Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális, hogy a...

Mennyire normális, hogy a nővérem és a férje nálunk lakik a gyerekükkel együtt, és most bejelentették hogy jön a következő baba?

Figyelt kérdés
Nővérem és a férje egyetemista és még tanulnak.Dolgozni nem dolgoznak,a van egy kis pénzük de abból a háztartásba semmit sem adnak.Hatan élünk egy négyszemélyes lakásban, és most kiderült hogy megint terhes a nővérem.Szerintetek ez így normális? Vagy csak én gondolom úgy hogy ez a legnagyobb onzoseg a világon amit ők csinálnak?

2017. márc. 27. 15:16
 81/108 anonim ***** válasza:
100%
Azt az eget. Nem hinném, hogy tervbe lenne nekik, hogy elköltöznek egyhamar. Nővéred most a gyerekekkel lesz otthon min. 2 évig, párjának 3 év képzés..(ami gondolom fizetős!) hát pofám leszakad, így könnyű lehet, én 2 Egyetemet végeztem párommal vettünk lakást, a melóhelyemen nem keresek jól, szeretnék szakmát, de nem engedhetjük meg egyenlőre, mert baba is tervben van (28N 33 F)... Amennyiben nem tetszik a helyzet, sajna neked kell lépned. Én is a vidéki Egyetemet ajánlom.
2017. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/108 A kérdező kommentje:
Meg egyre többször jut eszembe hogy kihagyok egy vagy két évet és elmegyek dolgozni hogy dobbanthassak innen minél előbb egy saját albiba.Aztan majd utána mennek egyetemre.Mostanaban amúgy is sokat veszekszem velük,ami miatt folyton sírok meg dühkitoreseim vannak és félek hogy bekattanok ha sokáig maradok még itt.
2017. aug. 7. 18:38
 83/108 anonim ***** válasza:
91%
Én nem hagynék ki éveket. Bár te tudod. Én elmennék vidékre Egyetemre, mellette dolgoznék és igen ritkán néznék haza (hiszen ha önellátó vagy nagyjából, még zsarolni sem zsarolhatnak).
2017. aug. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/108 Bence_ ***** válasza:
100%

Sulit fejezd meg. Ha úgy megy akkor egy vidéki suliban kollégistaként.

Ha abba hagyod nagyon nehéz vissza állni.

2017. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/108 anonim ***** válasza:
89%
Ne hagy ki éveket. Inkább egyetem mellett dolgozz részmunkaidőben. Szeged, Pécs és Debrecen nagy egyetemi városoknak számítanak, viszonylag sok és széleskörű diákmunkákkal. A kolesz szerintem max 20 ezer, de akkor hárman osztoztok egy szobán. Ha lakásban veszel ki saját szobát, az rezsivel kb 60 ezer.
2017. aug. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/108 anonim ***** válasza:
100%
Nektek kell átvenni az irányítást, hiszen nálatok laknak. És ha nálatok laknak akkor be kell szállniuk a költségekbe is. A nővéred most, hogy terhes ő segíthetne neked otthon a háztartásba. A férje pedig mindenképpen menjen el dolgozni. Az a lényeg, hogy ne hagyjátok, hogy ők irányítsanak titeket. Remélem sikerrel jártok.
2017. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/108 anonim ***** válasza:
80%
Mi a helyzet azóta?
2017. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/108 A kérdező kommentje:
Továbbra is itt laknak babával kiegészülve.Most epp már adnak valamennyit a közösbe, azt hiszem a rezsi felét.De az állapot azóta is változatlan.
2017. dec. 16. 21:08
 89/108 anonim ***** válasza:
Jövőre fogsz érettségizni?
2017. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/108 A kérdező kommentje:
Most vagyok 12.es igen
2017. dec. 17. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!