor miért tetted fel a kérdést?Mivel nem ismerünk,csak külső szemmel tudjuk nézni a tényeket.A fotók hiánya szerintem nem bizonyíték.Sem a szem szín.Az apai nagyszüleim barna szemű,barna hajúak,apukám mégis szőke és kék szemű lett.
2017. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

ja, lehet, h. az lesz, h. titokban megcsináltatom.

emlékszem gyerekkoromból egy szőke nőre, a játszón odajött hozzám, a nevemen szólított, anyámat ismerte, beszélgettek.

ez a nő egy elmegyógyintézetben volt, a gyerekeit elvették tőle.

anyámtól kérdeztem a vezetéknevét, meg a nőről dolgokat.

alig akarta elárulni a nevét, zavarban volt, minek érdekel ez engem, nem kell bolygatni a múltat, nagy nehezen megmondta a teljes nevét.

és hozzátette, h. a nő már halott, hiába keresem.

annak a nőnek az alakja nagyon megmaradt bennem, mindig eszembe jutott gyerekkoromtól kezdve.

2017. márc. 20. 19:08
 20/43 anonim ***** válasza:
77%

20: Mégis mit kéne válaszolniuk, ha nem fogadtak örökbe??? Nyilván viccelődve válaszolnak vagy zavartan, mert nem értik, hogy minek kérdezel ilyeneket.

És melyik anya kezd el részletesen mesélni a gyerekének egy zavarodott távoli ismerős nőről? Egyik sem.

2017. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!