Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az a gyanúm, h. örökbefogadtak...

Az a gyanúm, h. örökbefogadtak, szerintetek?

Figyelt kérdés

30 éves múltam.

kamaszkoromtól van egy olyan érzésem, h. örökbe fogadtak a szüleim, bizonyítékom nincs rá, csak fura tények.


1. egyetlen fotó sem készült anyámról, amíg velem várandós volt, feltúrtam az archívumot, de nincs olyan kép, amin terhes lenne.


2. rólam sincsenek újszülött képek, amikor a kórházban fogna az ölében.

csak kb. 3 hónapos koromtól vannak képek rólam.


3. az én szemem kék, skandináv típus vagyok, a szüleim nem.

egy barna szemű és egy zöld szemű szülőpárnak lehet ilyen gyereke?


4. azt is tudom, h. a szüleimnek nehezen jött össze a gyerek,állítólag volt egy idősebb testvérem, aki halva született, aztán jöttem csak én, de nehezen jöttem össze, állítólag.

ez is táplálja a gyanúmat.


5. külsőleg-belsőleg elképesztően más vagyok, mint a szüleim, sokszor érzem köztük elveszettnek, magányosnak magam, semmiféle rokonságot nem érzek irántuk, olyan, mintha idegenek lennének, sok a konfliktusom is velük.


6. kamaszkoromtól visszatérő kérdésem, h. "örökbe fogadtatok?", ilyenkor zavarba jönnek, vagy elütik egy viccel.



ti a helyemben gyanakodnátok?



2017. márc. 20. 18:42
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
44%
Te simán depressziós vagy, és szégyelld magad hogy meggyanúsitod a szülőket. Biztos mindent megkapsz és ezért unatkozol ennyire.
2017. ápr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
0%
Fejlemény?
2017. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
0%
Jujj de érdekel, mi lett vegül. Egyebkent miert nem kutakodsz a nagyszuleidnel? Őket kell faggatni, majd csak kibukik valakibol.
2020. febr. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!