Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális, hogy a...

Mennyire normális, hogy a nővérem és a férje nálunk lakik a gyerekükkel együtt, és most bejelentették hogy jön a következő baba?

Figyelt kérdés
Nővérem és a férje egyetemista és még tanulnak.Dolgozni nem dolgoznak,a van egy kis pénzük de abból a háztartásba semmit sem adnak.Hatan élünk egy négyszemélyes lakásban, és most kiderült hogy megint terhes a nővérem.Szerintetek ez így normális? Vagy csak én gondolom úgy hogy ez a legnagyobb onzoseg a világon amit ők csinálnak?

2017. márc. 27. 15:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/108 anonim válasza:
7%
Egyeseknek milyen szar élete van, k#rvajó. :D
2017. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/108 A kérdező kommentje:

Utolsó! Hát igen én sem értem.

Jól megy nekik az élet...

2017. márc. 27. 20:16
 23/108 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen önzőség. Szegény szüleid gondolom nem szeretnék robbantani a családi békét, igyekeznek jó arcot vágni a helyzethez :(

Nővérednek a következő szülnapi bulijára igazán vehetnétek célzásként egy karton óvszert...

2017. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/108 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2017. márc. 27. 21:36
 25/108 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem ez már olyan szintű csökkentése a te életminőségednek, amit meg kell beszélned a tesóddal. Jelezd neki, hogy nagyon szereted a gyerekét, a következőt is, de most gondolkodjon el rajta, hogy ő milyen formában kívánja kivenni a részét a családi jövedelemszerzésben. Fog-e téged támogatni, azért cserébe, hogy most neked nagyon sok dologról kell lemondanod az ő érdekében. Fairnek érzi-e ezt, hogy helyszűkében kell élned. Kérdezd meg, hogy akkor ugye jövőre te is ideköltöztetheted a párod és szülhetsz a kisszobába.

Ha szereted a tesód, akkor nyilván nem tudod ilyen durván megkérdezni, de lehet, hogy annyira ködben él, hogy észre sem veszi, hogy ti mennyi mindenről mondotok le. Nagyon nem helyes ez így. Mondott neked bármit magyarázatul? Vagy nem is vesz emberszámba téged?

2017. márc. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/108 anonim ***** válasza:
94%

ne hagyd hogy kiturjanak te is vigyél oda gyorsan egy pasit mert hát ugyis elfér még egy ember

kur1a kényelmes ez így nekik

2017. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/108 anonim ***** válasza:
100%
Én szüleid helyében megmondanám, hogy vagy nővéred, vagy a férje, de valamelyikük kezdjen el dolgozni, mert más is jár úgy egyetemre, hogy a párja támogatja, de aztán költözzenek külön, akár a kauciót is fizetem, ha az kell. "Ne haragudj, édes lányom, de amikor te készültél az érettségire, én se hoztam ide egy ordító csecsemőt, így a tesódnak is jár a nyugalom."
2017. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/108 A kérdező kommentje:
#25 nem tudom,hogy emberszamba vesz e engem, szerintem azt hiszi,hogy ez jár nekik. Annyit mondott mikor meglátta a fejem miután bejelentették,hogy (idézem) 'tudtam,hogy nem fog örülni...'
2017. márc. 28. 15:04
 29/108 A kérdező kommentje:
#26 gondolkoztam már rajta,hogy gyorsan összeszedek valami palit és idekoltoztetem,hiszen sok jó ember kis helyen is elfér 😂😂...
2017. márc. 28. 15:06
 30/108 A kérdező kommentje:
27# az érettségin én is parazok egy kicsit hogy mi lesz😯😯
2017. márc. 28. 15:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!